Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

[quote name='Żaneta']pani Gosiu ja też tu cały czas zaglądałam, jak dobrze że Zagraj znalazł nowy dom(u was mu będzie na pewno bardzo dobrze:multi: )[/quote]

Żaneta, jaka ja pani? Gosia ;) I dziękuję ci kochana :buzi:

[quote name='Sabina1']No,ja nie wiem,co zrobię. Albo się upiję, albo pęknę, albo mi serce wyskoczy. I wszystko z radości i z zaskoczenia. Coś podobneo, to małe cudo trafi pod Waszą opiekę. Będzie miał morze miłości i najwspanialszy dom. A za jakiś czas, ten, odkryty przypadkiem klejnot, zabłyśnie olśniewajacym blaskiem..................chyba się jednak upiję :multi: :multi: :multi:[/quote]

Sabinko, wreszcie ci pozwolę trochę pospać w nocy ;)

[quote name='Vogue']

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/300/e81da3e455c79b89.jpg[/IMG][/URL]

Gosiu!!!!Bardzo ,bardzo sie ciesze,ze Zgraj zamieszka z Wami:loveu:
Bajanek i tak do konca zycia bedzie mial miejsce w waszych sercach!
Na tym zdjeciu wygladacie cudownie:loveu:[/quote]

Vogue, byłam strasznie wzruszona, a serce mało mi nie wyskoczyło.. Tak Bajanek będzie zawsze w naszych sercach i nie mogłoby być inaczej :loveu:

I powiem wam, że to strasznie trudne doświadczenie w naszym życiu, ale zawsze byłoby trudno...i dziś i za parę miesięcy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[SIZE=6][COLOR=Blue]Kochani - ja znow placze!!! Ale teraz ze szczescia!!!!!! Wraca do was wcielenie Bajanka!!!!
[SIZE=2]p.s. Bajanku a to do Ciebie - opiekuj sie Twoimi Ludkami i Zagrajem - jak to nami i Guciem opiekuje sie Atos!!!

[SIZE=1]Boze - ja juz kalwiatury nie widze - takie mam ogromne lzy w oczach!!!![/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/300/f5780534e3b333cc.jpg[/IMG][/URL]


I w piątek wieczorem lub w sobotę rano, Zagraj zamieszka z nami...[/quote]

Małgosiu... zatakało mnie... z radości.... :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Tak się cieszę, tak się cieszę, tak starsznie się cieszę!!! :cunao::cunao::cunao:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poświata'][B]Miśka[/B] upijam sie z tobą :jumpie: :evil_lol: .
[B]Małgosiu [/B]gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego i Wam i małemu Zagrajowi :multi: :kciuki: .[/quote]

Dziękuję Beatko :buzi:, ja nadal jestem oszołomiona ;)

[quote name='bea100']Wróciłam.

Tralala...DARZ BÓR...kochane dziewczyny, szalona szczęsciem babcia pije z Wami :evil_lol:[/quote]

Darz Bór Bea!

[quote name='sota36'][SIZE=6][COLOR=Blue]Kochani - ja znow placze!!! Ale teraz ze szczescia!!!!!! Wraca do was wcielenie Bajanka!!!!
[SIZE=2]p.s. Bajanku a to do Ciebie - opiekuj sie Twoimi Ludkami i Zagrajem - jak to nami i Guciem opiekuje sie Atos!!!

[SIZE=1]Boze - ja juz kalwiatury nie widze - takie mam ogromne lzy w oczach!!!![/SIZE]
[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/quote]

Noooo, wcielenie to raczej nie, raczej go przysłał do nas :loveu: I wiem, że będzie się nami opiekował mój malutki :loveu:

[quote name='Sabina1']Czy możesz pare słów napisać, jak to było ? Zobaczyłaś o i co ? Jak on się zachowywał? Jaki woóle jest ? Oprócz teo, ze os poczatku, każdy kto o zobaczy ,zachwyca się.[/quote]

Zobaczyłam i...........nie mogłam się powstrzymać żeby go nie wziąść na ręce i przytulić malucha..Ale jednocześnie myślałam i o Bajanku więc :-( To był taki trudny moment...A Zagraj jest wesoły, bardzo kontaktowy, chyba przytuliński , fajnie podgryza wcale nie mocno. Jest śmieszny kiedy mu się pupa zaplata albo łapska rozjeżdżają :loveu: Cudnie łypie ciemnymi oczkami,jest bardzo żywotny. Hania mówi, że bardzo lubi biegać za rzucaną zabawką więc jest szansa na to że nauczy się aportu. A poza tym jest mięciutki, cieplutki i śliczny :loveu:

Link to comment
Share on other sites

strasznie się ciesze że podjeliście taką decyzje :loveu: :loveu: :loveu:
Piesio jest cudowny , kochany , śliczny i wspaniały :loveu: :loveu: :loveu:
będzie mu u was jak w raju :multi: :multi: :multi:
mały Zagrajek taki niesamowity prezent od mikołaja dostał :multi::multi: własny kochany domek :multi::multi: :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Małgosi , Marku ....ja wiedziałam :multi::multi::multi:to kochany Bajanek zaprowadził małego Zagraja do Hani i Was tam pokierował ....wierzę w to , bo i u nas tak było .
Gosieńko cieszę sie i płaczę tak mi ciepło na serduchu ....Bajanek zawsze bedzie z Nami tutaj i będzie teraz też Zagraj:loveu::loveu::loveu:
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/300/f5780534e3b333cc.jpg[/IMG][/URL]


I w piątek wieczorem lub w sobotę rano, Zagraj zamieszka z nami...[/quote]
[I][B]Gosieńko cieszę się bardzo.[/B][/I]
[I][B]Oj będziecie mieć z nim wesoło. Widzisz ten szał w jego oczach?:lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Małgosiu... zatakało mnie... z radości.... :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
Tak się cieszę, tak się cieszę, tak starsznie się cieszę!!! :cunao::cunao::cunao:[/quote]

[quote name='Behemot']Matko, nie wytrzymam, jeszcze raz zatańczę sobie z radości :cunao::cunao::cunao:
Zagraj jest taki sliczny, słodziutki, kluseczka kochana :loveu::loveu::loveu:[/quote]

Behemotku :loveu:....to chyba się spotkamy jednak na tych Polach co? ;)

[quote name='bea100']Wlana (conieco ale to ze szczescia więc wybaczcie) w trybie przyspieszonym i też zaryczana (ze wzruszenia) babcia prosi o zmianę tematu tej galerii np na ,,BAJAN i ZAGRAJ....i my" (zresztą pomyslcie sami bo pomysłów Wam kochani nie brak).

DARZ BÓR :popcorn:[/quote]

Bea, oczywiście, że zmienimy tytuł. I oczywiście chcę, żeby był i Bajanek i Zagraj. Zmienimy też awatarek i banerek , ale na to musimy mieć troszkę czasu żeby zrobić. Od jutra sprzątam bo nie sprzątałam od kilku tygodni :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam do Was... a tu taka niespodzianka! :)
Bardzo się cieszę że podjęliście taką decyzję, aż nie wiem co napisać :shake:
Zagraj jest przeuroczy, ale trafił mu się prezent na święta- nowy wspaniały domek :lilangel: :lilangel: :lilangel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']...
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/300/f5780534e3b333cc.jpg[/IMG][/URL]


I w piątek wieczorem lub w sobotę rano, Zagraj zamieszka z nami...[/quote]
Od razu Zagrajek podbił moje serce...ma tyle wdzięku i ma świetny charakter i jest śliczny ( bardzo wyrazisty w barwach i w eleganckim-dawnym typie ogarów jakie uwielbiam- oj namiesza ten pies na ringach-namiesza :lol: )...to trzeba zobaczyć na własne oczy bo fotki to tylko fotki...uwierzcie mi, jest to zupełne zjawisko-nieprawdopodobny ogar...KAPITALNY :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie nie wpisywałam się (już chyba nie wiedziałam co napisać , żeby was pocieszyć) w waszej galerii, ale nadal tu zaglądam i...dzisiaj oczy przecierałam. Świetnie! :bigcool:
To jedynie słuszna decyzja !!! Od Hani wiem , że Zagraj to straszny mądrala więc będziecie mieli dużo radości z tego malucha.
Mam nadzieję, że wkrótce spotkamy się na ogarzym spacerku:painting:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']



[U] Noooo, wcielenie to raczej nie, raczej go przysłał do nas :loveu:[/U] I wiem, że będzie się nami opiekował mój malutki :loveu:



Zobaczyłam i...........nie mogłam się powstrzymać żeby go nie wziąść na ręce i przytulić malucha..Ale jednocześnie myślałam i o Bajanku więc :-( To był taki trudny moment...A Zagraj jest wesoły, bardzo kontaktowy, chyba przytuliński , fajnie podgryza wcale nie mocno. Jest śmieszny kiedy mu się pupa zaplata albo łapska rozjeżdżają :loveu: Cudnie łypie ciemnymi oczkami,jest bardzo żywotny. Hania mówi, że bardzo lubi biegać za rzucaną zabawką więc jest szansa na to że nauczy się aportu. A poza tym jest mięciutki, cieplutki i śliczny :loveu:[/quote] oj, juz z tej radochy, to mi sie poplatalo - ale najwazniejsze, zez rozumieliscie o co tu chodzi!!! Nie macie pojecia jak ja teraz dziwnie wygladam, smieje sie sama do siebie - Gutek
na mnie podejrzanie sie gapi i sama sie boje pomyslec, co mu w tej jego kudlatej lepetynie teraz sie wykluwa!
Piszesz, ze nie moglas sie powstrzymac... skad my to znamy! Bardzo siue ciesze!!!! Teraz tez serducho na dwie czesci podzielicie!! To co napisalas, to co czulas przy poznaniu Zagraja - ja to tez przezywalam - dokladnie to samo! I to jest wspaniale!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']I w piątek wieczorem lub w sobotę rano, Zagraj zamieszka z nami...[/quote]
Cały czas zaglądałam do Was, ale się nie odzywałam :oops: Ale teraz musiałam napisać, że bardzo się cieszę :multi: Jak czytałam tego posta i oglądałam zdjęcia to się popłakałam :-( a jak doszłam do końca to się naprawdę ucieszyłam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja muszę się wpisać jeszcze raz, bo normalnie nie mogę wyjść z Waszej galerii :lol:
Tuż przed tym, kiedy dowiedziałam się o Zagrajku, miałam wejść do Was i napisać, że tak tu pusto i smutno bez Was...... a tu........... BOMBA!!!! :lol::lol::lol:
Och, Małgosiu, Marku, kiedy Zagraj (swoją drogą świetne imię!) już pojawi się w Waszym domu, koniecznie, ale to koniecznie, natychmiast go obfoćcie, piszcie o nim, o wszystkim, jaki jest, jak się bawi, co lubi jeść, czy bardzo broi.... no wszystko!!!

Łojezusie, tak się przejęłam, że on mi się chyba w nocy przyśni :lol:

Małgosiu, chyba wreszcie już nie będziesz musiała brać relanium na sen , prawda? :calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']strasznie się ciesze że podjeliście taką decyzje :loveu: :loveu: :loveu:
Piesio jest cudowny , kochany , śliczny i wspaniały :loveu: :loveu: :loveu:
będzie mu u was jak w raju :multi: :multi: :multi:
mały Zagrajek taki niesamowity prezent od mikołaja dostał :multi::multi: własny kochany domek :multi::multi: :loveu::loveu:[/quote]

Dzięki Vectra! bardzo baliśmy się nawet rozmów na ten temat więc cieszę się bardzo, że mamy to już za sobą bo życie bez psa jest bez sensu, tego nauczył mnie Bajanek :loveu: I wiem, że pokochamy Zagrajka tak samo mocno :loveu:

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]Małgosi , Marku ....ja wiedziałam :multi::multi::multi:to kochany Bajanek zaprowadził małego Zagraja do Hani i Was tam pokierował ....wierzę w to , bo i u nas tak było .
Gosieńko cieszę sie i płaczę tak mi ciepło na serduchu ....Bajanek zawsze bedzie z Nami tutaj i będzie teraz też Zagraj:loveu::loveu::loveu:
[/I][/B][/quote]

Aluś ja też w to wierzę i myślałam dziś o tobie, Harleyu i Ozzulku :loveu: I ja też płaczę ze wzruszenia i, że tak tu z nami znowu jesteście :loveu::loveu::loveu:

[quote name='an3czka'][I][B]Gosieńko cieszę się bardzo.[/B][/I]
[I][B]Oj będziecie mieć z nim wesoło. Widzisz ten szał w jego oczach?:lol:[/B][/I][/quote]

Szał???:razz: No wiesz.........., a niech tam :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...