Jump to content
Dogomania

Półsieroty-głodno i chłodno.Ida Swieta...niech do nich tez przyjda.Prosimy o pomoc.


Anna_33

Recommended Posts

to ja sie jutro dowiem czy będę mogła załatwic drzewko tylko problem zostaje jak ją dostarczyc rodzinie ja powiem szczerze nie mam środków w tej chwili aby wysłac taką paczkę pocztą może jest ktos kto by w razie cos mógł odebrac choinkę (ona nie jest nowa ale w idealnym stanie) i przekazac rodzinie ewentualnie wysłac? Jestem z Łodzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']

Scierki tez w zyciu potrzebne ))))))ok, usune, ale mam Ci je odwiezc? ;-)
[/QUOTE]

no coś Ty - nie żartuj .
Poradze sobie bez nich :-)
Bardzo się cieszę, że udało sie tyle rzeczy załatwić dla rodziny.
Wczesneij pisałam o telefonie komórkowym Nokia - nie dałam go , bo ktos inny pisał, ze ma Sony Ericssona k770i - uważam, że jest lepszy od mojego - ale gdyby się okazało, ze nie ma innego aparatu - to ja podtzrymuję swoja deklarację.
Mam równiez sztuczną choinke, która od 3 lat leży w piwnicy, ale jest spora - ma chyba ze 180 cm (???) no i ciągle nie wiem co z prodziżem - znalazłam sznur do niego.
Aniu - przyczepka do dobry pomysł :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Madziamn[/B], dogrywaj wobec tego choinkę, bo mąż albo sam (albo ktoś, kto go w tym wyręczy) po najbliższej sb. (bo będzie zabierał rzeczy dla tej rodziny z Krakowa) będzie organizował przerzut na W-wę. Choinkę można do tego dołączyć.[/QUOTE]

Majqa to ja też bym się chętnie podłączyła z moją paczką.:oops: Też jestem z Łodzi.

[quote name='Anna_33']Rozmawialam z Angelika, docisnelam troszeczke i wyszlo nam z rozmowy, ze dziewczynki nie maja praktycznie spodni... (...)[/quote]
W mojej paczuszcze będzie kilka par spodni, może dziewczyny coś sobie wybiorą. W większości są to używane rzeczy,:roll: ale myślę, że jeszcze im posłużą.
Czy ktoraś z dziewczyn ma przebite uszy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziamn']To co z tą choinką moja jest mniejsza ma ze 130-150 cm tylko pytanie czy oni będą mieli czym ubrac tą choinke?[/QUOTE]
Może mi się zdaje, ale chyba ktoś wysłał trochę bombek... Trzeba by sprawdzić listy. Tylko jeśli nawet są to czy ich wystarczy?

Link to comment
Share on other sites

Ladnie odpisalam kilka godzin temu, ale widze nie poszlo((
ale i tak swietnie sobie radzicie :-)
Duza choinka duza radosc :-)
Tylko, ze...Rodzina ma dwa pokoje.W jednym spia, ucza sie itd dzieci - 4. W drugim, w ktorym spi tata jest tez kuchenka, dwie lodowki, zlew z wiadrem jako lazienka..no rozowo nie jest...
Chyba jednak mniejsza lepsza...ale zostawiam to Waszej decyzji.
Ozdob troche dostalismy, pisze z pamieci, wiec przepraszam jesli cos pomine, wydaje mi sie, ze w jednej dostawie bylo 20 bombek, w drugiej 4.
Swiatelka kupie, chyba, ze ktos tu szybciutko napisze, ze ma i moze oddac.
Choinka w zaden sposob nie zmiesci mi sie do samochodu.
Mhm, w ogole robi sie maly problem, bo mozliwe, ze kierowca od Beki nie bedzie mogl w niedziele...
Wtedy zostaje sama z jednym samochodem.. Same zakupy zajma wiekszosc bagaznika...
A juz trzy kartony wielkosci duzych tv naszykowane przez nieconiona Majqe, to chyba na dach wezme :-)
Ktos na Miau chyba deklarowal, ze w razie czego moglby jechac, poszukam dzis, moze to aktualne.
U Beki sa duze klopoty, szczeniaki, ktore przyjela maja parwo..a Beka ma szpital polowy w domu.
Sa tez u Niej nastepne rzeczy do odebrania, nawet nie chce myslec ile..ostatnio powiedziala, ze ma 1 sweter dla pana, a zapakowala mi bagaznik;-)Rzeczy sa w osobnym pokoju, do ktorego psiaki nie maja dostepu, wiec chyba nie zawieziemy parwo do Plonska?

Link to comment
Share on other sites

[B]Madziamn, help!!! [/B]Znalazłaś tę choinkę??? Tłumaczę, skąd pytanie. Jak mąż będzie wracał z Krakowa i desantowała stamtąd rzeczy do Ani, to tych rzeczy może być od diabła i trochę i choinka może nie wleźć do auta. Gdyby choinka była dziś do wzięcia to mąż pojechałby do Ciebie po nią i zabrał ją jutro do W-wy. Odpisz proszę, a jeśli coś by miało dojść od skutku z juterkiem, podaj mi do siebie kom. na PW.

Link to comment
Share on other sites

no i mamy problem bo choinki już nie ma ona była mojej mamy a ta już ja dała jakiejs babci nie da rady nic zrobic bo za późno znalazłam wątek mam trochę zabawek na choinkę i ogólnie takich dekoracji mogę sie podzielic jesli chcecie to jest juz u mnie w domu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...