Jump to content
Dogomania

KARTKA dla SABINKI - wróciłabym do CARO i SPÓŁKA,,,,ale żal


Sabina1

Recommended Posts

zamówiłam wiązankę

wg mnie bardzo ładna - tulipany i maleńkie storczyki, otulone listkami i gałązkami....jest inna, nie taka ciężka i oficjalna, zresztą zobaczycie

na szarfie - [B]Kochanej Sabince - przyjaciele z Dogomanii[/B]

całkowity koszt - 160 zł
wpłaciłam 50 zł zaliczki, do dopłaty w piątek rano 110 zł

po 15:00 wkleję stan konta

i pytanie - jeśli wpłat będzie więcej, niz koszt wiązanki, to na co przeznaczamy nadwyżkę - na mszę za jakiś czas ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Na pewno piekna, sam opis mi się podoba, a jaki kolor białe?[/quote]

nie, tulipany jasnożółte, storczyki stojące fioletowo - białe dzwoneczki, do tego jasna zieleń liści....

bardzo ładnie to wygląda

były też kremowe róże, ale pani podpowiedziała, że przy tej pogodzie szybko więdną

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']

za godzinę pojadę na cmentarz ( Wólka )[/quote]

[B]Lawinia[/B], rozumiem, że pojechałaś na Wólkę z uwagi na dużą ilość kwiaciarni, a nie dlatego, że ci się pomyliło? Chcę zwrócić na to uwagę, bo już ktoś się zasugerował i w piątek, pojechałby na Wólkę.. [B]Parafia św. Marii Magdaleny, tam gdzie odbędzie się pożegnanie Sabinki, jest przy Cmentarzu Wawrzyszewskim, nie na Wólce.[/B]



Przelałam już na twoje konto 50zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']zamówiłam wiązankę

wg mnie bardzo ładna - tulipany i maleńkie storczyki, otulone listkami i gałązkami....jest inna, nie taka ciężka i oficjalna, zresztą zobaczycie

na szarfie - [B]Kochanej Sabince - przyjaciele z Dogomanii[/B]

całkowity koszt - 160 zł
wpłaciłam 50 zł zaliczki, do dopłaty w piątek rano 110 zł

po 15:00 wkleję stan konta

i pytanie - jeśli wpłat będzie więcej, niz koszt wiązanki, to na co przeznaczamy nadwyżkę - na mszę za jakiś czas ?[/quote]

Nop to pieniążków będzie na pewno więcej, jadzisiaj w ciągu dnia przelałąm 20 złotych od siebie i 50 złoty od AMIŚKI

Link to comment
Share on other sites

stan konta [B]25.02.2009 godz 18:00[/B]

[B]180 zł[/B]

wpłaty;

Ulka18 - 30 zł
Samograj z Gogunią - 20 zł

saldo przed wpłatami;

[B]130 zł[/B]

do dopłaty na wiązankę jest jeszcze 110 zł, może kupić tez jakieś lampki ładne ?

co z resztą pieniędzy ? może zamówić mszę , od nas ?
proszę o propozycje - patrząc na deklaracje wpłat, pięniędzy zostanie całkiem sporo.

ewentualnie mogę kupić jeszcze jakąś drugą wiązankę w piatek, w tej samej kwiaciarni, tylko, że ona będzie bez szarfy. Widziałam ładne, mniejsze troszkę niż ta zamówiona, po 100 - 120 zł

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lavinia']

do dopłaty na wiązankę jest jeszcze 110 zł, [B]może kupić tez jakieś lampki ładne[/B] ?[/quote]

Są osoby, które uważają, że w dniu pogrzebu się lampek nie zapala.. Nie wiem dlaczego, ale byłam kiedyś świadkiem takiej sytuacji..

[quote name='lavinia']co z resztą pieniędzy ? może zamówić mszę , od nas ?
proszę o propozycje - patrząc na deklaracje wpłat, pięniędzy zostanie całkiem sporo.

ewentualnie mogę kupić jeszcze jakąś drugą wiązankę w piatek, w tej samej kwiaciarni, tylko, że ona będzie bez szarfy. Widziałam ładne, mniejsze troszkę niż ta zamówiona, po 100 - 120 zł[/quote]

Ja byłabym za zamówieniem mszy lub przekazaniem nadwyżki na którąś z bid w potrzebie. W imieniu Sabinki..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial]jeśli można .... pamiętam jak żegnano Rotti do odprowadzający dogomaniacy kupili chyba też niebieski znicz ... tak symbolicznie ... są takie piękne duże ...szklane[/FONT][/quote]
Tak było.
To był świetny pomysł z tym zniczem dodam od siebie (palił się cztery dni).
Zapalałyśmy wtedy wiele lampek od wielu osób i zgodnie z ich życzeniem i nikt nie zwrócił uwagi na tego niestosowność...? A grób wyglądał pięknie.

PS
Ponieważ moja mama i mój syn tak zadecydowali (znali Sabinkę)- wyjątkowo się nie składam- kupię oddzielne kwiaty od naszej rodziny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18'][B][COLOR=RoyalBlue]Ja bym byla za duzym, niebieskim zniczem tzw. dlugopalacym sie oraz za mszą za nasza Sabinke. Jestem pewna, ze ona na pewno jest w najpiekniejszym, blekitnym niebie, ale niech wie, ze o Niej pamietamy i sie za nią modlimy. [/COLOR][/B][/quote]

[B]Ja już wcześniej pisząc o zbiórce na wiązankę proponowałam resztę przeznaczyć na kolejne msze w zależności na ile starczy. [/B]

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, już wysłałam

mam taki pomysł - a może zamiast na mszę, przeznaczyć pieniądze na uratowanie życia jakiejś biedzie ?? Wystarczy popatrzeć na pwp - wiele psów odejdzie, jeśli nie znajdą się finanse na operację, amputację, zabieg, czy też coś innego.....

to byłoby piękne - podarowane życie, od Sabinki.......

co wy na to ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...