Jump to content
Dogomania

aniak

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

About aniak

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  7191076
 1. Dwa lata temu na dniach mielca pojawiła się nadzieja na nowy teren. Miasto nic nie zrobiło, a teraz jeszcze chcą zamknąć, bo dla nich tak jest najlepiej :shake:
 2. Wczoraj moja mama oglądała wiadomości na mieleckiej stacji i mówili o tym, że mają zamknąć mieleckie schronisko, czy to prawda? Nie wiem dokładnie, jakie informacje były podane, bo mama włączyła tylko na końcówkę i usłyszała tylko o zamknięciu.
 3. Akcja w Tesco? Z racji, że nie ma zimy i nic nie powinno mi się zawalić na głowę to mogę pomóc. Aniu najważniejsze to nie poddawać się.
 4. Kochany :) Świetnie wygląda na tym zdjęciu z łapkami na przyszczku :)
 5. No właśnie :) Ja się deklaruję do pomocy, ściągnę może jeszcze koleżankę. Możę uda się zrobić loterię? Będzie mniejsza, ale przynajmniej będzie. W tamtym roku cieszyła się dużym powodzeniem :) Tylko, że trzeba by zacząć działać. My z Anią z racji wieku możemy niewiele :)
 6. Mój jamniczek ma 3 mies. Chcę zacząć trenować agility. Czy to nie za wcześnie i ewentualnie w jakim wieku zacząć. Jakiej wilekości na początku przeszkody? Jak zachęcić do przeskakiwania itp?? Jak zacząć wogóle. Jaka jest odpowiednia dawka ruchu dla takiego maleństwa ?
 7. Już jej o tym powiedziałam :) Moi rodzice byli bardziej przychylni na sunię wysterylizowaną, ale gdyby Minimini nie przeszła takiego zabiegu w schronisku to no i tak bysmy ją wzieli (mam nadzieję :))Bardzo dziękuję Pani za dobre serce. Dzięki takim ludziom psinki mają większe szanse na adopcję. Chociaż ludzie dalej boją się schronisk i zwierząt przebywających w nim. Nie wiem jeszcze jak, ale muszę wymyślić jakąś akcję, żeby ludzie przestali sądzić, że psy w schroniskach zą złe, chore, brudne itp. One wcale takie nie są. Moja w tym już głowa. Jak na razie rozwieszam z Anią (Kori) i Olą plakaty adopcyjne. Może ktoś się zainteresuje losem mieleckich zwierząt...
 8. Moja mama zgodziła się na sunie Minimini z boksu numer 147 :):):) Mogłabym liczyć ja jakąś wiadomość o sterylce Minimini? Kiedy będzie i w ogóle inne informacje? Bo jeżeli będzie wysterylizowana to ja poczekam jeszcze troszkę z prawidzą adopcją. A jeżeli nie to wezmę sunieczkę jak najszybciej :D Niestety nie mogę pytać się bezpośrednio w schronisku o sprawy Mini, bo mieszkam daleko od niego i nie mam możliwości częstego odwiedzania. Oczywiście jeżeli nie zrobię nikomu kłopotu z podawaniem mi wiadomości. Ja bardzo pokochałam Mini i chciałabym jak najszybciej ją zaadoptować. Chociaż jeżeli będzie możliwość sterylki to poczekam. Jeżeli udałoby się to proszę o jak najszybszą odpowiedź. Jak ja kocham Mini :D
 9. Jestem tu pierwszy raz, ale dobrze. Zgadzam się z Anią (Kori) planujemy powtórzyć za rok akcję, ale tym razem trochę wcześniej, aby zdążyć przed zimą. Nie dziwię się tej osobie co liczyła te pieniądze, bo sama je wcześniej liczyłam, ale myśmy to robiły w 4, a ona musiała sama. Pozdrawiam wszystkie zwierzątka ze schroniska! Na pewno jeszcze odwiedzimy ja z Anią.
×
×
 • Create New...