Jump to content
Dogomania

Radom - bezdomna suka ze szczeniakami - już w nowym domu


giezeta

Recommended Posts

Dostalam wiadomosc od pani Miki-niunia ma duzy apetyt,bardzo ladnie je,szczeka i wyraznie wraca do zdrowka:lol: W poniedzialek jeszcze dostanie antybiotyk ale chyba juz mozna powiedziec ze Mika uratowana:multi:
Skarabeusz jestes:angel: To Ty ją uratowalas,dzieki Tobie Mika zyje.Dziekuje Ci,z calego serca dziekuje!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[CENTER]:Rose: [B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Przesylamy moc goracych [/SIZE][/FONT][/I][/B][/CENTER]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]podziekowan,dla [COLOR=red]obu Pan [/COLOR]z [COLOR=green]ambulatorium[/COLOR] [/SIZE][/FONT][/I][/B]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=green]weterynaryjnego na al.Modrzewiowej[/COLOR] w[/SIZE][/FONT][/I][/B]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Krakowie, ktore tak wspaniale zajely sie [/SIZE][/FONT][/I][/B]

[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]naszym szkrabem- Mikunia. :buzi: [/SIZE][/FONT][/I][/B]

:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Kochana Mikunia dostala dzis ostatni zastrzyk,pani Marzena pisze ze czuje sie juz calkiem dobrze,ma apetyt,rozrabia i szczeka.Dostaje witaminki i duzo jedzonka zeby nabrac sil!!!!Dziekuje wspanialym,oddanym lekarzom ktorzy walczyli o zycie Miki.
Dziekuje Wam wszystkim za to ze trzymaliscie kciuki i wspieraliscie nas w trudnym dla nas okresie walki o jej zycie.Dzieki Wam nie zalamalysmy sie tylko walczylysmy o Mike-i udalo sie!!!!UDALO SIE!!!!Hurrrrrrrrraaaa!!!!!:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

NICZKA-taka juz duzia jestem:lol:
[IMG]http://img310.imageshack.us/img310/2898/obraz0201wp.jpg[/IMG]
[IMG]http://img331.imageshack.us/img331/4671/zdjcia0010db.jpg[/IMG]

A taka malenka bylam.....

[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/9756/niczka0mg.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ja z nasza jamniczka ide w srode na badania, na przeswietlwnie i badania krwi.Tez sie boje.A bidusia jest coraz chudcza i czesto wszystko zwraca.Ma czasem problem ze szczekaniem jakby si e przyduszala. Weterynarz nie robi nam zbyt duzych nadzieji.Wszystko sie okaze po wynikach.Ale nie wiem czy bym sie decydowala na jakies zabiegi no chyba ze bylabym w 1000 pracent pewna ze pomoga.Lepiej ja moze w spokoju zostawic.

Link to comment
Share on other sites

[B]Shirrrapeira Wiem ze jest ciezko!Bo niedawno uspilismu suczke.Miala 17 lat i bardzo cierpiala.Teraz wiem ze slusznie postapilismy, nie dalismy jej umierac w mekach.[/B]
[B]Naszym pierwszym zadaniem jest zadbac o to aby zapewnic psiakowi w zyciu wszystko a ostatnim aby dac mu godnie i spokojnie odejsc. Nasza sunia odeszla cichutko. Tylko zasnela....[/B]
[B]Najlepszym balsamem na bol po " odejsciu" to swiadomosc ze dalo sie mu wszystko aby bylo mu dobrze.Ale nie mamy niestety wplywu na to kiedy nadejdzie jego czas. Moze to nie wielkie pocieszenie ale piesek ktory odchodzi nie odczowa tego jak czlowiek, nie boi sie ni ewie co to smierc bo nie rozmysla o niej.One wiedza tylko ze taka jest olej rzeczy.Podobnie jest z pieskami , ktore traca wzrok, nie rozpaczaja z tego powodu tylko przyjmuja to do swiadomosci.[/B]


[B]Najgorsze jest to , ze tak naprawde to my cierpimy, bo wiemy jak bardzo bedziemy za nimi tesknic.[/B]

[B]Shirrrapeira[/B]
[B]Trzeba sie trzymac! Bol minie. Ja po smierci naszej suni Sary przygarnelam od Ani Sarcie i kocham ja ponad wszystko , chociaz wiem ze nadejdzie kiedys pora ze i za nia bede musiala zaplakac....[/B]

Link to comment
Share on other sites

Wiem co czujesz. Moja goldenka ma niecałe 6 lat. Zdiagnozowano u niej chłoniaka. Jeździmy co tydzień na chemię do Wrocławia (280 km) do dra Hildebrandta. Super facet. Nie wiem czy jest jakaś szansa, ale dopóki jest nie poddajemy się. Różnica jest tylko taka, że ten chłoniak podobno nie boli..., ale jest b. złośliwy.

Link to comment
Share on other sites

Moja jamniczka choruje juz znacznie dluzej, jesc moze ale wymiotuje no i chudnie. Ma bardzo duzo gozow na sutkach i brzuchu, powiekszone wezly chlonne i wole ktore zrobilo si ew ciagu paru miesiecy. Boje sie ze ja przydusza.Ale kondycje i sprwnosc ma taka jak dawniej.Ale przezuty juz chyba sa.

Link to comment
Share on other sites

Podobno to dobry lek w walce z nowotworami.Moze powodowac zahamowanie sie komorek nowotworowych.Poprawia krew i wzmacnia uklad immunologiczny, dziala tez na apetyt ale niw mozna jaj podawac z lekami zawerajacymi piwrwiastki promieniotworcze.
Zawiera zwiazki organiczne i nieorganiczne, ( zelazo, magnez nikiel, potas...i inne)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...