Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ameliace']Czytając o Bajanku przywiało najgorsze wspomnienia..
Wyrażę to tak:
[URL]http://img232.imageshack.us/img232/5945/sqx5.jpg[/URL]
A ten rok przyniósł mi samej pełno bezsensownych śmierci...
Al Dżazira
[*] Gryffina
[*] Ginja
[*] Metka
[*] Jagiellon :-(
[*] Ragnar
[*]
Bajanek zginął tak młodo i bez sensu.. Jak Ragarnek :-(
[SIZE=1][COLOR=MediumTurquoise]PS.Najwyżej mnie Sandra (Greven) z fundacjii wywali za paplanie ale mi serducho pękło czytając o Bajanku[/COLOR][/SIZE][/quote]

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images4.fotosik.pl/234/5d54e57fad9ff60d.jpg[/IMG][/URL]

Dziękuję Ameliace...zajrzałam teraz do twojej galerii, kiedyś dawno już w niej byłam, w tej wcześniejszej...Kochasz konie, to widać.., a one też ochodzą...["]... Nie wiem jak zginął Ragarnek, ale to prawda, najtrudniej się pogodzić kiedy odchodzą tak młodo, tragicznie...bez sensu, tak jakby los czychał na ten ułamek sekundy...
Myślałam, że zły był poprzedni rok, Bajanek miał wypadek, wiosną, na działce. Rozpędzony w pełnym galopie wpadł na wystającą rurę od studzienki. Ciągle mam to w pamięci...i ten strach, bo mógł się zabić...Bardzo kulał, miał bardzo silne stłuczenie stawu barkowego, ale żył i to było najważniejsze. Lekarze, prześwietlenia, ortopeda, leczenie i długa rehabilitacja...Nigdy o tym tu w galerii nie pisałam bo to było wcześniej, zanim ją założyłam. Ten rok................

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][COLOR=DarkGreen][SIZE=1][B]Bardzo prosze wszystkich o stosowanie regul jakie narzuca Regulamin Forum.
Zadna grafika czy zdjecie, jesli maja sie wyswietlac, nawet w przypadku cytatow cudzych postow, nie moga przekraczac 500x500 pikseli.
Dziekuje.[/B][/SIZE][/COLOR][/quote]
[COLOR=Sienna][SIZE=2][FONT=Arial][I][B]
Moderator poprosiła jw. Postaramy się, chociaż w przypadku cytowania, to trudne do wzrokowej oceny "ciężaru zdjęcia". Może ktoś bardziej doświadczony wyjaśni, jak to zrobić (bez zciągania takiego zdjęcia, wyświetlenia go w photosch.. czy PSP)???
[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]Czy nie obrazicie się jak tutaj się pochwalę???
Traktuję tę galerię jak dom rodzinny i chciałam sie podzielić swoją radością, aby przerwać te smutne wieści o odchodzeniu naszych przyjacół za TM!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: [B][FONT=Comic Sans MS]KIEDYŚ INNI, DZISIAJ JA SIĘ CHWALĘ!!!![/FONT][/B]:multi: :multi: :multi: :multi:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7348/certyfikatnachampionaplfk1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dobrze, że z nami tu jesteś Samograj, ten dyplom ogroooomnie mnie ucieszył.

BRAWO dla Żmiłki i dla Ciebie kochana i dla Twojej córci i BRAWO dla hodowczyni Ż Gończaków. SUPER :loveu:
To teraz czekamy niecierpliwie na matkach gończych na wspaniałe wieści!!!

[SIZE=1]Błoga ma parę CWC ale brakło jej czasu, Moni też zresztą, a Bajanek miałby na pewno Championat...nie zdążył...też ZABRAKŁO tego CZASU...On GO NIE DOSTAŁ[/SIZE]:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Dobrze, że z nami tu jesteś Samograj, ten dyplom ogroooomnie mnie ucieszył.

BRAWO dla Żmiłki i dla Ciebie kochana i dla Twojej córci i BRAWO dla hodowczyni Ż Gończaków. SUPER :loveu:
To teraz czekamy niecierpliwie na matkach gończych na wspaniałe wieści!!!

[SIZE=1]Błoga ma parę CWC ale brakło jej czasu, Moni też zresztą, a Bajanek miałby na pewno Championat...nie zdążył...też ZABRAKŁO tego CZASU[/SIZE][SIZE=4]...On GO NIE DOSTAŁ:-([/SIZE][/quote]
Miałam mieszane uczucia jak to wklejałam, bałam się tego co napisałaś!!!:oops:
Ale chciałam, aby w BAJANKOWEJ GALERII przełamać złą passę, złych postów:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Miałam mieszane uczucia jak to wklejałam, bałam się tego co napisałaś!!!:oops:
Ale chciałam, aby w BAJANKOWEJ GALERII przełamać złą passę, złych postów:loveu:[/quote]
Tu nie ma ,,złych postów", są tylko smutne /ale zawsze prawdziwe.

To oczywiste, że to się każdemu nasuwa co akurat ja napisałam.

Bajan nie miał czasu. Tak byłu mu pisane. Wszyscy powinniśmy się zgodzić, że z przeznaczeniem walka jest niemożliwa.

Myslę, że Gosi i Markowi nadal jest bardzo ciężko. Ale myśle też, że słoneczko powoluteńku wychodzi zza chmur i że dyplomem Żmiłki zrobiłaś i im przyjemność. Znamy Żmiłcię ze Świerklańca i to wspaniała ogareczka. Cieszę się, że zdobyła Championat i myślę, że Mmbbaj i Rekma-myślą tak samo :p .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][CENTER]Czy nie obrazicie się jak tutaj się pochwalę???
Traktuję tę galerię jak dom rodzinny i chciałam sie podzielić swoją radością, aby przerwać te smutne wieści o odchodzeniu naszych przyjacół za TM!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: [B][FONT=Comic Sans MS]KIEDYŚ INNI, DZISIAJ JA SIĘ CHWALĘ!!!![/FONT][/B]:multi: :multi: :multi: :multi:
[URL="http://imageshack.us/"]
[/URL][/CENTER]
[/quote]
[COLOR=Sienna][I][B][FONT=Arial][SIZE=3]
Dopiero teraz przeczytałem tą wspaniałą informację. (zagłębiałem się w takie różne filozoficzne rozważania o czasie i transmigracji dusz - reinkarnację)
W naszym domu zawsze drzwi są otwarte (już o tym pisałem) do którego przychodzi się z radościami i smutkami.
Aniu, masz powód do dumy z sukcesów Żmiłki, na które solidnie zapracowałaś. Żmiłka jest piękną sunią i zapewne wyda jeszcze na świat liczne potomstwo, które nie tylko wzbudzi u nowych właścicieli miłość do czworonogich, ale da im szczęście i radość. To indywidualna[/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR] [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Karma"]karma[/URL] [FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]danej duszy. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[COLOR=Sienna][I][B][FONT=&quot][SIZE=3]Szczerze, od serca gratulujemy. Jak wróci Gosia, zaraz podzielę się z nią tą informacją.[/SIZE][/FONT][/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Rekma; ja wierzę w przeznaczenie. I w to, że przeznaczenia nikt nie uniknie. U nas mówi się ,,to było mu/jej pisane".

Jedne istnienia odchodzą a innym jest dane się narodzić. Być może. Jutro jedziemy z Harmoszką na USG, poprosimy o kciuki. Jestem cała w nerwach :razz:

Link to comment
Share on other sites

[LEFT][COLOR=Sienna][B][I]Była tu też, wieczorkiem "gogunia" ze śliczną kartą mikołajkową i w magiczny sposób mi gdzieś zginęła ????? A to, że była świadczy fakt, że przez jej podpis wchodziłem i buszowałem po całej jej "czadowej galerii". [/I][/B][/COLOR]
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekma'][LEFT][COLOR=sienna][B][I]Była tu też, wieczorkiem "gogunia" ze śliczną kartą mikołajkową i w magiczny sposób mi gdzieś zginęła ????? A to, że była świadczy fakt, że przez jej podpis wchodziłem i buszowałem po całej jej "czadowej galerii". [/I][/B][/COLOR][/LEFT]


[/quote]U mnie też się pojawiła śliczna kartka goguni, która poprawiłą mi dzisiejszy kiepski humor, ale też zniknęła, za to pojawiła się tutaj - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23013[/URL] .
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Witam, jestem z Wami, jestem zawsze, czytam i zagladam i patrze, podziwiam Was, ze macie taka milosc w sercach, taka co by mogla caly swiat ozlocic i wspomoc.
Przepraszam za Offa, ale gratuluje Samograj, za to, ze jej piesek ma championa. Na pewno na to zasluzyl. Bajanku byles pieknym i na pewno madrym psem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekma'][LEFT][COLOR=sienna][B][I]Była tu też, wieczorkiem "gogunia" ze śliczną kartą mikołajkową i w magiczny sposób mi gdzieś zginęła ????? A to, że była świadczy fakt, że przez jej podpis wchodziłem i buszowałem po całej jej "czadowej galerii". [/I][/B][/COLOR][/LEFT]

[/quote]

[quote name='Poświata']U mnie też się pojawiła śliczna kartka goguni, która poprawiłą mi dzisiejszy kiepski humor, ale też zniknęła, za to pojawiła się tutaj - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=23013[/URL] .
Pozdrawiam serdecznie[/quote]
HEJ !!!
OD JUTRA MAM BANA!!!
MIAŁA GO DOSTAC MOJA CÓRKA gogunia, BO WKLEIŁYŚMY KARTKI Z PREZENTAMI OD MIKOŁAJA DO RÓŻNYCH ZAPRZYJAŹNIONYCH GALERII- gogunia, (9 LATKA), PRZEŻYŁA TO POTWORNIE ,WIĘC NAPISAŁAM, ŻE TO MOJA WINA I ŻE JA CHCĘ BYĆ ZBANOWNA ZA gogunię!!!
TAK WIĘC PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], lub na gg 5574523 W razie jakichs waznych informacji!!!
NO TO DO POWROTU Z BANICJI:lol: :evil_lol: :cool3: :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']HEJ !!!
OD JUTRA MAM BANA!!!
MIAŁA GO DOSTAC MOJA CÓRKA gogunia, BO WKLEIŁYŚMY KARTKI Z PREZENTAMI OD MIKOŁAJA DO RÓŻNYCH ZAPRZYJAŹNIONYCH GALERII- gogunia, (9 LATKA), PRZEŻYŁA TO POTWORNIE ,WIĘC NAPISAŁAM, ŻE TO MOJA WINA I ŻE JA CHCĘ BYĆ ZBANOWNA ZA gogunię!!!
TAK WIĘC PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], lub na gg 5574523 W razie jakichs waznych informacji!!!
NO TO DO POWROTU Z BANICJI:lol: :evil_lol: :cool3: :razz:[/quote]

[COLOR=Sienna][I][B]Tam w tym linku mod napisała, że ten wątek zawiera "spam", czyli rozsyłane są niechciane wiadomości. To, że pojawił sie ten rodzaj wirusa, to nie jest winą 9-letniej "goguni", a ni Twoja. Więc o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego ta kara "banem"???[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekma'][COLOR=Sienna][I][B]Tam w tym linku mod napisała, że ten wontek zawiera "spam", czyli rozsyłane są niechciane wiadomości. To, e pojawił sie ten rodzaj wirusa, to nie jest wina 9-letniej "goguni", a ni Twoja. Więc o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego ta kara "banem"???[/B][/I][/COLOR][/quote]
Spamem (chociaż nie wiem czy poprawnie) nazywają śmieci jakie ktoś rozsyła. A kartki są wg. większości modów śmietkami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rekma'][COLOR=sienna][I][B]Tam w tym linku mod napisała, że ten wątek zawiera "spam", czyli rozsyłane są niechciane wiadomości. To, że pojawił sie ten rodzaj wirusa, to nie jest winą 9-letniej "goguni", a ni Twoja. Więc o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego ta kara "banem"???[/B][/I][/COLOR][/quote]
W REGULAMINIE, KTÓRY TERAZ PRZECZYTAŁAM STOI TAKA MAXYMA:
"SPAMODAWCO SPAMUJ SIĘ SAM"
SPAM, TO PISANIE TAKICH SAMYCH POSTÓW W RÓŻNYCH MIEJSCACH , TAK WIĘC SKRZĘTNIE PRZYGOTOWANA KARTKA MIKOŁAJOWA DLA ZAPRZYJAŹNIONYCH GALERII STAŁA SIĘ SPAMEM!!!
QRCZE !!! JA TEŻ ZASPAMOWAŁAM, BO WKLEIŁAM CERTYFIKAT W 3 MIEJSCACH (u siebie, u WAS i na POWYSTAWOWYCH....):oops: :scared:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie wszyscy kochani :loveu:

[quote name='samograj'][CENTER]Czy nie obrazicie się jak tutaj się pochwalę???
Traktuję tę galerię jak dom rodzinny i chciałam sie podzielić swoją radością, aby przerwać te smutne wieści o odchodzeniu naszych przyjacół za TM!!!
:multi: :multi: :multi: :multi: [B][FONT=Comic Sans MS]KIEDYŚ INNI, DZISIAJ JA SIĘ CHWALĘ!!!![/FONT][/B]:multi: :multi: :multi: :multi:
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/7348/certyfikatnachampionaplfk1.jpg[/IMG][/URL][/CENTER]
[/quote]

Aniu, obrazić się? Za co kochana? Bardzo serdecznie wam gratuluję :buzi: I cieszę się, bo Żmiłeczka piękna sunia i bardzo sobie zasłużyłyście. I cieszę się, że wy się cieszycie, na prawdę!

[quote name='bea100']

Jedne istnienia odchodzą a innym jest dane się narodzić. Być może. Jutro jedziemy z Harmoszką na USG, poprosimy o kciuki. Jestem cała w nerwach :razz:[/quote]

Bea, bardzo, bardzo trzymam kciuki, choć.....to w tej chwili już nie od nich zależy...

[quote name='shirrrapeira']Witam, jestem z Wami, jestem zawsze, czytam i zagladam i patrze, podziwiam Was, ze macie taka milosc w sercach, taka co by mogla caly swiat ozlocic i wspomoc.
Przepraszam za Offa, ale gratuluje Samograj, za to, ze jej piesek ma championa. Na pewno na to zasluzyl. Bajanku byles pieknym i na pewno madrym psem.[/quote]

shirrrapeira, nie przeceniaj nas...my jesteśmy zwyczajni..A Bajanek...był piękny i bardzo, bardzo mądry...Czasami nas aż zadziwiał...

[quote name='samograj']HEJ !!!
OD JUTRA MAM BANA!!!
MIAŁA GO DOSTAC MOJA CÓRKA gogunia, BO WKLEIŁYŚMY KARTKI Z PREZENTAMI OD MIKOŁAJA DO RÓŻNYCH ZAPRZYJAŹNIONYCH GALERII- gogunia, (9 LATKA), PRZEŻYŁA TO POTWORNIE ,WIĘC NAPISAŁAM, ŻE TO MOJA WINA I ŻE JA CHCĘ BYĆ ZBANOWNA ZA gogunię!!!
TAK WIĘC PROSZĘ O KONTAKT MAILOWY- [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL], lub na gg 5574523 W razie jakichs waznych informacji!!!
NO TO DO POWROTU Z BANICJI:lol: :evil_lol: :cool3: :razz:[/quote]

Aniu, tym banem jestem zmartwiona. Żałuję, że nie widziałam kartki Goguni, a w linku, który podała Poświata jest całkiem coś innego :roll: Ale zaglądałam dziś do galerii rysunków i podziwiałam inne rysunki goguni, konia, bokserka...ślicznie rysuje :loveu:

[quote name='ameliace']Spamem (chociaż nie wiem czy poprawnie) nazywają śmieci jakie ktoś rozsyła. A kartki są wg. większości modów śmietkami[/quote]

Rekma to nowicjusz na dogo i nie wiedział, on myśli, że spamy to tylko te, które przysyłają nam mailem ;) No i nie wie, że mamy surowego moda...

[quote name='samograj']W REGULAMINIE, KTÓRY TERAZ PRZECZYTAŁAM STOI TAKA MAXYMA:
"SPAMODAWCO SPAMUJ SIĘ SAM"
SPAM, TO PISANIE TAKICH SAMYCH POSTÓW W RÓŻNYCH MIEJSCACH , TAK WIĘC SKRZĘTNIE PRZYGOTOWANA KARTKA MIKOŁAJOWA DLA ZAPRZYJAŹNIONYCH GALERII STAŁA SIĘ SPAMEM!!!
QRCZE !!! [B]JA TEŻ ZASPAMOWAŁAM, BO WKLEIŁAM CERTYFIKAT W 3 MIEJSCACH (u siebie, u WAS i na POWYSTAWOWYCH....[/B]):oops: :scared:[/quote]

:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']W REGULAMINIE, KTÓRY TERAZ PRZECZYTAŁAM STOI TAKA MAXYMA:
"SPAMODAWCO SPAMUJ SIĘ SAM"
SPAM, TO PISANIE TAKICH SAMYCH POSTÓW W RÓŻNYCH MIEJSCACH , TAK WIĘC SKRZĘTNIE PRZYGOTOWANA KARTKA MIKOŁAJOWA DLA ZAPRZYJAŹNIONYCH GALERII STAŁA SIĘ SPAMEM!!!
QRCZE !!! JA TEŻ ZASPAMOWAŁAM, BO WKLEIŁAM CERTYFIKAT W 3 MIEJSCACH (u siebie, u WAS i na POWYSTAWOWYCH....):oops: :scared:[/quote]
[COLOR=Sienna][I]A ja teraz przeczytałem, że:[/I][/COLOR]
[B]Spam[/B] to elektroniczne wiadomości rozsyłane do osób, które ich nie oczekują. Najbardziej rozpowszechniony jest spam za pośrednictwem [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Poczta_elektroniczna"]poczty elektronicznej[/URL] oraz w [URL="http://pl.wikipedia.org/wiki/Usenet"]Usenecie[/URL]. Zwykle (choć nie zawsze) jest wysyłany masowo.
Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. [B]Nie ma znaczenia[/B], jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:[LIST=1]
[*]treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,
[*]odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,
[*]treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.[/LIST][COLOR=Sienna][I]Te trzy punkty dają podstawę, by uznać, że nie były to typowe spamy, bo nadawca ad.3 nie odniesie żadnych osobistych zysków, a korzyści odbiorcy były w postaci zadowolenia itd. Ad.2 - zgoda odbiorcy była przez domniemanie, że do siebie wzajemnie piszemy o różnych sprawach i nikt, nikogo nie wyprosił wcześniej ze swojego "podwórka", a ad.1, to wiadomość była spontaniczna, z serca płynąca. Nawet kilka zaprzyjaźnionych adresó na które ten pseudo spam został wysłany, to nie jest masowym wysyłąniem.
[/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...