Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blaira'][quote name='bongobongo'][quote name='blaira'][quote name='bongobongo'][quote name='blaira']hmmm no to bardzo ciekawe :) my naprawde chetnie bysmy sie wybrali, bo cena za szczeniole tez nie jest wysoka....ale ten cholerny transport....brak auta robi swoje a wkoncu nie wiem czy bongobongo jedzie. Ale zrozumialam ze raczej nie wiec w dalszym ciagu szukam kogos kto by nas zabral.[/quote]

Skąd Ci przyszło do głowy, że nie jadę??? :o :o :o

Przecież zaraz po Twoim pytaniu nazpisałam, że tak![/quote]
upsss :oops: a cos mi sie wydawalo ze spowodu ze 3 grupa ma w niedziele to Ci nie pasuje. Przepraszam cos musialam zle zrozumiec.... no to sie zabieramy z wami jezeli wszystko bedzie ok :)[/quote]

Pasuje mi III grupa w niedzielę, bo ja mam tak,jak i Ty psa z III grupy -staffiora.
W miarę możliwości daj w niedługim czasie wiążącą odpowiedź, gdyż jeśli nie bedziesz jechać, to może ktoś inny skorzysta.[/quote]

Powiem tak ja wstepnie jade...ale moze sie zdarzyc jak u kazdego ze cos sie stanie tfu tfu tfu. Malemu odrasta siersc po chorobie i to byl moj dylemat czy do stycznia zdarzy odrosnac....ale to prawie 3 miesiace wiec wydaje mi sie ze to nie powinien byc problem. ;-)[/quote]


blaira! Ja rozumiem, że masz dylemat, czy maluchowi odrośnie sierść (trzymam kciuki, aby tak się stało), ale oprócz Asiaczka zgłosiła się do mnie osoba, która już teraz deklaruje, że jedzie "na bank". Zależy mi, żeby już teraz skompletować pewną ekipę, bo sama wiesz, że tak daleki transport pochłania duże nakłady finansowe.
Jeżeli nie możesz dać pewnej odpowiedzi już teraz, to bez urazy, ale musisz szukać innego transportu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='blaira'][quote name='bongobongo'][quote name='blaira'][quote name='bongobongo'][quote name='blaira']hmmm no to bardzo ciekawe :) my naprawde chetnie bysmy sie wybrali, bo cena za szczeniole tez nie jest wysoka....ale ten cholerny transport....brak auta robi swoje a wkoncu nie wiem czy bongobongo jedzie. Ale zrozumialam ze raczej nie wiec w dalszym ciagu szukam kogos kto by nas zabral.[/quote]

Skąd Ci przyszło do głowy, że nie jadę??? :o :o :o

Przecież zaraz po Twoim pytaniu nazpisałam, że tak![/quote]
upsss :oops: a cos mi sie wydawalo ze spowodu ze 3 grupa ma w niedziele to Ci nie pasuje. Przepraszam cos musialam zle zrozumiec.... no to sie zabieramy z wami jezeli wszystko bedzie ok :)[/quote]

Pasuje mi III grupa w niedzielę, bo ja mam tak,jak i Ty psa z III grupy -staffiora.
W miarę możliwości daj w niedługim czasie wiążącą odpowiedź, gdyż jeśli nie bedziesz jechać, to może ktoś inny skorzysta.[/quote]

Powiem tak ja wstepnie jade...ale moze sie zdarzyc jak u kazdego ze cos sie stanie tfu tfu tfu. Malemu odrasta siersc po chorobie i to byl moj dylemat czy do stycznia zdarzy odrosnac....ale to prawie 3 miesiace wiec wydaje mi sie ze to nie powinien byc problem. ;-)[/quote]


blaira! Ja rozumiem, że masz dylemat, czy maluchowi odrośnie sierść (trzymam kciuki, aby tak się stało), ale oprócz Asiaczka zgłosiła się do mnie osoba, która już teraz deklaruje, że jedzie "na bank". Zależy mi, żeby już teraz skompletować pewną ekipę, bo sama wiesz, że tak daleki transport pochłania duże nakłady finansowe.
Jeżeli nie możesz dać pewnej odpowiedzi już teraz, to bez urazy, ale musisz szukać innego transportu.[/quote]
na wszelki wypadek napisze tu... masz ode mnie pw :wink:

Link to comment
Share on other sites

Podejrzewam, że właścicielka Buszi nie weźmie ze soba klatki dla 1 baska. Poza tym Buszi to grzeczna dziewczynka i nie trudzi się odgryzaniem innym psom łap, głów i innych części ciała. Chociaż.... to tylko pierwotniaczek i jak się zdenerwuje, to drżyjcie psiaki... :wink:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Jednak ja będe wystawiać psa :) , bo moja siostra wystawia labradory i prawdopodobnie chow chowa... :-? I będzie to mój debiut na ringu... 8) Mam nadzieję, że nie "zejdzie" mi to z MP... Najwyżej pójdę tam gdzie są zapisy i z nimi pogadam... Kola powiedz tacie, że jak cię zawiezie to będzie miał 100% pewności, że nic ci się nie stanie :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']To to wie. Chodzi mu o same zawizienie :-? Powiem, mu, ze juz mu oddam za to paliwo 8)
Wkoncu z Wrocławia, to nie tak daleko :roll: jak co, to nie będe, a chciałabym zaliczyc ten sezon.[/quote]
To ja mam dalej do Głogowa i moi rodzice nie mają nic wprzeciwku :) A co do sezonu to też chcem go zaliczyć i jechać na światówkę do poznania :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena']Też chce jecahc na Swiatówke, ale najpierw ten sezon by z czymś tam jechać.

Moze uda sie załatwić transport, porozmawiam z tatą. Jak nie, to Trudno.
Narazie szuakm psa na MP.[/quote]
Wrazie czego ja ci mogę zaoferować psa, tylko nie jestem pewna na 100% :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli ktoś jest zainteresowany psiakiem na MP, to służę moim Gusiem-pręgusiem (basenji). Ćwiczyła z nim Agasia i nie słyszałam słowa skargi. Jeżeli ktoś jest chętny - proszę o info.
Będę w Głogowie, ale nie pamiętam, kiedy jest V grupa... :oops:
Pzdr.[/quote]
ja żałuje że Felci nie bedzie, ale niech mamusia dobrze chowa maluszki :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...