Jump to content
Dogomania

Półsieroty-głodno i chłodno.Ida Swieta...niech do nich tez przyjda.Prosimy o pomoc.


Anna_33

Recommended Posts

Ja mam możliwośc wysłania paczki darmowym kurierem, więc nie jest problemmem kasa na to. Problem w tym, by tą paczkę ktoś potem odebrał i by nie wróciła do Łodzi.
[B]Majqa[/B], czekam więc na info a propos transportu. Ja nie dam rady pojechac ani do Płońska, ani do Boguszyc. Nie mam na to po prostu czasu.

Link to comment
Share on other sites

Jak sie nie uda ( tfu tfu) z transportem, to mozesz kuriera puscic w takim razie do mnie.Jeden dzien po prostu zostane w domu i dopilnuje. Zreszta u mnie zawsze ktos jest.

Obawia sie ze w komp brak DVD.

[B]Dane komputera[/B]
procesor Athlon XP (najprawdopodobniej 1800+)
płyta Asusa
1 GB Ramu
Dysk 40 GB Barracuda
CD-ROM
Karta graficzna Riva TNT2 M64
karta muzyczna i sieciowa
System XP i Office 2003.

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, ja po cichutku myslalam o dvd..szukalam po bazarkach, ze moze ktos, gdzies, tanio...Nie pisalam o tym w "potrzebach", bo kiedy dzieciaki chodza niedozywione, zwierzaki wygladaja jak smierc na choragwi, to nie wypada szukac dvd..wiec tak poza konkursem planowalam tanio nabyc.
Ale o komputerze dla nich tez nie marzylam, a Kai z Miau podarowala :-)
Zaraz polece na Miau, moze dziewczyny jakies filmy gazetowe maja:-)
Dziekuje :-)

Link to comment
Share on other sites

:lol:Maks i Spark, serio serio ? Marysina jeszcze na liscie nie mam))))

[B]Ale za to mam dziewczyne z Miau, ktora zadeklarowala odbior z :
Anielewicza, Zoliborza, Michalowic. :-)[/B]
Osoby, ktore maja rzeczy do oddania z tych okolic prosze na pw o telefony.
Wiga183 z Miau ( Maria) bedzie dzwonic i umawiac sie bezposrednio.
Pozniej hurtem od niej wszystko zabiore.

[U]Bardzo pieknie tez prosze ( jesli to mozliwe) o listy rzeczy, ktore przekazujecie.
Moze byc mail [email][email protected][/email] lub pw.
Wkleje je pozniej na 1 str zebysmy mialy jakies pojecie co juz mamy, czego brak.
[/U]
Jako ze mamy dwa watki, tu i na Miau, to zamiennie cytuje ustalenia z jednego do drugiego.
Mam nadzieje, ze to nie zaciemnia obrazu.

[U]Czy wiecie gdzie najtaniej mozna kupic Monopol?[/U] Obiecalam sobie, ze kupie dzieciakom od siebie w prezencie.Moglby byc nawet uzywany, ale nie zniszczony ani zdekompletowany.Szukam gdzies taniej, bo zadeklarowalam tez jakis fajny zestaw do malowania dla Oli..
One sa bardzo zgrane, jak wyjechalam po wizycie od nich, to bylam tym az dziwnie przybita i podniesiona na duchu zarazem. Wiem, brzmi paradoksalnie.
Tyle wzajemnej milosci w tak ubogim domu...Znam domy w ktorych nic nie brakuje, poza miloscia..

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła do mnie Asior. Akcja z Tarnowem jest przełożona na przyszły tydzień :-(, tym samym wyjazd męża do Kraka pod dużym znakiem zapytania. [B]Moja prośba wobec tego do Reno.[/B] Jeśli masz możliwość puszczenia czegoś kurierem za darmo, czy mogłabym podrzucić Ci coś (tu koniecznie muszę wiedzieć do kiedy mam termin), a jeśli tak, poproszę o nr tel. na PW (zadzwonię, dogramy sprawę).
Co do reszty... W dalszym ciągu temat Krakowa jest otwarty. Jeśli przyszły tydzień zostanie dopięty, a mąż tam dotrze, jak najbardziej zabierze stamtąd rzeczy dla tej rodziny i przerzuci w uzgodnione z Anią miejsce.

Link to comment
Share on other sites

My przesunelysmy wyjazd na 13.XII w niedziele. Moze sie jeszcze uda )
Dla zainteresowanych podaje watek na Miau: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=8&t=101344&p=5271655#p5271655[/URL]

Jolu, jasne, ze tak. Mysle, ze starsze gry pojda na tym komputerze:-) dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Wszystko opisać, czy tylko nowe rzeczy?

Dobrze, że transport jest. Ja mieszkam obok Żoliborza, więc pewnie nie trzeba będzie się na Anielewicza umawiać.

W Tesco widziałam coś za parę groszy monopolo-podobnego (w PL wersji ;) ). Teraz jest spora obniżka na zabawki. Przejrzałam kilka sklepów; najdrożej w Carrefour, taniej w Auchan, Leclerc lub Tesco (tam lubią zabłysnąć swoim produktem w niskiej cenie, a podobnym funkcjonalnie do oryginału).

[FONT=Tahoma]Ponawiam:[/FONT]
[FONT=Tahoma]Jeśli ktoś ma drukarkę w kolorze, to mogę wysłać do wydrukowania kurs rysowania MANGA. To chyba na topie teraz w malarstwie :)[/FONT]
[FONT=Tahoma]Reklama w TV (7 numerów miesięcznika po ok 25 sr). Moge dać papier, ale drukarki w kolorze nie mam. Generalnie dla osoby lubiącej malować - fajna sprawa.


Czy mogę prosić o zacytowanie na Miau? :)
[/FONT][FONT=Tahoma]Kocica z 3 malutkimi kociakami mieszka na ogródkach działkowych w Sosnowcu (Zagórze, ul. Lenartowicza). Nikt tam zimą nie chodzi i nie dokarmia kotów. Raz na tydzień moi rodzice coś tam rzucą do jedzenia. Kotów sporo i jedzenie zmiecione w mig. Tam nie ma śmietników itp. Kociaki nie mają szans na przetrwanie. A zima dopiero się zacznie. Z tego co się orientuję, to kociaki są 3: rudy, bury i pręgowany. Matka tricolor. Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie? [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Zulugula, w biegu mi umknelo. Masz zdjecia kociakow? opisy, cokolwiek?wiek itd Moge im watek zalozyc na Miau.
Na poczatek polatam po ludziach z Sosnowca.
Tylko dopiero za jakies 2 godziny.
Mail [email][email protected][/email]

Mhmmm, Jolu a blisko masz do Ewy z Zarzadu? Moze zrobimy tak jak ostatnio?
Z Ewa widze sie w sobote w Boguszycach, uzbierala znowu kilka toreb ciuchow plus jakies babskie kosmetyki, ma mi to przywiezc.

Link to comment
Share on other sites

Ania, daj znać, czy e-mail w sprawie kotów doszedł.

Rodzice załamani. Kolejny kot, który potrzebuje pomocy. Charczy/kaszle i ma bardzo opuchnietą szyję. Chyba przez to problemy z oddychaniem. Jest b. miziasty i prosi, żeby go zabrać, pomóc. Nie jest z nim dobrze, bo nawet przed psem nie ucieka. Chyba wie, że to ostania szansa na ratunek i trzeba się pokazać.



Przepraszam, ale nie nawet nie mogę na dogo załozyć dla niego nowego wątku. POMOCY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Witajcie,
też chciałabym coś dołozyc dla Rodziny. Oto czym dysponuję:
plecak szary
2 szafki do kuchnistojące + 1 wisząca
drukarka do komputera + ryza papieru
głośniki (ale widzę, że już ktoś wcześniej je oferował).
Mogę dorzucić sporo filmów na CD (całe serie np. 4-panceri ni pies... i inne)
oraz na pewno jeszcze inne rzeczy.
Czy będzie jeszcze organizowany jakiś większy samochód? Bo wtedy mógłby zabrać te 3 szafki.
Pzdr.[/QUOTE]
A kiedy i gdzie w W-wie można podrzucić trochę rzeczy? Chociaz nie wiem, jak ja to ogarnę...
A z szafkami pewnie, że możemy poczekać. I tak stoją na klatce schodowej...

A i mam 2 krzesełka ogrodowe (b.małe uzywane) chyba 2 lub 3 krzesła (normalne). Czy to też byłoby warte zainteresowania...?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zulugula, nic nie mam.
[email][email protected][/email]

O co chodzi z tym drugim kotem? To Wasz domowy kot?
Sprobuj jeszcze raz wyslac mail, napisz co z tym chorym, osobno o tych z dzialek.
Nie mowie, ze sie uda, ale zrobimy alarm na Miau, tylko daj materialy :-)

Asiaczku, Rodzina dostala troche mebli z Miau ( kanape, fotele itd), ale mowili mi, ze do kuchni by sie przydaly. Sprawdze 13 dokladnie jakie, pojade z metrowka.
Musze tez przerobic temat lazienki, bo nie wiem czy wszyscy wylapali informacje, [U]ze w tym domu nie ma ani lazienki, ani wody..[/U]
Sa dwa pokoje, dosc duze.
W jednym jest jednoczesnie kuchenka, lodowki, zlew ( z wiadrem z woda) i spi w nim Ojciec.
W malutkim polaczeniu miedzy pokojami stoi koza...jedna na caly dom i ogrzewa oba pomieszczenia.
Myslalysmy o grzejniku elektrycznym, ale nie dadza sobie rady z rachunkami..
Pokoj dzieci to duzy regal ( mebloscianka ? ) na jedna sciane i lozka plus malutkie biurko.
Brakuje oswietlenia, lampek nocnych - biurkowych brak, pod sufitem tez brak.
Wysilam pamiec, ale widze jedno krzeslo, mozliwe, ze skleroza...
Ogrodowe na pewno sie przydadza.
Ja praktycznie codziennie moge odebrac na Ursynowie, okolice Piaseczna, Mokotow.
Z jakiej dzielnicy jestes?

Link to comment
Share on other sites

Dostałam ciuszki dla dziewczynek, 3 komplety poscieli, 2 duże paczki herbaty lipton, 2 żele pod przysznic, 2 liotony do ciała, krem.
A mam jeszcze trochę rzeczy dla chłopca i jutro jeszcze odbiera. Mam też bon na 50 zł do wykorzystania na zakupy.
To na kiedy transport ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mieszkam na Mokotowie, w okolicach TVP (Woronicza).
To na kiedy szykować tobołki?:lol:

Pzdr.[/QUOTE]
Mam juz przygotowane:
głośniki do kompa
plecak
2 x rozgałęziacze
scyzoryk wielofunkcyjny (pewnie dla chłopca lub Taty)
cała masa płyt CD z encyklopediami i filmami
resztę przygotuję - jak wrócę od lekarza. Na dzisiaj na ppłd (późniejsze mogę byc gotowa.

Tylko czy Ania się wyrobi? I czy to wogóle będzie dzisiaj aktualne?
Na wszelki wypadek podaję mój telefon: 601 29 85 50.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...