Jump to content
Dogomania

Jojek--Drożdżyk Jakich Mało..Powrót do świata...


jo-jo

Recommended Posts

oj tak tak ;-)) siedzimy sobie na fotelach z KORONĄ a on ciągle mi się wpychał na kolanka bo wczesniej Ciukoska na mnie wlazła ;-)) po za tym bidula był nie szczęśliwy bo wszystkie psiule były na kanapach prócz niego ;-)) ale za to w tym momencie nadrabia to śpiąc na jednej z nich ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='jo-jo']oj tak tak ;-)) siedzimy sobie na fotelach z KORONĄ a on ciągle mi się wpychał na kolanka bo wczesniej Ciukoska na mnie wlazła ;-)) po za tym bidula był nie szczęśliwy bo wszystkie psiule były na kanapach prócz niego ;-)) ale za to w tym momencie nadrabia to śpiąc na jednej z nich ;-)[/quote]
O jaa.. a do mnie to nikt nie przyjdzie....:motz: (foch):sadCyber: koniki nei przyjda...buuu...

Ale fotki smutaska sa sliczne, smutasek jest piekny :iloveyou: Matkooo ale bym mu teraz wytarmosila fafeleczki o jaa.. ale mam chetke :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

te dwie dupeczki dorwały wtedy Gordona :D:D:D:D po bardzo dłuuuuugim i szybkim biegu ;-))) nie długo będziesz mogła na bierząco oglądać fotki bo moja stronka w końcu się robi ( oczywiście przy moich zdolniośc=iach nigdyjej nie zrobie)i już na wstępie mam problem z wrzuceniem na serwer republiki :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']póki co nie powstawiam fotek ;-))) póki co robie Jojkowi strone powoli bo powoli ale idzie jakuś :D:D:D:D[/quote]
:nonono2: a my musimy sie zgodzic z faktem iz nie bedzie zdjec Jojeczka...
CZEEKAMY NA STRONKE!! Mam nadzieje, ze niebawem sie pojawi? :shiny:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']wyobraź sobie że zrobiłam strone wejściową :D:D strone główną też tyle że nie moge jej podpiąć pod wejściową...a pod główna moge już podpiąć rodowód tylko że ssie nie podpina :evil: już nie wiem co robić...[/QUOTE]

Policzyć do dziesięciu i jak to mawia Ola Ajronowa - wdech, wydech... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jo-jo']wyobraź sobie że zrobiłam strone wejściową :D:D strone główną też tyle że nie moge jej podpiąć pod wejściową...a pod główna moge już podpiąć rodowód tylko że ssie nie podpina :evil: już nie wiem co robić...[/quote] Dopiero?!:-? Ja juz myslalam, ze zaraz dostane adres stronki a tu porsze.. :lol: :lol: No to czeeeekamy dalej...

Buziaki dla Jojeczkaa :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...