Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
ja mu czasem wpakuję potarte do żarcia ....tak nie tknie .... jedynie pomidorki zjada [/B][/COLOR][/QUOTE]
Uffff ;-) Dobrze, że te moje nie czytają - żrą jak leci, nawet ćwiartki chrupią :-)


[CENTER][B][SIZE=3]:new-bday: dla Ozzulka :BIG:
[/SIZE][/B][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wejherstaff']Tu to dopiero mam tyły, aż 17 stron :roll: :lol::lol::lol:
ale oka zmęczone więc zostawiam do jutra ;)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no co ty ..przecież nic nie pisałyśmy :hmmmm:[/B][/COLOR]

[quote name='Gioco']Uffff ;-) Dobrze, że te moje nie czytają - żrą jak leci, nawet ćwiartki chrupią :-)

[COLOR=Navy][B]Ozzy chrupie ...ale surowe skrzydła [/B][/COLOR]
[CENTER][B][SIZE=3]:new-bday: dla Ozzulka :BIG:
[/SIZE][/B][/CENTER][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Dzięki :calus:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wejherstaff']Oooo i nawet urodzinki mnie ominęły:wallbash: ;)

Wszystkiego najlepszego dla Ozzulskiego :loveu::loveu::loveu:


[CENTER]:new-bday::new-bday::new-bday:

:tort::tort::tort::tort:

:BIG::BIG::BIG::BIG::BIG:

:loveu::loveu::loveu:
[/CENTER][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]
tortu już nie ma ;)

ale dziękuję w imieniu Ozzulka za życzonka :calus:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Czesc Alutko:loveu:[/QUOTE]

:calus:

[quote name='Obama']A mój zawsze po jabłku ma sranko...:([/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
czasem i sranko wskazane ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Iv_']Cześć Ala z Ozulkiem :loveu::loveu:
Mam nadzieję, że będą foty z dzisiejszej wycieczki na bezludziu ;):razz:[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
musowo będą ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='fioneczka']a gdzie fota urodzinowa :roll:

ze tortem albo ze prezentami ??? co synu kupiłaś ... poka :cool3:[/QUOTE][FONT=Arial][COLOR=Navy][B]

ni ma fot ...ni ma torta ... ty chyba śnisz że uchowały by się składniki do zrobienia foty :roflt:
Przed urodzinami dostał MEGA paczkę ze smierdzielami ...część z dogo część ze sklepu .... takie aromaty to dla niego naj prezencior ;) poza tym dostal obrożę ...kij , ze kolory pomyliłam , ale to sie tylko nosi ;) [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']poka pomylone kolory :p

tylko nie mów że różowa bo pierdyknę na łupież :diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no przecie mówiłam Ci ...miała być czarna a zamówiłam pomyłkowo ciemną zieleń :roll: ale może czarną też zamówię jeszcze ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Grosziwo']Pewnie tak, różowa w żółciutkie kaczuszki ...:grin::grin::grin:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]zapewne ślicznie by wyglądał :loveu:[/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka']i co obiad na łonie natury będzie ? :cool3:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
był :grins:

Najedliśmy się jak bączki ...nawdychaliśmy świeżego powietrza i wróciliśmy do domku ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]no przecie mówiłam Ci ...miała być czarna a zamówiłam pomyłkowo ciemną zieleń :roll: ale może czarną też zamówię jeszcze ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

eeeee myślałam że znowu coś zamówiłaś nie tak :evil_lol:

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
był :grins:

Najedliśmy się jak bączki ...nawdychaliśmy świeżego powietrza i wróciliśmy do domku ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

a komary Was nie zżarły ?
bo my dziś spierniczaliśmy do domu w podskokach tak kąsają i to takie małe, chude i latają całymi ekipami :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia&Safi'][IMG]http://www.ekartki.pl/cards_files/1/1709_35dziekuje.jpg[/IMG]
za farme :) i za namiar na andzie :):):)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]nie za ma co ;)[/B][/COLOR]

[quote name='fioneczka']eeeee myślałam że znowu coś zamówiłaś nie tak :evil_lol:
[COLOR=Navy][B]
nie ..na razie nic nie zamawiałam , aczkolwiek chyba tę czarną domówię i potrzebuję smycz przedłużaną ale to może w przyszłym miesiącu [/B][/COLOR]



a komary Was nie zżarły ?
bo my dziś spierniczaliśmy do domu w podskokach tak kąsają i to takie małe, chude i latają całymi ekipami :roll:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no własnie dlatego wrócilismy o 18 bo zaczynały nas zagryzać :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']eeeee myślałam że znowu coś zamówiłaś nie tak :evil_lol:



a komary Was nie zżarły ?
bo my dziś spierniczaliśmy do domu w podskokach tak kąsają i to takie małe, chude i latają całymi ekipami :roll:[/QUOTE]

Fionka, chude bo jeszcze mało się obżarły waszą krwią :roll: :cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]nas też takie komarze noworodki zjeść chciały :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

u mnie też jakiś świeży wylęg tego tałatajstwa :roll: bzyka to koło ucha, a nie widać takie jeszcze małe :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...