Jump to content
Dogomania

Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy


Monia70

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Monia70']Kochanie, właśnie patrzę w grafik i cóż... 22 mam dniówkę.Cały dzień na dyżurze.Przyjdę do Ciebie dopiero wieczorem :oops: :oops: :oops: :oops:
Wybaczysz......:sad:[/quote]

Monia,
Melunia na pewno będzie czekać na Ciebie, jednak dzień upłynie jej szybko, ponieważ spędzi go bardzo uroczyście w doborowym towarzystwie naszych dziewczynek, już one odpowiednio zadbają o szanowną jubilatkę, miłe niespodzianki, prezenty i dobrą zabawę... oj będzie się znów działo za tęczową bramą...

[B]
[*]
[*]
[*][/B]

Link to comment
Share on other sites

Teraz piszę do Ciebie z pracy....
Jest noc, szpital śpi,koleżanki cichutko rozmawiają a ja czuje Twoją obecność.
Chciałabym żeby tak było do końca mojego życia, żebyś nigdy mnie nie opuściła.Ty wiesz, że towarzyszysz mi w całym moim życiu.Jestes obecna zawsze.Na co dzień i od świeta.We dnie i w nocy(tylko, że nigdy mi sie nie przyśniłas).
Nawet nie wiem jak nazwac tą miłość????
Uczucie głębokie jak dno oceanu i rozległe jak wszechświat.To moja miłość.Ciągle trwająca i niezapomniana....
Aniołku......
Tak bardzo mi brak Twojego ciałka, drapania pazurków, chlipania wody w nocy, szaleństw za piłką......
Kocham Cię całą sobą.

Link to comment
Share on other sites

Czy goście już gotowi na jutrzejszą imprezkę ?????

Perełko moja.Jutro skończyłabys-skończysz 11 lat.To wcale nie tak dużo ;) .Tyle, że Cie nie ma fizycznie przy mnie :-( :-( :-(
Kochanie.Przyjdę do Ciebie jutro wieczorem , po pracy.A dzis zyczę Ci wspaniałej zabawy w przekochanym gronie przyjaciól.
TYlko nie szlejcie zbyt mocno , żeby chmurki sie pod wami nie rozstapiły,. bo :lilangel: :lilangel: :lilangel: aniołki wpadną w złość....
No i życzę Tobie Meluńciu i wam zaproszeni goście smacznego torcika :tort: :tort: :tort: szampańskiej zabawy :BIG: :BIG: :BIG: :laola: :laola:
pochlipania właściwych drinków :beerchug: :beerchug: :beerchug:
i tańców do białego rana :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
Bądź szczęśliwa najmilsza moja.Do jutra kochanie:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Przygotowania trwały od niedzieli. Wszystko zapięte na ostatni guziczek. Będzie przednia zabawa. A niech rozrabiają ile wlezie. Maja święto, więc niech świętują.
Kochana szykuj fryzurkę na jutrzejszy dzień
[img]http://images.google.pl/images?q=tbn:F4nMoljhrVQtvM:http://www.cyberfoto.pl/galeria/data/16/thumbs/2f3fac43e36b8a3cc69a6bf16bb7a41b.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]I znów zadrżały łąki zielone... [/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]Bawcie się dziewczynki,[/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]bawcie jak szalone![/SIZE][/FONT][/I][/B]


[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3]
[*]
[*]
[*][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Blue][B][B][I]Meluniu, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bądź szczęśliwa i radosna.
Bawcie się dobrze kochane psinki.

[/I][/B][/B][/COLOR][/SIZE][CENTER][SIZE=4][COLOR=Blue][B][I][IMG]http://www.magiagifs.hpg.ig.com.br/divvelas01/pinkcandletag1.gif[/IMG][/I][/B][/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Meluniu :Rose:
Wszystkiego najlepszego w Dniu Twoich urodzin :tort:
:bday:
Samych cudownych chwil i dużo smakołyków.
Bądź szczęśliwa za Tęczowym Mostem :Dog_run:

Wspaniałej szampańskiej zabawy wśród Przyjaciół :BIG::cunao::drink1:


P.S. Może w taki wyjątkowy dzień jak dziś przyjdź do swojej ukochanej Pańci we śnie...

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego wspaniałego w tym lepszym zyciu dla słodkiej Meli, wielkiej miłości Moni, najcieplejszej, najwspanialszej osoby na świecie
od całej naszej rodzinki.

Mam nadzieję, że Maxi już też złożyła suni życzenia.
Bawcie się dobrze. Melu miałaś wielkie szczęśćie, że twoim przyjacielem była Monia, wierz mi - zresztą ty o tym, dobrze wiesz.

:smilecol: :Rose: :laola: :cunao: :cunao: :cunao: :new-bday: :BIG:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...