Jump to content
Dogomania

Półsieroty-głodno i chłodno.Ida Swieta...niech do nich tez przyjda.Prosimy o pomoc.


Anna_33

Recommended Posts

Podzwoniłam po znajomych, ale nie ma. Szkoda, że już tak późno, bo na rekonesans po sklepach nie zdążę, ile taka choinka może kosztować?
Muszę wleźć do szafy i sprawdzić, czy nie mam lampek choinkowych na zbyciu, to by nie trzeba kupować.


Mam. Tylko, że to takie starszego typu, nie te nowoczesne malutkie, nie wiem, czy wypada...

Link to comment
Share on other sites

Aniu, spakowałam ostatnią mini paczuszkę, czyli jedzie jako 4ta, a w niej [B]używane[/B]: pluszaczki (smerf, kotek x 2,
gremlin, kaczuszka, serduszko, piesek, dinosaur, króliczek), samochodzik, mała ruletka, dziewczynka na koniku na biegunach, pajacyk jak mikołajek z bombką w kieszonce, jakiś mały zegarek do postawienia, smyczka do telefonu, serduszko do zawieszenia na szyi (a la bursztyn), metalowa bransoletka, linijka, piterek, klipsiki, metalowa zawieszka na szyję, ekierka, kulka zawieszka, jeżyk plastikowy na długopisy; [B]nowe[/B]: 2 piterki (z motylkiem i panterka), biżuteria do nalepiania np. na komórkę, dziewczęce, metalowe kolczyki, błyszczyki x 2, zawieszka na szyję (etruskie słoneczko), malusia woda toaletowa, broszka z diodką, breloczek z misiem. Słowem duperelki.

Link to comment
Share on other sites

Madziu bardzo Ci dziekuje za wejscie na watek ja bede szukac nadal sensowna choinka takiej wielkosci ok.130cm kosztuje ok. 40 zł ale ja teraz nie mam kompletnie funduszy coś jeszcze pomyślę a do kiedy trzeba tą choinkę załatwic żeby było jak ją zawieźc rodzinie?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli uznacie, że moje [B]światełka na choinkę[/B] mogą być, a Madzia niczego nie znajdzie to na pewno mamy "kawałek" choinki w gotówce. I jeśli znajdzie się za free to ok, a jak nie to przecież kupić w W-wie będzie prościej niż tachać stąd.

Mam poza tym w huk wszelakich dupereli na choinkę i jakbym dostała sygnał to włazimy z chłopem do szafy i robimy remanent.
Poza tym mam z rzeczy kuchennych na zbyciu szklanki do napojów tylko znowu nie wiem, czy jest sens to taszczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Beka, jasne, ze nie musi tam zimowac, najwazniejsze to zeby rzeczy dalo sie zawiezc.
Dekoracje jak najbardziej :-)

Moze ktos ma zgrzeblo dla tej duzej suni przy budzie? Zwierzatka nam podobno utyly :-)[/QUOTE]

masz na mysli jakis grzebien/szczotke?
znajde z dwa rodzaje w domu to dorzuce do rzeczy.
Aniu czy ona ma tam w budzie slome?

Link to comment
Share on other sites

Chyba jeszcze odrobine ogarniam, chociaz mam momenty zwatpienia :razz:
Zwlaszcza w kwestii transportu i odbierania rzeczy..
Z drugiej strony baaardzo sie ciesze, ze tyle tych rzeczy jest :-)
Ja jade 13.XII i drugi raz przed Swietami nie dam rady chocbym pekla.

Majqa, kartony ktore przywiezie Szanowny Malzonek beda musialy pojechac z sasiadem Beki, bo u mnie nie wejda.
Beka, czyli trzeba bedzie je przerzucic od razu do Ciebie :-)
Tylko teraz nie wiem, najpierw do mnie zeby wygrzebac rzeczy na prezenty, czy od razu bezposrednio..
Majqo, sa tam jakies rzeczy do wlozenia do prezentu? chyba nie? moze w tym ostatnim kartonie, bo piszesz, ze drobiazgi tam sa.
I z jakiej ulicy odbior? Mowiono mi, ale wylecialo..

Ja choinki za 40 zl nie widzialam w sklepach, moja mama kupila sobie jakas mala za 80 zl, Angelika widziala w sklepie za 90 zl.
Mamy 390 zl, jutro mozliwe, ze bedzie 490 zl ( poki nie mam w lapie, to nie potwierdzam).

Jesli chodzi o lampki. Wydaje mi sie, ze najwazniejsze zeby byly sprawne.Moga byc w ksztalcie swieczek, gwiazdek, czy male diody, wsio ryba.
Jutro odbiore rzeczy od Pani spoza forum, od Majki z Miau, od Ewy z OS i od Zuzel z Miau.

Lulka- normalnie nie wiem jak do Ciebie jechac )))mysle, kurcze intensywnie i kiepsko mi idzie.
Jeszcze mi zostanie Wola i Ursus.

W przyszlym tygodniu przyjada rzeczy z Krakowa. Nie wiem jeszcze jak, kiedy i kto zawiezie je do Rodziny.
Warto przed Swietami, zwlaszcza, ze jak rozumiem ma tam byc choinka i chyba dvd?
A mamy filmy na dvd od Asiaczka:-)
Ja mam do odebrania jeszcze Ursus i Wole..Moze Ursus i Wole polaczyc z Krakowem? Obawiam sie, ze i tak sie nie zabierzemy za jednym razem..
No chyba, ze ktos moze odebrac Ursus i Wole i zawiezc do Piaseczna...ale w to watpie..

Link to comment
Share on other sites

[B]Aniu[/B], tam są naprawdę duperelniki więc tak naprawdę to nie ze zaśmiecałabym nimi paczek świątecznych. Mąż dzwonił do mnie, jest już w W-wie. Jeszcze nie wie, o której posiadówka będzie mu się miała ku końcowi ale jak złapie orienta zadzwoni do Ciebie. Jestem zdania, by od razu przekierować go do docelowego miejsca, gdzie ma zostawić paczki. Ulicy, na której jest teraz nie pamiętam.
Choinka z rzeczami z Kraka będzie, o ile dziewczyny z Łodzi coś wykombinują, na ten moment choinka jest więc pod dużym znakiem zapytania.

Link to comment
Share on other sites

Mmd, mysle..coraz gorzej mi wychodzi ;-) ale chyba bezpieczniej byloby zebys przekazala te rzeczy Majeczce w Lodzi.
Jutro zaliczam centrum i tereny poboczne. W piatek ruszam w przeciwnym kierunku:Piaseczno plus zakupy Auchan,pozniej moze Lidl. Sobote mam zajeta do wieczora.
Nie dam rady w poludnie byc w piatek w Centrum((
Beka, prawdopodobie ( tak mi wychodzi z rozpiski) nawiedze Cie w piatek przed poludniem)) cieszysz sie?;-) Jesli masz w rzeczach cos, co sie nadaje do wlozenia do prezentow, to prosze przygotuj mi tobolek...
Ja wieczorem w piatek spakuje prezenty.
Troche malo w tych prezentach bedzie chyba, ale w koncu maja byc symboliczne.
Mamy trzy nowe kalkulatory, dzieci jest czworo, wiec zeby bylo sprawiedliwie chyba ich nie wloze do prezentow? tylko pojda ze wszystkimi rzeczami? jak sadzicie?
Dla Oli kupie jakis lepszy zestaw akwareli, to bedzie do prezentu.
Angelika wyglada najlepiej, sa w jej rozmiarze takie wypasione czarne brokatowe, nowki w pudelku buciki, cos w stylu balerinek.Odlozylam z poprzedniego transportu.
Poza tym mamy dwie pilki, do nogi i do siatki. Dwoje dzieci gra w noge. Angelice wloze chyba do nogi, chlopcu do siatki. Chociaz sama nie wiem ))
Kazde dziecko dostanie tez w prezencie ksiazki, nowe. Mlody jedna, dziewczyny chyba po dwie.
Krucho z kosmetykami. Do prezentow powinny byc nowe. Mamy jedna wode toaletowa, jeden dezodorant, trzy bajeranckie gumki do wlosow, dwa male opakowania delikatnych cieni, jutro pojawi sie chyba tusz do rzes, jedna dziewczeca bransoletka z koralikow, dwa x na szyje, jeden zestaw woda i jakis duperelek, ale to tak bardziej dla malej dziewczynki...
Z rzeczy szkolnych piornik w czachy z wyposazeniem, i trzy zestawy piornikowe takie bardziej ozdobne, trzy komplety czegos w rodzaju cienkopisow, tez takich lepszych, brokatowe itd. Czyli zeby bylo sprawiedliwie potrzebny jeszcze jeden zestaw.
Mamy trzy zestawy dziewczecych majtek, ladne w torebeczkach.Tez do prezentow.
4 razy fajne skarpetki.
Wymieniam tylko nowe rzeczy.
Wychodzi nam, ze dla najmlodszej dziewczynki nie bardzo wiem co wlozyc, jako glowny prezent. Bo te skarpetki, przybory szkolne to tak dookola )
Acha, no i musze kupic slodycze. Tu cos wymysle juz na miejscu w sklepie.

Link to comment
Share on other sites

a co może byc dla tej najmłodszej dziewczynki z czego sie by ucieszyła? te choinki widziałam w markecie nie wiem czy jeszcze sa na allegro tez mozna znaleźc chyba cos w tej cenie ale nie sprawdzałam. Ja do tych ozdób (co prawda uzywane ale u mnie w zeszłym roku wisiały i wyglądały dobrze) dołozyłam jeszcze mikołaja z czekolady i takie czekoladowe bombki na choinkę narazie choinka w trakcie załatwiania wiec trzymajcie kciuki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...