Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie kochani, dzisiaj od wczesneego rana kończę wczoraj zaczęty bigos (cały gar) to wpadnę po robocie i Wam podrzucę słoiczek. Może to nie na osłodzenie życia ale zawsze na poprawę humoru :evil_lol:
Dzień zamazany i brzydki. I cały czas mnie nie opuszcza uczucie ciężkiej głowy-jakby nie mojej :cool3:

Małgosiu, Mareczku (zdrowiej) i - dobrego dnia :p

Samograj: z tym lakierem do paznokci to też niezły pomysł:evil_lol: A czym to potem zmywacie? Acetonem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']
Samograj: z tym lakierem do paznokci to też niezły pomysł:evil_lol: A czym to potem zmywacie? Acetonem?[/quote]
[CENTER][B][FONT=Comic Sans MS]KIEDY PRZYCHODZI CZAS, ŻE JUŻ KAŻDY ZE SZCZENIORKÓW CZYMŚ SIĘ WYRÓZNIA(bo przecież wiesz, że hodowca dostrzega niuanse) - WTEDY I LAKIER SIĘ WYKRUSZA!!![/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][/FONT][/B] [/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2]Tylko wpadam się przywitać...komputer mi się zacina – subskrypcja nie działa, mam straszne szaleństwo w pracy i w związku z tym wielkie zaległości w odwiedzaniu Galerii.[/SIZE]
[SIZE=2]Włączyłam się też do akcji dotyczących pomocy schroniskom - jak niektóre z Was wiedzą Choculka jest ze schroniska.[/SIZE]
[SIZE=2]Dziś jest ostatni dzień głosowania w akcjach o zdobycie pokarmu dla schronisk w Uciechowie nasz watek: [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34639"][U][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34639[/COLOR][/SIZE][/U][/URL][SIZE=2] i druga też dla schronisk: Akcja organizowana przez Forum.Molosy.pl - [/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35283"][U][SIZE=2][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35283[/COLOR][/SIZE][/U][/URL][SIZE=2] . [/SIZE]
[SIZE=2]Pozdrawiam Was Wszystkich Ewa[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Witajcie kochani, dzisiaj od wczesneego rana kończę wczoraj zaczęty bigos (cały gar) to wpadnę po robocie i Wam podrzucę słoiczek. Może to nie na osłodzenie życia ale zawsze na poprawę humoru :evil_lol:
Dzień zamazany i brzydki. I cały czas mnie nie opuszcza uczucie ciężkiej głowy-jakby nie mojej :cool3:
[/quote]

Bigosik powiadasz:razz:

Marku, Małgosiu - humor troszkę mam nadzieję Wam ten pyszny bigos poprawi, tym bardziej, że możecie pomyśleć wtedy także o [B]B[/B]igosie:p

Link to comment
Share on other sites

dzień dobry kochani!

trochę mnie było , ale wciąż pamiętam o Was :calus:

Dzisiaj mijają 4 lata jak przywieżliśmy malutkiego Tuffcia.Pamietam jak dziś...byliśmy zaproszeni na imprezkę andrzejkową do znajomych , ale zrezygnowaliśmy z pójścia bo tacy byliśmy przejęci maluszkiem:loveu:
Nie dano nam wyboru szczeniaczka , bo podobno został tylko jeden... ale od pierwszego spojrzenia zakochaliśmy się w nim.Może i było ich więcej, może kobieta specjalnie pokazała nam akurat tego, bo póżniej okazało się ,że ma krótszą tylną łapeczkę ... ale to nic , z krótszą łapeczką można żyć ... kochamy go ogromnie:loveu::loveu::loveu:

Małgosiu, Marku , wierzę ,że za niedługo będziecie i Wy się uśmiechać :loveu:

pozdrawiam was serdecznie:loveu: życzę smacznego bigosu !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bigos']Bigosik powiadasz:razz:

Marku, Małgosiu - humor troszkę mam nadzieję Wam ten pyszny bigos poprawi, tym bardziej, że możecie pomyśleć wtedy także o [B]B[/B]igosie:p[/quote]
No..tylko czekałam aż TY sie odezwiesz w tej sprawie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:


Coś mi się przypomniało przy okazji. Jak ponad 2 lata temu wybieraliśmy na gr VI imiona dla miotu B-ROTTI to ciocia Pika twardo optowała i miał być właśnie Bigos oraz też i Bimber:lol: Nie przeszło :evil_lol:
Ale to chrzestnej cioci Pice swoje imię zawdzięcza Bogdanka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Witajcie Małgosiu i Marku :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Ostatnio mało piszę, ale to z braku czasu, jednak kiedy tylko zaglądam na dogomanie to momentalnie wchodze do Was.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Pamietajcie, ze jestem i pamietam o Was i o Bajanku :calus:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]smacznego bigosiku życzymy :lol:[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Sienna][B][']['][']['][']
[IMG]http://images4.fotosik.pl/228/42c66e43230efd82.jpg[/IMG]




[/B][/COLOR][QUOTE]Coś mi się przypomniało przy okazji. Jak ponad 2 lata temu wybieraliśmy na gr VI imiona dla miotu B-ROTTI to ciocia Pika twardo optowała i miał być właśnie Bigos oraz też i Bimber:lol: Nie przeszło :evil_lol: [/QUOTE]

Zupełnie nie rozumiem dlaczego "nie przeszło":niewiem::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

A Bimberek też pięknie:loveu:
[COLOR=Sienna][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dobrego dnia moi złoci :p
Pociecha, że to piatek już.
Nie-pociecha- że zaczynamy grudzień a to taki zakręcony miesiąc. Myslę, tu o zawierusze przedświatecznej na którą nie bałdzo mam ochotę :evil_lol:
Popatrzcie za okno...czy to co widzicie wygląda na grudzień?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...