Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='samograj']Beatka, nie da rady.... może Gosia nam pomoże.....[B]mmbbaj[/B] byłabyś w stanie załatwić wiązankę???

Źle napisałam...miało być:
[B]"A koniec jest początkiem i nowa nadzieją..."[/B]
Może rzeczywiście to bedzie wspólna wiązanka z nickami naszymi: gogunia i samograj oraz Ulka18 no i kto by jeszcze był chętny....
Wpłacilibysmy Tobie Gosiu na konto pieniądze...... bardzo chciałabym, żeby chociaż w ten sposób zaznaczyć swoją solidarnośc z rodzina w ich bólu i podziekować Sabince za to, że była z Nami.....że pomagała...ech..... jaka szkoda, że już Jej tu nie ma!!!![/QUOTE]

Wanda, o ten post chodziło Tobie?
Może nie wymieniać nicków tylko napisać [B]Sabinie - Dogomaniacy[/B]

Już zrobiłam przelew.
Postaram się być w kościele w piątek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paros']Wanda, o ten post chodziło Tobie?
Może nie wymieniać nicków tylko napisać [B]Sabinie - Dogomaniacy[/B]
[/quote]
Też mi się tak wydaje, że w napisie powinno być [B]Dogomaniacy, [/B]a nie wyszczególnione nicki.
Samograj na innym forum umawia się co do swojego wieńca z mmbbaj, więc raczej nie dołączą się tu do nas. Sentencja też raczej odpada, bo się powtórzy na dwóch wieńcach :roll:.

Link to comment
Share on other sites

[B]stan konta 25.02.2009 - godz 8:00[/B]

Reno2001 - 20 zł
Mudik - 10 zł
Lavinia - 30 zł

[B]razem ; 60 zł[/B]

myślę, że deklarowane wczoraj wpłaty wpłyną dziś po południu

dzięi Reno za podawanie numeru. Jeśli ktoś jeszcze chciałby nr konta, proszę o pw

za godzinę pojadę na cmentarz ( Wólka ), tam są kwiaciarnie, popytam jak to wygląda cenowo. Też myślę, że białe lub błękitne kwiatki...coś prostego i delikatnego.........

Link to comment
Share on other sites

Lavinio, zaraz poprosze córkę, żeby przekazała bankowościa internetową, ja nie mam takiej opcji, a Kasia wczoraj wróciła po północy...jeszcze się z nia nie widziałam...teraz jestem w pracy i zaraz zadzwonię z prośbą o dokonanie wpłaty, bedzie to przelew na nasze nazwisko, ale Kasia będzie przelewać ze swojego konta.
Pozdrawiam i dziekuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...