Jump to content
Dogomania

aniak

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

About aniak

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  7191076
 1. Czyli co? Nic nie będzie na dniach mielca? Szkoda, bo niektórzy nadal nie wiedzą o schronie. To może jakis happening?
 2. Mam pytanie dotyczące Dni Mielca. Będzie miasteczko? Bo jak tak, to ja mogę się zgłosić do pomocy, Kori zapewne też, jeżeli nie będzie to koligować z jej pielgrzymką. Bo teraz Dni Mielca są chyba gdzieś 15-17 sierpnia, o ile się nie mylę.
 3. Nie jestem pewna, ale tam coś były chyba o tym, że taka zmiana miejsca dużo kosztuje i miasta nie stać na to. Oczywiście popieram zdanie Agusizet.
 4. Dwa lata temu na dniach mielca pojawiła się nadzieja na nowy teren. Miasto nic nie zrobiło, a teraz jeszcze chcą zamknąć, bo dla nich tak jest najlepiej :shake:
 5. Wczoraj moja mama oglądała wiadomości na mieleckiej stacji i mówili o tym, że mają zamknąć mieleckie schronisko, czy to prawda? Nie wiem dokładnie, jakie informacje były podane, bo mama włączyła tylko na końcówkę i usłyszała tylko o zamknięciu.
 6. To świetna wiadomość. Postaram się również zacząć coś zbierać.
 7. Byłyśmy dzisiaj z Kori w schronisku. Zaniosłyśmy resztę rzeczy ze zbiórek robionych w gim2. Dodatkowo jakieś ponad 80 zł, które zostało również ze zbiórek (w tym jest jakaś część, która miała iść na naszego wirtualnego, ale Pani zarządziła, aby dać je do tamtych). To chyba tyle. Wcześniejsze pieniądze zostały wysłane już kiedyś. W tym roku szkolnym to już chyba koniec. Chyba, że po feriach jeszcze zorganizowałybyśmy zbiórki. Zobaczymy jeszcze.
 8. [url]http://www.tesco.pl/oferta/schroniska/wybierz-schronisko.php[/url] Zapraszam do głosowania na Mielec ;)
 9. Halciu, w końcu stwierdziłyśmy z Anią (Kori), że chyba nie uda nam się uzbierać tylu fantów i odłożyłyśmy ten pomysł. Chociaż może by się jednak udało? Można spróbować. Skontaktuję się z Anią. 12 i 13 września były wywiadówki w szkole, dziewczyny zbierały pieniądze. Trochę udało się zebrać. O ile się nie mylę jakieś 400 zł. Chociaż może źle usłyszałam, więc nie chcę wprowadzić w błąd. Jak na razie w szkole będzie galeria, będą zbierane pieniądze po klasach, jakiś konkurs i zbiórka kocy, karmy itp. Ale planujemy ruszyć od października, bo bodajże 4 października jest dzień zwierząt. Edit: Jeszcze mam pytanie, co to są za fanty? No, bo to musi być, coś, co będą chcieli wygrać tacy gimnazjaliści ;D Niestety, ale są osoby dla których cel nie jest aż tak ważny.
 10. Akcja w Tesco? Z racji, że nie ma zimy i nic nie powinno mi się zawalić na głowę to mogę pomóc. Aniu najważniejsze to nie poddawać się.
 11. Może zamiast pisać, że się nie da zaczniemy zbierać fanty? :) Jeżeli ich liczba okazała by się za mała to najwyżej były by na przyszły rok.
 12. Kochany :) Świetnie wygląda na tym zdjęciu z łapkami na przyszczku :)
 13. Luna sama się garnie do dzieci i dorosłych. Gdyby mogła to by ich zalizała, ale jej nie pozwalamy na takie coś, również nie może sama podchodzić do innych. Co do trzymania na smyczy to moje dwie siostrzenice wprost się kłócą, która będzie ją trzymać. Młodszej pozwalam tylko zdala od ulicy i innych psów.
 14. No właśnie :) Ja się deklaruję do pomocy, ściągnę może jeszcze koleżankę. Możę uda się zrobić loterię? Będzie mniejsza, ale przynajmniej będzie. W tamtym roku cieszyła się dużym powodzeniem :) Tylko, że trzeba by zacząć działać. My z Anią z racji wieku możemy niewiele :)
 15. Ten jamniś jest przepiękny, gdyby nie fakt, że sama posiadam jamniczkę (która obecnie śpi zakopana w moją pościel) to namówiłabym mamę na adopcj. Jak uda mi się uzbierać trochę pieniędzy to może kupię coś dla psiura ;)
×
×
 • Create New...