Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja będę ;) w dzien w który beda goldenki ;) A kto byłby taki dobry i pozyczył biednej :evil: dziewczynce małej bądź średniej (własciwie duży tez moze byc :P) wielkości pieska na Junior Handling? :P sama niestety nie posiadam psa z rodowodem (tylko wstretnego, grubego i wrednego :lol: psiura przygarnietego z ulicy :lol: ) a bardzo chcialabym wystąpic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selena']Ja będę ;) w dzien w który beda goldenki ;) A kto byłby taki dobry i pozyczył biednej :evil: dziewczynce małej bądź średniej (własciwie duży tez moze byc :P) wielkości pieska na Junior Handling? :P sama niestety nie posiadam psa z rodowodem (tylko wstretnego, grubego i wrednego :lol: psiura przygarnietego z ulicy :lol: ) a bardzo chcialabym wystąpic ;)[/quote]
[b]Selena[/b] - ja jestem w Głogowie w niedzielę, ale nie wiem, kiedy są goldeny. Jeżeli niedziela odpowiada - daj znać.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich'][quote name='musia']Szkoda, może się ktoś jednak wybierze[/quote]

Trochę o tym myślałam, ale ja bym mogła (czyt. chciała :wink: ) jechać w sobotę, bo wtedy jest I grupa.
Jedzie ktoś ze Śląska na sobotnią część wystawy?[/quote]

mogę Cię zabrać :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Niunia_Zolzunia'][quote name='Savannah']raczej nie, bo chyba nigdy nie podaja :wink:[/quote]

Oj, rzadko bo rzadko ale sie zdarzalo.[/quote]

nie pamietam by podawali :lol:[/quote]

hehehe to ja chyba stara jestem bo pamietam te zamierzchle czasy i to ze podawali :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Niunia_Zolzunia'][quote name='Savannah']raczej nie, bo chyba nigdy nie podaja :wink:[/quote]

Oj, rzadko bo rzadko ale sie zdarzalo.[/quote]

nie pamietam by podawali :lol:[/quote]
może kiedys były lepsze czasy :P Madzia super chyba zmieniłas zdjatko w avatarku :) śliczne :wink: :angel:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niunia_Zolzunia']Oddzial Kielce dal skrocony katalog wystawy przed wystawa, mozna bylo sobie spokojnie obejrzec.[/quote]
Nie twierdze że nie :wink: tak samo dał w tym roku oddział Z.Góra :wink: tylko tutaj chyba i mi i Madzi, chodziło o O/Legnica :) Nie przypominam sobie by kiedys był skrócony katalog :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do oddziału w Legnicy i zostałam poinformowana,że [b]przedłużyli [/b]termin przyjmowania zgłoszeń do końca grudnia! Na razie nie ma co dzwonić z pytaniami o stawki bo jeszcze nie zaczęli wprowadzać danych do kompa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][quote name='Savannah'] Madzia super chyba zmieniłas zdjatko w avatarku :) śliczne :wink: :angel:[/quote]

spostrzegawcza jestes :D nikt inny nie zauwazyl ;) w koncu 100x100 to juz cos, wiec zmienilam :lol:[/quote]
HA :D Duma mnie rozpiera za tą spostrzegawczosc :oops: :wink: naprawde fajne zdjecie w fajnym 8) rozmiarze :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ponawiam zaproszenie na podróż pociągiem w niedzielę 22 stycznia:

[b]Katowice Głogów -- odj 23:45 przyj 07:32 czas podr. 7:47 przesiad. 1 [/b]

powrót
-------------------------------------------------------
[b]Głogów Katowice -- odj 15:45 przyj 21:24 czas podr. 5:39 przesiad. 1[/b]
-------------------------------------------------------
[b]Głogów Katowice-- odj 17:10 przyj 22:45 czas podr. 5:35 przes.1 [/b]
-------------------------------------------------------
[b]Głogów Katowice -- odj 19:52 przyj. 02:14 czas podr. 6:22 przes. 1[/b]
-------------------------------------------------------

wszystko wg nowego rozkładu.

A w nocy jazda pociągiem w kilka osób przyjemniejsza i bezpieczniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...