Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

[B]Asiaczek [/B]ja będe pracować sobota i niedziela także jakoś się spotkamy;-)

[B]Balticstorm[/B] nikt Ciebie nie zmusza,żebyś wystawiał w Głogowie.Wolny kraj, wolny wybór.Rozmażyłes się nieco na temat stewarta itd.To jest POLSKA!!!!Po drugie w Głogowie organizatorzy moze nie zapewniają darmowych suszarek,ale można zawsze przywieźć swoją. Kontaktów jest na hali dużo i nikt ich plastrami nie pozaklejał, ani za korzystanie z prąd też nie każą płacić.

[B]Ringi będą większe!!![/B]

[B]Nitor-Nivalis [/B]jest dużo racji w tym co piszesz.I co z tego???Decyzja została podjeta przez Zarząd i koniec kropka.Dalsza dyskusja nie ma sensu.Należy się teraz zastanowić głęboko zgłaszać czy nie??

O zakazie zdecydowały osoby, które mają pieski niekonfliktowe więc nie mają pojęcia jak to jest miec np.boksera polującego na inne pieski8-)
Mnie się ten pomysł nie podoba.Osobiście byłam przeciwna,ale mój głos się nie liczy bo nie jestem w zarządzie.Może byłoby lepiej np.nie wpuszczać widowni na płyte głowną i zapraszać na trybuny.Zobaczymy w styczniu kto bedzie miał racje:sg168: Mam nadzieje,ze wystawa bedzie udana i jeśli pomysł zarządu sprawdzi się to ok.jesli nie to powiem"a nie mówiłam"

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anabelle'][B]Asiaczek [/B]ja będe pracować sobota i niedziela także jakoś się spotkamy;-)

[B]Balticstorm[/B] nikt Ciebie nie zmusza,żebyś wystawiał w Głogowie.Wolny kraj, wolny wybór.Rozmażyłes się nieco na temat stewarta itd.To jest POLSKA!!!!Po drugie w Głogowie organizatorzy moze nie zapewniają darmowych suszarek,ale można zawsze przywieźć swoją. Kontaktów jest na hali dużo i nikt ich plastrami nie pozaklejał, ani za korzystanie z prąd też nie każą płacić.

[B]Ringi będą większe!!![/B]

[B]Nitor-Nivalis [/B]jest dużo racji w tym co piszesz.I co z tego???Decyzja została podjeta przez Zarząd i koniec kropka.Dalsza dyskusja nie ma sensu.Należy się teraz zastanowić głęboko zgłaszać czy nie??

O zakazie zdecydowały osoby, które mają pieski niekonfliktowe więc nie mają pojęcia jak to jest miec np.boksera polującego na inne pieski8-)
Mnie się ten pomysł nie podoba.Osobiście byłam przeciwna,ale mój głos się nie liczy bo nie jestem w zarządzie.Może byłoby lepiej np.nie wpuszczać widowni na płyte głowną i zapraszać na trybuny.Zobaczymy w styczniu kto bedzie miał racje:sg168: Mam nadzieje,ze wystawa bedzie udana i jeśli pomysł zarządu sprawdzi się to ok.jesli nie to powiem"a nie mówiłam"

Pozdrawiam[/quote]

Ja mysle ze nie chodzi tu o pieski konfliktowe czy tez nie, mysle ze wystawa jest stresujaca i ja jako odpowiedzialny wlasciciel chce zrobic wszytsko by moj pie czul sie bezpiecznie, bo rowniez rzaden z moich psow nie jest konfliktowy ale co z tego skor jest wiele innych konfliktowych przed ktorymi tak klataka ma je bronic.

Decyzja jest dla mnie śmieszna i nie do przyjęcia. Ja na wystawie zamierzam czuc sie dobrze a nie jechac na sile, i przebywac w warunkach dla mnie malo korzystnych. (zwlaszcza ze za to place)
Dlatego postanowilam do Glogowa [B]nie jechac[/B]. I postram sie rowniez powiadomic wszystkich znajomych ktorzy jeszcze o bez sensownym zakazie nie slyszeli bo podejrzewam ze i czesc z nich zdecyduje sie by sie tam jednak nie zjawiac.
To jest da mnie na tyle duze utrudnienie, ze nie zamierzam z tego korzystac.
Życze wszytskim a pewnie najbardziej organizatorą, dobrej wystawy. Mam nadzieje ze w przyszlym roku wpadna na lepszy pomysł.

A swoja droga Anabelle rozumiem ze masz nei wiele wspolnego z ta decyzja, ale moze powinnas uderzyc do zarzadu z argumentami "przeciw", moze udalo by sie cos zdzialac, a jesli nie zakreslilabys sprawe z innego punktu widzenia.

Link to comment
Share on other sites

Musiałek wejdź sobie w ten link i masz wypisane kiedy są jakie grupy [URL="http://zkwp.pl/index_pl.htm"]http://zkwp.pl/index_pl.htm[/URL] (musisz wejść w wystwy na 2006 rok i tam w Infp na temat Głogoa ) i jest..

Zobaczymy jak będzie z tymi ringami ... mówi się tak a jest inaczej ..ja nie będę pewna dopóki nie zobacze ich i tyle...Można mówic że skoro zarząd tak powiedział to tak bedzie ale dużo razy jest tak że zarząd coś powie a później mimo wszystko coś się zmienia...np. zmiana sędziego...to to samo praktycznie..

Link to comment
Share on other sites

Też mam taką nadzieje...Na temat sędziów to też troche dziwnie jest... nAs będzie sedziować Karel Horak a sędziuje jeszcze Alaskany i Siberiany, a dogowate i Alaskany/Siberiany to zupełnie różne rasy... Zastanawiałam się czy wogóle jechac bo nie wiem czy jest to sedzia tak jak nie wielui że sędziuje kilka ras ale dokładnie wie na co zwracać uwage...

Miałam też problem w Legionowie..tam nas sędziował P.Bachurzewski a jedyne co na jego temat przed wystawą znalazłam to to że przedewszystkim sędziuje boksery...śmieliśmy się że będzie trzeba psinom kątowanie mocniejsze zrobić ale nie trzeba było...

Tak jak dziewczyny pisały tu wcześniej Horak zwraca uwage na ruch to jest to co nam bardzo pasuje dlateho że JoJo pięknie się porusza, a po za tym potrzebujemy Głogowa do skończenia Mł.Ch to jest główny powód :D

Link to comment
Share on other sites

[B]Nitro-Nivalis [/B]mówiłam i nietylko ja.Tłumaczyłam dokładnie tak jak Ty,że klatka to bezpieczeństwo dla psa, ludzi, innych psów itd.Wygoda bo pies śpi itd. Nie wszyscy mają szczęscie jeździć ze świtą do pomocy na wystawe; ludzie wystawiają więcej niż jednego psa klasa po klasie i nie zdąża lub nie mają ochoty biegać z językiem na brodzie; spóżnienia na ringu w trakcie oceny, itd itd

Na pierwszej zimowej wystawie był też zakaz wnoszenia klatek, ale organizatorzy przymknęli na to oko.Do tego widownia nie mogła wchodzić na płytę główną tylko zapraszani byli na widownię i było supeeeeeerrrrr!!!

[B]Jo-jo[/B] a mnie dziwi Twoje zdziwienie.Przecież mnóstwo jest takich sędziów, którzy mają uprawnienia na wiele ras i całkiem dobrze sobie radzą.Widziałam w Legnicy sędziowanie Karela Horaka.Byłam w trakcie oceny dobermanów i sznaucerów olbrzymów i w mojej opinii posędziował dobrze.Do tego jest bardzo sympatyczny dla wystawców a jego hasło to "Show must go on";-)

Skróconego katalogu przedwystawowego raczej nie będzie(nigdy nie było) na stronie oddziału. Myśle,ze powinien być plan sędziowania.

[B]Asta[/B] nie chce wprowadzać bullowatych w błąd, ale skoro będziecie tam gdzie zawsze na małej sali to myśle ze Was zakaz nie dotyczy:lookarou: Dowiem się

Będe Was informować

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich i od razu pragne wyjasnic ,ze decyzja o nie wnoszeniu kenneli i klatek na glowna hale wyszla ode mnie i jako kimisarz wystawy bylam niestety zmuszona do podjecia takiej ,a nie innej decyzji i przkonania do niej zarzadu oddzialu .
Rozumiem i szanuje wszystkie argumenty przeciwko takiemu pomyslowi jednak realia sa takie ,ze albo bedziemy powiekszac ringi i wygode wystawcow przy ringach oraz zrobimy wieksza przpustowosc dla zwiedzajacych , albo wogole przestaniemy organizowac wystawy zimowe w Glogowie . Wogole na hale klatki bedzie mozna przywiesc i zaistalowac sie z nimi na gorze tam jest naprawde duzo miejsca , po schodach klatki beda wnosic łacznicy , wiec jesli ktos sobie z tym nie poradzi sam, bedzie mial pomoc . Schody na hali sa bardzo szerokie wiec naprawde nie ma na nich tlumu i nigdy nie bylo ,a uczestnicze w kazdej glogowskiej wystawie . Bedziecie musieli wysilic sie oragnizacyjnie , podobnie jak my organizatorzy tej wystawy gdyz z roku na rok jej uczestnikow przybywa , w zeszlym roku bylo ponad 1350 psow , podejrzewamy ze w tym roku bedzie wiecej . Od przyszlego roku bedzie zmiana grup jesli chodzi o poszczegolne dni , mialo to byc juz przprowadzone w tym roku jednak pierwsza partia ulotek poszla juz ze starym rozkladem wiec nie moglismy zmianą wprowadzac ludzi w blad . Jesli macie jakies sugestie lub pytania to chetnie odpowiem .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do Glogowa
Blanka Horbatowska Komisarz Wystawy
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Jesli ktos zglaszal psa faxem lub malem bardzo prosze o potwierdzenie tego jeszcze telefonicznie . To bardzo [COLOR=red]WAZNE[/COLOR] , bo bywaja potem
nieporozumienia .
Yorki jeszcze nie jest zdecydowane gdzie beda jesli przyjdzie wiecej zgloszen ozdobek to one pojda na mala sale jesli krotkonoznych to opne wowczas beda tam . Wszystko sie wyjasni po zakonczeniu przyjmowania zgloszen .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...