Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Selena']dzięki elitesse ;)

a basenji to V grupa? czyli super sie składa goldeny są w ten dzien co baski ;) czyli Asiaczek pozyczysz mi pieska? :P[/quote]
Nie ma sprawy. Skontaktujemy się na wystawie. Powinnam być w Głogowie ok. 9.00. Podejrzewam, że pręgus będzie tylko jeden. :D
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Super Asiaczek ;) Asłuchaj masz gadu gadu? :P bo ja nie wiem jak sie dokładnie baski wystawia :P przerabiałam dopiero teriery :P ale z tego co zaobserwowałam na zdjeciach twoich basków i na wystawach to nie trzeba wiele trudu zeby baska ustawic co ;) najbardziej mnie cieszą ich ogonki :lol: ze nic z nimi nie trzeba robic :P

Link to comment
Share on other sites

Mam to na zdjeciu dam do inetu!!

po prostu podeszła i złapał mi od tyłu za psa ogon bo nie wiedzieli chyba jak opisac psa z ogonem :)) i to spowodowało że pies sie przestarszył!!!
chyba panienka miała w tym jakiś interes bo mam zdjecie przed jak stał i jak stał jak ona się do jego tyłka dorwała!!

i opis "pies ma za nisko zad :)))) " no nic dziwnego!!!!

zaraz sprobuje zdjecia zalogowac, jak mi ktos powie jak

Link to comment
Share on other sites

a ja mam problem-chcialabym jechac na ta wystawe,mam auto i prawko-ale 280 km w jedna strone i potem spowrotem to ponad moje sily,jako ze jezdze dopiero od kwietnia i wiele nie pojezdzilam :cry: .jesli ktos nie ma transportu z okolic Torunia i ma prawko(ta okolica moze byc nawet 100km w kierunku Glogowa od torunia) i chce jechac a nie ma transportu-mozemy sobie nawzajem pomoc.mam vana,bralabym 2 psy ktore nikogo nie zjedza :lol: i miejsca jeszcze dosc-3 miejsca siedzace i z tylu 2 duze psy by wlazly spokojnie-o ile akceptuja psy i suki-bo moje akceptuja wszystko co sie rusza.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selena']Super Asiaczek ;) Asłuchaj masz gadu gadu? :P bo ja nie wiem jak sie dokładnie baski wystawia :P przerabiałam dopiero teriery :P ale z tego co zaobserwowałam na zdjeciach twoich basków i na wystawach to nie trzeba wiele trudu zeby baska ustawic co ;) najbardziej mnie cieszą ich ogonki :lol: ze nic z nimi nie trzeba robic :P[/quote]
Niestety nie mam gadu gadu. Dogomania zabiera mi sporo mojego wolnego czasu, a gdyby do tego jeszcze doszło gadu gadu...

[b]Selena[/b] - zajrzyj na moją stronę internetową; tam jest sporo zdjęć basków z wystaw. A w Głogowie pokażę Ci, na co należy zwracac uwagę przy prezentowaniu baska. Aż tak dużo tej wiedzy nie ma, ale sama wiesz, pies musi Ciebie zaakceptować.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ok, wejde na stronkę ;) mam wielką nadzieję ze twój basek mnie zaakceptuje (Gusio, tak? ;) ). Nie jestem taka zła :lol: na pewno go nie zjem :lol: To będzie mój drugiraz na MP ;) pierwszy mialam na miedzynarodowce we Wrocku :P To był prawdziwy chrzest bojowy :P Wystawiałam młodziutką foksterierkę krótkowłosą :P Fuka mi pożyczyła :P ale to było boskie :lol: na wspomnienie tamtej zenady az mi sie smiac zachcialo :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selena']Ok, wejde na stronkę ;) mam wielką nadzieję ze twój basek mnie zaakceptuje (Gusio, tak? ;) ). Nie jestem taka zła :lol: na pewno go nie zjem :lol: To będzie mój drugiraz na MP ;) pierwszy mialam na miedzynarodowce we Wrocku :P To był prawdziwy chrzest bojowy :P Wystawiałam młodziutką foksterierkę krótkowłosą :P Fuka mi pożyczyła :P ale to było boskie :lol: na wspomnienie tamtej zenady az mi sie smiac zachcialo :lol:[/quote]
I tak wypadłaś lepiej odemnie :P

Link to comment
Share on other sites

Aneta tego bym nie powiedziała :P tobie ładnie poszło z Myszką ;) Myszka w ogole cudeńko takie kochane ;) Weź w ogole JH w wykonaniu naszej czwórki to była boskie :lol: własciwie... to trójki bo goldi zrobiła to profesjonalnie ale no cóż sędzia był troszku hm... dziwny :P Aneta ale nie załamujmy się :lol: będzie dobrze :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selena']Ok, wejde na stronkę ;) mam wielką nadzieję ze twój basek mnie zaakceptuje (Gusio, tak? ;) ). Nie jestem taka zła :lol: na pewno go nie zjem :lol: To będzie mój drugiraz na MP ;) pierwszy mialam na miedzynarodowce we Wrocku :P To był prawdziwy chrzest bojowy :P Wystawiałam młodziutką foksterierkę krótkowłosą :P Fuka mi pożyczyła :P ale to było boskie :lol: na wspomnienie tamtej zenady az mi sie smiac zachcialo :lol:[/quote]
Gdybym nie wierzyła w Twoje umiejętności, to nie oferowałabym psiaka na MP, prawda? :wink:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Czy ktos jadacy do Glogowa ma moze miejsce w samochodzie [b]dla jednej osoby i sredniej wielkosci psa[/b]? Konkretnie jest to border collie. ;-)
Ja jade z Lodzi, ale moge dolaczyc sie gdzies na trasie, lub po prostu dojechac do pobliskich miast.
Oczywiscie, dorzucam sie do benzyny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...