Jump to content
Dogomania

Półsieroty-głodno i chłodno.Ida Swieta...niech do nich tez przyjda.Prosimy o pomoc.


Anna_33

Recommended Posts

Czyli Pajda i Majqa na pw adres Rodziny:-)
Juz wysylam.
Tylko mam prosbe, jesli moglybyscie pozniej taka chociaz ogolna liste napisac pozniej na pw, lub mail.?
Np srodki czystosciowe, czy szkolne warto wiedziec jakie pojda, zeby nie trzeba bylo ich kupowac i dublowac.
Bardzo dziekujemy :-)

Link to comment
Share on other sites

tak jak pisała Maeczqa.... przekopiemy część paczek przeznaczonej dla "naszej" rodzinki i postaram sie coś odłożyć.... nie obiecuje, ze będzie tego bardzo dużo, bo nie wiem czy trafimy w rozmiary, ale moje trzy worki na pewno się przydadzą...
JEDNAK NA PEWNO trzeba będzie kombinować transport bo pocztą to będzie kupa kasy.. worki moje są bardzo ciężkie...
WIĘC JAK BY COŚ to miejcie na uwadze, ze w krakowie bedą do odebrania dla nich rzeczy....

Link to comment
Share on other sites

Reno, w zasadzie to ja sie podjelam zbierania rzeczy po ludziach))
Umawiam sie z reguly przy stacjach metra na Ursynowie, po prostu nie dam rady jezdzic po calej Warszawie.
Jesli chodzi o upominki do paczek swiatecznych, to tez ja mam je zebrac razem i spakowac w 5 paczek.
I w tym wypadku warto wyslac upominki na moj adres. O ile poczta nie da plamy...
Druga opcja jest wyslanie bezposrednio do Rodziny.

Link to comment
Share on other sites

Anna_33 a czy może ktoś odebrać paczki w centrum (błekitny wieżowiec/Anielewicza) lub Bielany? Może ktoś się wybiara do Ciebie z kociego z moich okolic? Mam 2 kurtki zimowe + płaszcz, inne ubrania (w tym część nigdy nie noszona, ale bez metek np. długi ciepły i mięciutki golfik), multiwitaminę dla dzieci, pamietnik dla dziewczynki, buty, sweter i koszulę dla "taty" oraz jakieś tam drobiazgi (też nowe) do kuchni i ogólnie do domu + maskotki. Wszystko w b. dobrym stanie. Będzie troszkę na prezent.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,
też chciałabym coś dołozyc dla Rodziny. Oto czym dysponuję:
plecak szary
2 szafki do kuchnistojące + 1 wisząca
drukarka do komputera + ryza papieru
głośniki (ale widzę, że już ktoś wcześniej je oferował).
Mogę dorzucić sporo filmów na CD (całe serie np. 4-panceri ni pies... i inne)
oraz na pewno jeszcze inne rzeczy.

Czy będzie jeszcze organizowany jakiś większy samochód? Bo wtedy mógłby zabrać te 3 szafki.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jestem.Po kolei.
Moj samochod szafek nie ogarnie. Ale nie rezygnowalabym z nich.
Te filmy sa do odtwarzania na dvd? Bo tam nie ma dvd ) chyba, ze w komputerze.
Drukarka plus ryza =rewelacyjny pomysl.

Co do odbioru na Bielanach..blagam nie..juz chyba lepiej Anielewicza. Generalnie z odbiorami bedzie ciezko. Zdaje sie, ze do odbierania jestem tylko ja, a mam juz na liscie Zoliborz, Wole, Sadybe, Michalowice, Centrum.
Jesli ktos moze swoje rzeczy podrzucic metrem bylabym bardzo zobowiazana. Na Ursynow.
Moze ktos odbiera swoje zamowienie w Michalowicach (Animalia). Tam mam do odebrania troche karmy.
Trzeba wiecej karmy dla psow zorganizowac. Dla kotow na troche chyba wystarczy, ale tego tez nigdy za duzo.
Co do komorek. Zaoferowano w mailu jedna komorke Nokie. Bez simlocka.
To chyba powinno wystarczycv? jak myslicie?
Ide na Miau, moze kogos ubiore jeszcze w te odbiory, bo sie nie wyrobie :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Jestem.Po kolei.
Moj samochod szafek nie ogarnie. Ale nie rezygnowalabym z nich.
Te filmy sa do odtwarzania na dvd? Bo tam nie ma dvd ) chyba, ze w komputerze.
Drukarka plus ryza =rewelacyjny pomysl.
[/QUOTE]
Tak, chodziło mi o CD do oglądania na kompie.
To czekam na info kiedy, co i jak:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Reno, sama nie wiem...Pan Waclaw ima sie kazdej roboty, nie siedzi caly czas w domu. Dzieci sa w szkole. Kurier to duzy koszt, lepiej cos do paczek dorzucic :-)
Najblizej Lodzi bede w sobote, w Boguszycach w schronisku k.Rawy.
Kurier do Plonska to kawal drogi.
Telefon komorkowy ma Angelika, ale nosi ze soba.
Masz trzy opcje, Boguszyce -sobota, Plonsk - ale tu sie troche martwie, czy beda w domu, lub do mnie w Warszawie.

Co do komorek. Skoro mamy tyle ofert, to moze wybierzmy najlepsza?
Maks i Spark, jaka dzielnica ? :-) brakuje jeszcze Pragi ))))) Naczynia sa bardzo potrzebne.

Tak mi sie przypomnialo, moze ktos ma niepotrzebne lampki choinkowe i moze jakies bombki?
Dwa lata temu wszystko sie spalilo, watpie zeby jako produkt pierwszej potrzeby rodzina kupila ozdoby..Wiem, to nie jest potrzebne,...ale moze..akurat..

Z pieniedzy jakie wplyna na moje konto chcialabym kupic mieso, zszwyki mleka, suche artykuly, moze konserwy.
Rodzina ma lodowke, duza i mala. Tez z darow:-)wiec przechowanie nie bedzie klopotem.
Jak ostatnio jechalysmy kupilam poza zakupami jeszcze prawie 6 kg kurczaka.
W Auchan sa czesto promocje, karkowka bez kosci po 9 zl/1kg, moze karp sie pojawi.

Z wplat mamy na razie 100 zł od Lulki, jutro sprawdze czy juz wplynely.
Jest jeszcze deklaracja finansowa od Majki z Miau, ale nie wiem ile.
To troszke malo..kazdy grosik sie liczy.
Ostatnio wydalysmy 250 zl ze zbiorkowych.
Jedna dziewczyna zrobila zakupy za 300 zl we wlasnym zakresie.
Ja tez zrobilam, ale pojecia nie mam za ile, bo przy wlasnych zakupach dorzucalam do koszyka, a pozniej na kupke)
Fakt, to nie byly tylko spozywcze, byly tam proszki do prania, karma dla zwierzat itd.

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że ten wątek również się rozwinął. Podczytuje od jakiegos czasu i ślę maile do Anny_33 :-) Ale z uwagi na rozwój sytuacji, postanowiłam się wypowiedzieć na forum. Jeżeli to może ułatwić sprawę, to mogę odebrać rzeczy (w czwartek po 17-tej) z Sadyby, Stegien, Wilanowa i dostarczyć do Anny. Deklaruje również pomoc w pakowaniu prezentów w piątkowy wieczór - jeżeli się przydam. Może ma ktoś zbędą pompkę do piłek? Mam piłkę do siatkówki, ale nie napompowana. Faktycznie dla chłopca jet mało rzeczy, może jutro coś dokupię w TESCO.

Link to comment
Share on other sites

[B]Reno[/B],[B] Aniu[/B]...hm... Jutro będę wiedziała, czy mąż jedzie do Kraka. Jeśli jedzie zabierze stamtąd rzeczy (po ich selekcji - od Biafry i Asior) i osobiście podrzuci je rodzinie albo Tobie Aniu (we wskazane miejsce). Od Reno również może zabrać to, co naszykowała, o ile Reno zechce skorzystać z takiej pomocy. Jeśli nie jedzie, to pozostaje nam już tylko kierunek poczta.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mikimol, bardzo Ci dziekuje za pomoc :-)
Odpisalam chyba na wszystko w mailu, ale glowy nie dam, oblatuje kilka watkow na raz teraz ))

Majqa, to trzymam z calych sil kciuki zeby jechal do Krakowa...
Majqo, Ty jestes z Lodzi? Jesli kciuki pomoga, to moze moglibyscie zabrac rzeczy od Reno? Ona tez jest z Lodzi i widze, ze chce kurierem wysylac.

Na 1 stronie wysmarowalam maly apel, napisalam kilka slow o dzieciach, o ich upodobaniach.
W innym poscie powklejam sobie deklaracje rzeczowe, zebym sie nie pogubila,czyli co, od kogo i gdzie do odebrania.
Robilam tak w watku boguszyckim na miau i zdalo egzamin, inaczej bym sie pogubila :-)

Link to comment
Share on other sites

[B]ZAPOMNIALAM ((( [/B]
Leki, takie typowe apteczkowe leki...bosze jaka ja niemadra jestem, ciagle mi to z glowy wylatuje.
Rozmawialam z dziewczynkami, bo chlopiec byl mocno czerwony na buzi. I faktycznie, podziebiony byl.
One nie maja zadnych lekow, syropow, witamin, wody utlenionej, no kurcze nic...
Plastry na skaleczenia, genicjana, spirytus, wapno,rutinoscorbin.. juz sama nie wiem. Dzis juz w pietke gonie, jutro pol dnia latam, ale sprobuje wieczorem zrobic
spis apteczkowy.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Tahoma] Czy w ich komputerze jest DVD? [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Anna_33, to daj znać dzień-dwa wcześniej. Mój TZ zgarnie wszystko do bagażnika i będzie można odebrać gdzieś w centrum. Nie ma możliwości przekazać tych paczek metrem, bo nawet jednego pudła nie jestem w stanie unieść. Kurier/poczta - troszkę to waży i objętościowo też spore. Do tego ryzyko, że szkło, ceramika i perfumy się stłuką. [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Znalazłam jeszcze jedną kurtkę męską GAP'a. Jutro idzie do prania. Na czwartek wszystko będzie spakowane i gotowe do odebrania. [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Mój telefon sony ericsson k700i nie ma zdjętego simlocka. Działa w Erze. Ma za to nową baterię (zestaw słuchawkowy, ładowarka, kabel usb). A w jakiej sieci tel. poszukiwany?[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]Jeśli ktoś ma drukarkę w kolorze, to mogę wysłać do wydrukowania kurs rysowania MANGA. To chyba na topie teraz w malarstwie ;))[/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma] [/FONT]
[FONT=Tahoma]I jeszcze jedno:[/FONT]
[FONT=Tahoma]Nie jestem zalogowana na Miau, a mam kocią rodzinkę w potrzebie. Kocica z 3 malutkimi kociakami mieszka na ogródkach działkowych. Nikt tam zimą nie chodzi i nie dokarmia kotów. Raz na tydzień moi rodzice coś tam rzucą do jedzenia. Kotów sporo i jedzenie zmiecione w mig. Tam nie ma śmietników itp. Kociaki ni mają szans na przetrwanie. A zima dopiero się zacznie. Z tego co się orientuję, to kociaki są 3: rudy, bury i pręgowany. Matka tricolor. Czy mogę liczyć na Wasze wsparcie? [/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...