Jump to content
Dogomania

Zimowy Głogów 21-22.01.2006


maga18

Recommended Posts

  • Replies 834
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Selena']Aneta tego bym nie powiedziała :P tobie ładnie poszło z Myszką ;) Myszka w ogole cudeńko takie kochane ;) Weź w ogole JH w wykonaniu naszej czwórki to była boskie :lol: własciwie... to trójki bo goldi zrobiła to profesjonalnie ale no cóż sędzia był troszku hm... dziwny :P Aneta ale nie załamujmy się :lol: będzie dobrze :lol:[/quote]

Heh. Ale ja chyba bede musiała zrezygnować z JH. decyzja juz prawie podjęta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']no tak to jest problem i utrudnienie dla wielu ale z drugiej strony w glogowie jest bardzo malo miejsca i jakby wszyscy sie rozstawili z klatkami dookola ringow to nie szlo by sie tam dopchac
liczba zgloszen chyba przewyzsza rok w rok mozliwosci tej malej hali...[/quote]
Masz 100% racji.Wystarczy wejśc na główną stronę tego związku i zobaczyć tą zotłoczoną halę ale chyba jest zakaz wejścia klatkami, choć nie wiem.

Pozatym, czy ktoś jedzie na tę wystawę z warszawy (grochów) i mógłby nas podwieźć :D

Link to comment
Share on other sites

Kochani, kazdy w swojej wypowiedzi ma na pewno trochę racji. Ale ja ponawiam pytanie. Chce wziąć 4 psy, jadę sama, gdzie mam pozostawić psy na czas sędziowania?! Klatka jest najlepszym rozwiązaniem. A tu zakaz. Czyli co, mam nie zgłaszać 4? A może wogóle nie jechać? Wtedy rzeczywiście nie będzie problemu.

Jeżeli Oddział nie radzi sobie z ilością przyjmowanych psów, to albo wyznaczyć limit (tak, jak to zrobił O/Legionowo; ale taką decyzję to trzeba byłoby podjąć chćby dziś, a z topiku wynika, że termin przyjmowania zgłoszen został przedłużony do końca roku. TO JAKAŚ PARANOJA!) albo zmienić teren wystawy albo po prostu nie podejmować się organizacji wystawy, na której nie ma możliwości zapewnienia wystawcom przyzwoitych warunków zaprezentowania swoich psiaków.

I ponownie proszę o "podpowiedź" (obojętnie od kogo): co mam zrobić z trzema psami w czasie oceny czwartego?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asia , mam pomysł.

Zainstaluj się z klatką w pobliżu ringu , ale na widowni. Z tego co zrozumiałam tam klatka być może. Acha, jeszcze jedno. Będzie trochę dogomaniaków. Można zawsze kogoś poprosić by chwilę poilnował klatki lub by się ulokował obok ze swoim.

Link to comment
Share on other sites

Zgłoszeń na razie jest mało!!!Odbierane są zgłoszenia przez email, fax i pocztą - ciągle "spływają". Tradycyjnie najwięcej zgłoszeń dojdzie przez Świeta i Nowy Rok. Decyzja zarządu podjęta została wczęsniej więc nie sugerowali się ilością zgłoszeń.

Zarząd chce uchronić wystawę i wystawców przed ciasnotą. W zeszłym roku był prawdziwy koszmar( zwłaszcza w niedziele) - pełno klatek,kenneli, ale wg mnie najgorsze są stoliki turystyczne(rozkładane razem z miejscem do siedzenia).Było tego mnóstwo koło ringu zwłaszcza przy rasach ozdobnych. W zeszłym roku nie pomogły prośby i groźby organizatorów o przeniesienie się z tym wszystkim na górę. Koszmar.........podeptane psy,ciasnota.
Wspomnę jeszcze ,ze poprzednie zimówki naginąły nieco przepisy przeciwpożarowe właśnie z powodu zbyt dużej ilości klatek,które tarasowały przejście(ewentualną drogę ewakuacji)
Pamiętam pierwszą zimówkę i wtedy też nie można było wnosić klatek - było całkiem fajnie i wygodnie.

Szczerze to sceptycznie podchodzę do takiej decyzji zarządu choć jestem współorganizatorem wystawy. No bo właśnie co z osobami ,które wystawiają więcej niz jedengo psa klasa po klasie ???Co z psami,które nie są do siebie pozytwnie nastawione??Klatka to przecież bezpieczeństwo dla psa i innych!!
W Lesznie na wystawie championów tez nie można stawiac klatek na płycie głownej, ludziom którzy nie wystawiają psów nie można wchodzić i jakos dają radę :wink:
Ja do tego pomysłu podchodze "jak do jeża". Decyzja zapadła i koniec kropka. Zobaczymy jak to sprawdzi się w praktyce.

Bardzo dobrze, że ukazał się komunikat o zakazie na stronie oddziału Legnica wcześniej. Daje możliwość podjęcia decyzji : zgłaszać psa czy nie??Osoby, które wystawiają większośc ilosć psów wiedzą wcześniej, ze trzeba załatwić sobie osobę do pomocy na samej wystawie.


[u][b]Klatki,kennele,stoliki można rozkładać,ustawiać na górze hali lub widowni !!![/b][/u]

Link to comment
Share on other sites

[b]Dziewczyny[/b], piękne dzięki za chęć pomocy. Ale jeżeli można wnieść klatkę na górę lub gdzieś obok (aby nie przy ringu) to ja jakoś sobie dam radę. Najwyżej uprzedzę sędziego, że wymiana psów trochę potrwa. Trudno:)

[b]Anabelle[/b] - również dziękuję za wyjaśnienia. Ale należy pamiętać, że umieszczenie takiej informacji na stronie www, nie załatwia sprawy. Po prostu nie wszyscy mają dostęp do Internetu i takiego ogłoszenia nie można traktować jako "poinformowanie wszystkich zgłaszających". Żeby być w porządku, organizatorzy powinni umieścić taką info w ulotkach reklamowych i/lub na przysłanym potwierdzeniu.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Asiaczek[/b] zgadzam się z Tobą 8)

Ulotki zostały wydrukowane dużo wcześniej, a decyzja podjęta może 7-14 dni temu.Nie wszyscy mają dostęp do netu lub nie potrafią się nim posługiwać :wink: Mam nadzieje, że wieść rozniesie się również drogą pantoflową i ludzie będą przygotowani :D

Info powinno znaleźć się na potwierdzeniach.

[b]Asiaczek[/b] jeśli będe gospodarzem ringu, w którym będziesz się wystawiać :D to dam Ci fory na wymianę psów :wink:

Przyjeżdżajcie będzie fajnie :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anabelle']ale wg mnie najgorsze są stoliki turystyczne(rozkładane razem z miejscem do siedzenia).Było tego mnóstwo koło ringu zwłaszcza przy rasach ozdobnych.[/quote]
Takie stoliki przy tych rasach to raczej niezbędnik niestety :roll: Czy mnie w tym roku wpuszczą z takim sprzętem? Specjalnie kupowałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ki-wi']Moze mi ktos powiedziec gdzie jest napisane,ze zgloszenia beda przyjmowane do konca roku...ja jakos patrze na stronke tego zwiazku i nie moge nic znalezc :roll: .....chyba slepa jestem....... :Help_2:[/quote]

to jest pewne... :D sama jeszcze nie zglosilam i zglosze przed swietami wiec bez obaw... do konca roku spokojnie mozna wysylac zgloszenia!!!

Link to comment
Share on other sites

Zapytam o stoliki.Niczego nie obiecuje, ale myśle ze wniesienie stolika dla psa tuż przed oceną powinno być możliwe.Dowiem się 8)

[b]Elitesse[/b] chcę jechać do związku między świętami a Nowym Rokiem z tym, że uzależniam to od pogody :-? Najlepiej zadzwoń, biuro odbiera telefony i udziela informacji bez problemu.

Termin został przedłużony do końca roku. Ale pośpieszcie się ze zgłoszeniami bo to różnie bywa. Mój priorytet szedł 8 dni :evilbat: Panie Boże pobłogosław Poczte Polską !!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anabelle']Zapytam o stoliki.Niczego nie obiecuje, ale myśle ze wniesienie stolika dla psa tuż przed oceną powinno być możliwe.Dowiem się 8)

[B]Elitesse[/B] chcę jechać do związku między świętami a Nowym Rokiem z tym, że uzależniam to od pogody :-? Najlepiej zadzwoń, biuro odbiera telefony i udziela informacji bez problemu.

Termin został przedłużony do końca roku. Ale pośpieszcie się ze zgłoszeniami bo to różnie bywa. Mój priorytet szedł 8 dni :evilbat: Panie Boże pobłogosław Poczte Polską !!!![/quote]
[B]Anabelle[/B] - bardzo zasłużony z Ciebie łącznik między DGM a O/Głogów/Legnica. Dziękujemy.
Rozumiem, że gdzieś Cię znajdę na wystawie? Chciałabym Ci osobiście podziękować za takie zaangażowanie i pomoc nam - wystawcom. :bigok: To sobota czy niedziela?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...