Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[quote name='Darianna']Dlaczego ja nie chodziłam do Twojego przedszkola? Dlaczego?!?!?!:wallbash::wallbash::wallbash:[/QUOTE]

Też żałuję :shake:

A tak poza tym to Qdłaczkowa się wita :grins: (choć nie wiem czy mile widziana :hmmmm: bo jak nie to :ban: )

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[url]http://images8.fotosik.pl/424/d1137eb4423e05e1.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]Oluś zarobił bana dzięki konfidentce , szkoda , bo Żonkilka wróci po 3 miesiącach a Olek miał recydywe i chyba już nie wróci ...dziwne te bany na dozywocie :roll:.... ale i ona zbanowana ...zaraz człowiekowi weselej i lzej na serduchu ... :)

Luzikowa ...ten text tam nie był do Ciebie .... nie znasz tej pieśni oto jest dzień który dał nam pan ?? zmieniłam na BAN boONA dostała przed momentem bana ;) ta osoba i dlatego ta emota tam była :roflt: a ty do siebie serio to wzięłaś ?? oj nie stresuj mnie dziewczyno ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]Luzikowa ...ten text tam nie był do Ciebie .... nie znasz tej pieśni oto jest dzień który dał nam pan ?? zmieniłam na BAN boONA dostała przed momentem bana ;) ta osoba i dlatego ta emota tam była :roflt: a ty do siebie serio to wzięłaś ?? oj nie stresuj mnie dziewczyno ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

Wiem że nie do mnie ;) Aż taką tempotą to nie jestem :evil_lol: Chodziło mi bardziej o opcję "nie wchodź do mnie do galerii bo sobie nie życzę, tu mile widziani są tylko ludzie z klubu Ozzika :evilbat: "
Ale fakt faktem sprawiedliwości stała się zadość, szkoda że innych też to dosięgło. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']ale konkretnie za co tego bana zarobił ?[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]na Skypie ;)[/B][/COLOR]

[quote name='Luzia&Funia']Wiem że nie do mnie ;) Aż taką tempotą to nie jestem :evil_lol: Chodziło mi bardziej o opcję "nie wchodź do mnie do galerii bo sobie nie życzę, tu mile widziani są tylko ludzie z klubu Ozzika :evilbat: "
Ale fakt faktem sprawiedliwości stała się zadość, szkoda że innych też to dosięgło. :shake:[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
chciałaś powiedzieć że Ozzulka nie lubisz :diabloti:

spoko ...już się skończyła era słitaśnych komentów :roflt: konfident ujarzmiony ...wracamy do rzeczywistości ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']nie wiem o czym tu mowa, nie rozumiem, nie nadążam, masz Alicjo dużo nowych znajomków, ale ja STARA na strazy trwam :grins:[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]
przewrót sierpniowy i cud nad Wisłą mieliśmy ...:roflt:

Chodź w me objęcia :calus:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinabuck']witamy sie jakze pozna pora i bardzo wczesnym porankiem:):):):):)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]witaj , przed wschodem słonka tu byłaś ;) ...qrcze a dziś był zjawiskowy wschód słoneczka a ja byłam taka zaspana że nie wiedziałam gdzie wieczorkiem aparat połozyłam [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='furciaczek']Dziendobry Alutko :)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Dzień doberek ;)...a gdzie milego dnia ;) ....


Szlag mnie nadal bierze jak sobie pomyślę ze taka flanela tyle narobiła złego ... no cóż ... oliwa sprawiedliwa ...kiedyś bilans się wyrówna ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]
chciałaś powiedzieć że Ozzulka nie lubisz :diabloti:

spoko ...już się skończyła era słitaśnych komentów :roflt: konfident ujarzmiony ...wracamy do rzeczywistości ;)[/B][/COLOR][/QUOTE]

Ups no i wydało się :scared: :evil_lol: Ja nikogo nie lubię :diabloti::diabloti::diabloti: [SIZE=1](no to teraz mam przeje..... lipe :evil_lol:[/SIZE] ).

[SIZE=2]Skończyła się :crazyeye:[/SIZE], a to szkoda bo ja przyszłam zaprosić na nowe super fotki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B][FONT=Arial]Z szeregu wystąp i wypad z blogasa ktokolwiek bawi się w konfidenta :diabloti: ;)....a generalnie winni się powinni sami wycofać ...a ja nijak winna zaistnialej sytuacji nie czuję ...nikomu PW nie wysyłałam ..a teraz jedno co żałuję że je kasowałam nie czytając a mogłam je wysłać do władz ...


nie mam fot z plaży :roll:ale jakieś inne się znajdą ;)[/FONT]
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B][FONT=Arial]Z szeregu wystąp i wypad z blogasa ktokolwiek bawi się w konfidenta :diabloti: ;)....a generalnie winni się powinni sami wycofać ...a ja nijak winna zaistnialej sytuacji nie czuję ...nikomu PW nie wysyłałam ..a teraz jedno co żałuję że je kasowałam nie czytając a mogłam je wysłać do władz ...


nie mam fot z plaży :roll:ale jakieś inne się znajdą ;)[/FONT]
[/B][/COLOR][/QUOTE]

No i tego się bałam :placz: No to musimy w takim razie iść :scared::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...