Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='bongobongo'][quote name='blaira']a moze ktos jedzie ze stalicy i moglby zabrac nas tzn mnie i staffiora na kolankach(szczeniola) ze soba?(oczywiscie oplaty podrozy) Dodam ze my to III grupa wiec pewnie nasz wystep bylby w niedziele[/quote]

my jedziemy :D , jak chcesz to dzwoń:
0602 644 473[/quote]
to co jedziecie???

Link to comment
Share on other sites

Wystawa tak czy siak musi się odbyć gdyż jest potwierdzona przez zarząd główny.
Jest już nowy skład i teraz będzie o niebo lepiej.
Swoją drogą ja będę - to znaczy moja sunia będzie bo ja niestety będę w szkole w Legnicy :( na ostatnim zjeździe - i pewnie będą same zaliczenia :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='massima']Wystawa tak czy siak musi się odbyć gdyż jest potwierdzona przez zarząd główny.[/quote]

Mi w Zk powiedzieli cos innego... ze jesli o/Legnica rozwiążą to tym samym wystawa bedzie odwolana... poniewaz powistajacy (przenoszący się) oddział do Głogowa bedzie mial inne sprawy...
Dzieki Bogu odzial fukcjonuje nadal, wystawa sie odbedzie, wiec nie ma juz o czym pisac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote]Mi w Zk powiedzieli cos innego... ze jesli o/Legnica rozwiążą to tym samym wystawa bedzie odwolana... poniewaz powistajacy (przenoszący się) oddział do Głogowa bedzie mial inne sprawy... [/quote]

[b]Maga 18[/b] nie wiem kto Ci przekazał takie bzdurne informacje!! I jeszcze do tego rozsiewasz je na dogomanii !!! Wystawa Zimowa w Głogowie odbyłaby się!!

Zachowujesz się jak rzecznik oddziału w Legnicy albo przynajmniej działacz tego oddziału.Byłaś na wczorajszym wyborze władz o/legnickiego???Wiesz jakoś Ciebie tam nie widziałam ......
Nie widze Ciebie również jako organizatora wystaw Legnickich więc prosze Cię zastanów się czasami...........
Niedzielne walne zgromadzenie miało wybrac nowe władze oddziału i obojetnie kto zostałby wybrany Zimówka ODBYŁABY SIĘ!!!!!!!!!!!!!!

Zasiałaś tylko niepotrzebnie ferment :-?

Skora masz tyle energii i zachowujesz się tutaj na dogo jak jedna z "Naszych" to zapraszam do pomocy przy organizacji Zimówki.Z Twoim atrakcyjnym wyglądem nadajesz się np. do wręczania pucharów

Jeszcze raz powtarzam, że Wystawa Zimowa 2006 w Głogowie odbędzie się!!!! Oddział Legnicki istnieje i od niedzieli zaczął NOWE ŻYCIE :D
Temat uważam za zamkniety

Zapraszam wszystkich dogomaniaków do zgłoszania swoich pociech na wystawe w Głogowie :D

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][quote name='bongobongo'][quote name='blaira']a moze ktos jedzie ze stalicy i moglby zabrac nas tzn mnie i staffiora na kolankach(szczeniola) ze soba?(oczywiscie oplaty podrozy) Dodam ze my to III grupa wiec pewnie nasz wystep bylby w niedziele[/quote]

my jedziemy :D , jak chcesz to dzwoń:
0602 644 473[/quote]
to co jedziecie???[/quote]

jedziemy!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anabelle']

[b]Maga 18[/b] nie wiem kto Ci przekazał takie bzdurne informacje!! I jeszcze do tego rozsiewasz je na dogomanii !!! Wystawa Zimowa w Głogowie odbyłaby się!!

Zachowujesz się jak rzecznik oddziału w Legnicy albo przynajmniej działacz tego oddziału.Byłaś na wczorajszym wyborze władz o/legnickiego???Wiesz jakoś Ciebie tam nie widziałam ......
Nie widze Ciebie również jako organizatora wystaw Legnickich więc prosze Cię zastanów się czasami........... [/quote]

nie wiem kto mi to powiedzial - nie orientuje sie w imionach osob bedacych w naszym zk :wink: :lol:
nie bylam w niedziele, poniewaz nawet jakbym byla to glosowac bym nie mogla bo nie mam 1 roku czlonkowstwa w naszym zk


[quote name='Anabelle']
Skora masz tyle energii i zachowujesz się tutaj na dogo jak jedna z "Naszych" to zapraszam do pomocy przy organizacji Zimówki.Z Twoim atrakcyjnym wyglądem nadajesz się np. do wręczania pucharów
[/quote]

jak chcialam pomagac przy letniej to nikt mnie nie chcial, a teraz bede miala w tym czasie sesje i troche nauki wiec chyba nie bede sie udzielac :(

w takim razie sorry za zamieszanie

Link to comment
Share on other sites

[quote]jak chcialam pomagac przy letniej to nikt mnie nie chcial, a teraz bede miala w tym czasie sesje i troche nauki wiec chyba nie bede sie udzielac [/quote]

[b]Maga18[/b] oj to chyba żle pytałaś :wink:
Mój poprzedni post miał za zadanie kopnąć Cię w doope....do roboty :fadein:
Mówie poważnie!!Z Twoją energią, jaka pokazujesz na dgm, przydasz się!! Potrzebni są młodzi ludzie, którzy więdzą już o co chodzi w kynologii. Widac ,że chcesz więc....?

Byłoby super gdybys mogła pomóc na samej wystawie a wierz mi jest co robić :wink:

Jesli się zdecydujesz a sesja nie bedzie taka straszna to zapraszam na priva - robotke Ci znajde :wink:

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anabelle'][quote]Mi w Zk powiedzieli cos innego... ze jesli o/Legnica rozwiążą to tym samym wystawa bedzie odwolana... poniewaz powistajacy (przenoszący się) oddział do Głogowa bedzie mial inne sprawy... [/quote]

[b]Maga 18[/b] nie wiem kto Ci przekazał takie bzdurne informacje!! I jeszcze do tego rozsiewasz je na dogomanii !!! Wystawa Zimowa w Głogowie odbyłaby się!!

Zachowujesz się jak rzecznik oddziału w Legnicy albo przynajmniej działacz tego oddziału.Byłaś na wczorajszym wyborze władz o/legnickiego???Wiesz jakoś Ciebie tam nie widziałam ......
Nie widze Ciebie również jako organizatora wystaw Legnickich więc prosze Cię zastanów się czasami...........
Niedzielne walne zgromadzenie miało wybrac nowe władze oddziału i obojetnie kto zostałby wybrany Zimówka ODBYŁABY SIĘ!!!!!!!!!!!!!!

Zasiałaś tylko niepotrzebnie ferment :-?

Skora masz tyle energii i zachowujesz się tutaj na dogo jak jedna z "Naszych" to zapraszam do pomocy przy organizacji Zimówki.Z Twoim atrakcyjnym wyglądem nadajesz się np. do wręczania pucharów

Jeszcze raz powtarzam, że Wystawa Zimowa 2006 w Głogowie odbędzie się!!!! Oddział Legnicki istnieje i od niedzieli zaczął NOWE ŻYCIE :D
Temat uważam za zamkniety

Zapraszam wszystkich dogomaniaków do zgłoszania swoich pociech na wystawe w Głogowie :D

Pozdrawiam[/quote]

ja tam waszych wystaw nie lubie :lol: :lol: :lol: malo miejsca , za duzy scisk ogolnie beznadziejnie nawet z psem przejsc nie mozna przez te tlumy , nie ma gdzie nawet psa przygotowac !!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...