Jump to content
Dogomania

Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy


Monia70

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Monia70']Jestem teraz w pracy i z trudem powstrzymuję łzy...............
Tak bardzo mi Cie brakuje choc to tyle lat?
Lat,dni, minut..........
Wiesz , że ja wciąż czuje zapach Twojego ciałka i aksamitność Twej śierści :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] a ja spojrzalm w oczy Atosa (we snie) i jestem szczesliwa z tego powodu,a jednoczesnie smutna...

Link to comment
Share on other sites

Kochana Meluniu
samych smakołyków, wspaniałych psich przyjaźni, wyjątkowej miłosci, troski i samych szczęsliwych dni w Psim Raju :tree1:


[COLOR=blue]Monisiu [/COLOR]
[COLOR=blue]choć Los rzucił Cię daleko stąd[/COLOR]
[COLOR=blue]w myślach z Tobą będę[/COLOR]
[COLOR=blue]Na odległość życzę Wesołych Świąt[/COLOR]
[COLOR=blue]w sercu śląc kolędę[/COLOR]
[COLOR=#0000ff]:buzi: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Meluniu - mam nadzieję, że razem z Maxi czuwacie nad nami i jesteście szczęśliwe. Wiem też że kiedyś się spotkamy. Życze ci spokoju i pamiętaj, że twoja Pańcia bardzo, bardzo cię kocha - cały czas. Pilnuj jej, żeby nic się Jej nie stało - to wspaniała, czuła osoba.

Melusiu - do zobaczenia!

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img99.imageshack.us/img99/7789/kaganekmt9.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kolejny raz wkrocze w nastepny rok bez Ciebie........
Najważniejsze, że tam na górze nie słyszysz tych wszystkich wystrzałów i huków.Tak bardzo sie ich bałąś.Trzęsłas się jak galaretka i nie schodziłaś mi z kolan.Ja szeptałam Ci na ucho, że cię ochronie, że u mnie bedziesz spokojna i jakoś przetrwałaś te noce sylwestrowe.......
Kocham Cię skarbie najdroższy, uczucie nie mija, towarzyszysz mi praktycznie nieustannie w moim zyciu.Codziennie rano, kiedy się budze patzrę na Ciebie na zdjęciu, tak samo na wieczór towarzysz mi gdy kładę sie spac.
Wszystkiego najlepszego w Nowym roku skarbie .
Kocham Cię !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą ciekawa jestem, jak nasze psiulki za TM spędziły Sylwestra. Tam chyba nie ma takich huków więc nie boją się niczego. Myśle że Mela z moją maxi sie kolegują i kochają - były takie podobne z zachowania.
Wierzę że wszystkie dogomaniackie czworonogi maja tam swoje forum, na którym pisza o nas i starają się pomagać i wspierać nas, lecząć naszą teśknotę, oraz pomagają swoich towarzyszom tu na ziemi.
Sądzę jednak, że w tym ich tęczowym necie nie ma przynajmniej tylu kłótni s przeczek - czego nam wszystkim w Nowym Roku serdecznie życzę!
:tree1: :BIG: :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

O taaak , kłótni,sprzeczek,nieorozumien i dąsów powinno byc o wiele mniej w naszym życiu.Za to pwoinno byc duzo, duzo empatii, zrozumienia , współczucia, pomocy, zdrowia,pogodnego nastroju,wybaczania i ..... ech,duzo jeszcze by wymieniac.Ale to sa noworoczne życzenia wiec może się spełnią :multi: ;) .
Meluś, a jak noc spędził Maks???? On jeszcze bardziej od Ciebie bał sie wybuchów :-(
Kocham was moje aniołki :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: :lilangel: i znów wkroczyłąm w kolejny rok bez was.
Ale za to mam ogromne wspomnienia zwiażane z wami i niekończąca się miłość mojej maleńkiej Meli..............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kochanie
Próg Tęczowego Mostu przekroczyła Pigwunia:-(
Proszę , poprowadź Ją po swoim niebie.Skarbie, jesteś juz tam tyle czasu wiec pewnie znasz wszystkie jego zakątki ;) .
Pigwunia nie lgnęła do innych piesków ale może do Ciebie sie przekona???
Kocham Cię aniołku:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Płaczę z tęsknoty za Tobą .Dziś jakoś tak bardz,bardzo mocno.Wszystko mam mokre od łez,policzki,szyja,okulary zachlapane.....
To już tyle czasu a ja nie pogodziłam się z Twoją smiercią.
Darek był tu u Ciebie ze mną ale jak zobaczył Twoje zdjęcie to uciekł.Powiedział, że zaraz się rozpłacze.On też Cię nadal kocha tylko że kocha inaczej, tak jak facet....
Bardzo Cię kocham i tak już zostanie do końca mojego życia.
Dobranoc skarbie .

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Bogu za tak piękną miłość,że dane mi było tak kochać.
Z Melą to była jedność dusz, jedność myśli.
Zadne moje psy nie myślą tak jak ona:oops: choć wszystkie 4 kocham jak wariat.
Wiem, że Melcia zza nieba patrzy na nas i trzyma łapkę na naszym życiu.
Kocham Cię aniołku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...