Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Elitesse'][quote name='Natalia_W']A mnie nie bedzie :( bo mam 21.01 Studniowke :wink: ... ale moze moj piesek bedzie z kims kto go wystawi...zobaczymy... :wink:[/quote]

to ty od rana sie bedzesz szykowac ? :D :D :D :B-fly: :B-fly:[/quote]

Elitesse na studniowce nie bylas :wink: jasne ze od rana to jest taki sezon ze fryzjea trzeba sobie zamowic... a niektorzy jeszcze manikurzystke itp itd wkoncu to niepowtarzalna sprawa ta studniowka. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][quote name='Elitesse'][quote name='Natalia_W']A mnie nie bedzie :( bo mam 21.01 Studniowke :wink: ... ale moze moj piesek bedzie z kims kto go wystawi...zobaczymy... :wink:[/quote]

to ty od rana sie bedzesz szykowac ? :D :D :D :B-fly: :B-fly:[/quote]

Elitesse na studniowce nie bylas :wink: jasne ze od rana to jest taki sezon ze fryzjea trzeba sobie zamowic... a niektorzy jeszcze manikurzystke itp itd wkoncu to niepowtarzalna sprawa ta studniowka. :D[/quote]

ano wlasnie nie bylam :) choc wszyscy mnie namawiali lacznie z pania od historii ktora nawet zaoferowala mi swoja sukienke :D ale nie zaluje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musiałek']Ja też juz siedzę i kombinuję.

ale to jednak daleko od warszawki a Blue jeszcze do szczeniaków :(((((

Pewnie sie spotkamy ale na nastepnej, jak juz bedzie w mlodzieży :)))))[/quote]
to tak jak my poprostu w tej klasie nam sie nie oplaca robic takiej drogi.

Link to comment
Share on other sites

hmmm no to bardzo ciekawe :) my naprawde chetnie bysmy sie wybrali, bo cena za szczeniole tez nie jest wysoka....ale ten cholerny transport....brak auta robi swoje a wkoncu nie wiem czy bongobongo jedzie. Ale zrozumialam ze raczej nie wiec w dalszym ciagu szukam kogos kto by nas zabral.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira']hmmm no to bardzo ciekawe :) my naprawde chetnie bysmy sie wybrali, bo cena za szczeniole tez nie jest wysoka....ale ten cholerny transport....brak auta robi swoje a wkoncu nie wiem czy bongobongo jedzie. Ale zrozumialam ze raczej nie wiec w dalszym ciagu szukam kogos kto by nas zabral.[/quote]

Skąd Ci przyszło do głowy, że nie jadę??? :o :o :o

Przecież zaraz po Twoim pytaniu nazpisałam, że tak!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='blaira']hmmm no to bardzo ciekawe :) my naprawde chetnie bysmy sie wybrali, bo cena za szczeniole tez nie jest wysoka....ale ten cholerny transport....brak auta robi swoje a wkoncu nie wiem czy bongobongo jedzie. Ale zrozumialam ze raczej nie wiec w dalszym ciagu szukam kogos kto by nas zabral.[/quote]

Skąd Ci przyszło do głowy, że nie jadę??? :o :o :o

Przecież zaraz po Twoim pytaniu nazpisałam, że tak![/quote]
upsss :oops: a cos mi sie wydawalo ze spowodu ze 3 grupa ma w niedziele to Ci nie pasuje. Przepraszam cos musialam zle zrozumiec.... no to sie zabieramy z wami jezeli wszystko bedzie ok :)

Link to comment
Share on other sites

Bongobongo - ale strzeliłam babola!!! Nie wiem, dlaczego, ale cały czas myślałam, że Ty jesteś II grupa. A Charger to przecież III - i możemy jechać razem. Tylko, czy to jeszcze aktualne?
Przepraszam za zamieszanie i proszę o odp., czy mogę się z Wami zabrać? Będę miała 2 baski.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Bongobongo - ale strzeliłam babola!!! Nie wiem, dlaczego, ale cały czas myślałam, że Ty jesteś II grupa. A Charger to przecież III - i możemy jechać razem. Tylko, czy to jeszcze aktualne?
Przepraszam za zamieszanie i proszę o odp., czy mogę się z Wami zabrać? Będę miała 2 baski.
Pzdr.[/quote]

Zgadza się, mój Charger to III grupa. Jeżeli Asiaczku Ty wystawiasz tego samego dnia - to możemy razem jechać i jeszcze zabrać jedną osobę z niedużym psem ( może domówię się z Blairą).
No, to jakby co - jesteśmy umówione! :lol:
Pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='blaira'][quote name='bongobongo'][quote name='blaira']hmmm no to bardzo ciekawe :) my naprawde chetnie bysmy sie wybrali, bo cena za szczeniole tez nie jest wysoka....ale ten cholerny transport....brak auta robi swoje a wkoncu nie wiem czy bongobongo jedzie. Ale zrozumialam ze raczej nie wiec w dalszym ciagu szukam kogos kto by nas zabral.[/quote]

Skąd Ci przyszło do głowy, że nie jadę??? :o :o :o

Przecież zaraz po Twoim pytaniu nazpisałam, że tak![/quote]
upsss :oops: a cos mi sie wydawalo ze spowodu ze 3 grupa ma w niedziele to Ci nie pasuje. Przepraszam cos musialam zle zrozumiec.... no to sie zabieramy z wami jezeli wszystko bedzie ok :)[/quote]

Pasuje mi III grupa w niedzielę, bo ja mam tak,jak i Ty psa z III grupy -staffiora.
W miarę możliwości daj w niedługim czasie wiążącą odpowiedź, gdyż jeśli nie bedziesz jechać, to może ktoś inny skorzysta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='blaira'][quote name='bongobongo'][quote name='blaira']hmmm no to bardzo ciekawe :) my naprawde chetnie bysmy sie wybrali, bo cena za szczeniole tez nie jest wysoka....ale ten cholerny transport....brak auta robi swoje a wkoncu nie wiem czy bongobongo jedzie. Ale zrozumialam ze raczej nie wiec w dalszym ciagu szukam kogos kto by nas zabral.[/quote]

Skąd Ci przyszło do głowy, że nie jadę??? :o :o :o

Przecież zaraz po Twoim pytaniu nazpisałam, że tak![/quote]
upsss :oops: a cos mi sie wydawalo ze spowodu ze 3 grupa ma w niedziele to Ci nie pasuje. Przepraszam cos musialam zle zrozumiec.... no to sie zabieramy z wami jezeli wszystko bedzie ok :)[/quote]

Pasuje mi III grupa w niedzielę, bo ja mam tak,jak i Ty psa z III grupy -staffiora.
W miarę możliwości daj w niedługim czasie wiążącą odpowiedź, gdyż jeśli nie bedziesz jechać, to może ktoś inny skorzysta.[/quote]

Powiem tak ja wstepnie jade...ale moze sie zdarzyc jak u kazdego ze cos sie stanie tfu tfu tfu. Malemu odrasta siersc po chorobie i to byl moj dylemat czy do stycznia zdarzy odrosnac....ale to prawie 3 miesiace wiec wydaje mi sie ze to nie powinien byc problem. ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo'][quote name='Asiaczek']Bongobongo - ale strzeliłam babola!!! Nie wiem, dlaczego, ale cały czas myślałam, że Ty jesteś II grupa. A Charger to przecież III - i możemy jechać razem. Tylko, czy to jeszcze aktualne?
Przepraszam za zamieszanie i proszę o odp., czy mogę się z Wami zabrać? Będę miała 2 baski.
Pzdr.[/quote]

Zgadza się, mój Charger to III grupa. Jeżeli Asiaczku Ty wystawiasz tego samego dnia - to możemy razem jechać i jeszcze zabrać jedną osobę z niedużym psem ( może domówię się z Blairą).
No, to jakby co - jesteśmy umówione! :lol:
Pozdrawiam![/quote]
Tak, tak, tak!!! Jesteśmy umówione. Ja biorę 2 baski (tylko!). I jeszcze raz sorki za zamieszanie z grupami - [i]mea culpa[/i].
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='bongobongo'][quote name='Asiaczek']Bongobongo - ale strzeliłam babola!!! Nie wiem, dlaczego, ale cały czas myślałam, że Ty jesteś II grupa. A Charger to przecież III - i możemy jechać razem. Tylko, czy to jeszcze aktualne?
Przepraszam za zamieszanie i proszę o odp., czy mogę się z Wami zabrać? Będę miała 2 baski.
Pzdr.[/quote]

Zgadza się, mój Charger to III grupa. Jeżeli Asiaczku Ty wystawiasz tego samego dnia - to możemy razem jechać i jeszcze zabrać jedną osobę z niedużym psem ( może domówię się z Blairą).
No, to jakby co - jesteśmy umówione! :lol:
Pozdrawiam![/quote]
Tak, tak, tak!!! Jesteśmy umówione. Ja biorę 2 baski (tylko!). I jeszcze raz sorki za zamieszanie z grupami - [i]mea culpa[/i].
pzdr.[/quote]

Nic nie szkodzi! Najważniejsze, że jesteśmy umówione.
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Bongobongo[/b] - w przyszłym tygodniu wyślę faksem dokumenty psiaków. Jak już mam transport (dzięki raz jeszcze!), to nie ma co odwlekać formalności.
Pzdr.[/quote]

Ja też to zrobię, bo ten czas tak szybko mija....
Niedługo Gwiazdka, Sylwester i nowy sezon wystawowy!
Pozdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...