Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

[quote name='Asta']Jednak ja będe wystawiać psa :) , bo moja siostra wystawia labradory i prawdopodobnie chow chowa... :-? I będzie to mój debiut na ringu... 8) Mam nadzieję, że nie "zejdzie" mi to z MP... Najwyżej pójdę tam gdzie są zapisy i z nimi pogadam... Kola powiedz tacie, że jak cię zawiezie to będzie miał 100% pewności, że nic ci się nie stanie :wink:[/quote]
A można wiedzieć jakiego to miśka masz na myśli? (Chodzi o Chowka oczywiście :P )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Jeżeli ktoś jest zainteresowany psiakiem na MP, to służę moim Gusiem-pręgusiem (basenji). Ćwiczyła z nim Agasia i nie słyszałam słowa skargi. Jeżeli ktoś jest chętny - proszę o info.
Będę w Głogowie, ale nie pamiętam, kiedy jest V grupa... :oops:
Pzdr.[/quote]
Ja szukam psa na MP. Jakiegokolwiek, tylko rzeby sie mnie jakotako słuchał :wink:
Z kazdym sobie poradze, a przynajmniej postaram się :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atena'][quote name='Asiaczek']Jeżeli ktoś jest zainteresowany psiakiem na MP, to służę moim Gusiem-pręgusiem (basenji). Ćwiczyła z nim Agasia i nie słyszałam słowa skargi. Jeżeli ktoś jest chętny - proszę o info.
Będę w Głogowie, ale nie pamiętam, kiedy jest V grupa... :oops:
Pzdr.[/quote]
Ja szukam psa na MP. Jakiegokolwiek, tylko rzeby sie mnie jakotako słuchał :wink:
Z kazdym sobie poradze, a przynajmniej postaram się :oops:[/quote]
No to powtarzam, że Gusio słucha się. Będę w niedzielę. Jeżeli nie chcesz basenji - to napisz. Może ktoś inny skorzysta z oferty...
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Asiaczek , my z Opusem jadziemy. Pierwszy raz w dorosłych klasach.
Może los da i znowu staniemy na grupie jak w Świętochłowicach obok siebie.[/quote]
[b]Musia[/b], to nie była grupa, to był BIS!!! I bardzo dobrze nam się stało, obok siebie, na BIS-ie, prawda? Dla mnie to była niezapomniana chwila!!!!!
A Ty dopiero teraz się ujawniasz?! Matrix przyznał się, że to On, jak stalismy obok siebie i ja jemu gratulowałam. A Ty, niedobroto, teraz!?
Ah, TY!!!!!!!
Ale możemy spotkac się i na grupie i na BIS! Czemu nie?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote]A można wiedzieć jakiego to miśka masz na myśli? (Chodzi o Chowka oczywiście :P )[/quote]
Iwa!!Bardzo,bardzo,bardzo.... Cię przepraszam, że ci nie odpowiedziałam, ale powód miałam, bo kompa musiałam dać do naprawy...[zawsze się psuje kiedy nie trzeba] a wyslalam siorze sms jakiegos chowa wystawi i odpowiedz niebawem(tylko nie wiem na 100% czy bedzie wiedziala jakiego)[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek faktycznie na Bisie. Za szybko myślę za wolno piszę
[URL=http://imageshack.us][img]http://img514.imageshack.us/img514/9610/bis089ud.jpg[/img][/URL].

Poza tym o tym już rozmawiałyśmy. Nawet spotkanie dużo wcześnie przy Joli Wójcik , jak basek zszedł po Młodym prezenterze. Wystawiały wtedy zosia i Agata?.

Nic to trzymaj kciuki. Bo może się zdarzy i tym razem. Zresztą tremę mam nieziemską. Bo Opus w dorosłej klasie pierwszy raz idzie.

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś z Katowic lub okolic planuje się na niedzielę do Głogowa?
I czym jedzie ?. Ja mam chyba pociąg nocny z Katowic.

Odezwijcie się. Przyjemniej byłoby jechać w więcej osób niż samotnie po nocką.

jeszcze wg obecnego rozkładu jest taki pociąg:

[b]Katowice Głogów odj 00:48 przyj 7:33 czas podr 6:45 min 1 przesiadka [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Moja siostra nie wie co to za pies, ale wie, że jest w klasię MŁODZIEŻY i jest rudy... Może będziesz wiedziała o jakiego jej chodzi ;)[/quote]

No to faktycznie dużo mi powiedziałaś :lol:
Wiesz, mój też rudy i też młodzież :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...