Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

Halo!! W końcu się jakoś dokopałam :D Internet mam teraz powolny, że hej, siakieś zakłocenia czy cóś :P
Umie to by się taka dietka Ozzulcowa przydała, to to moje to ciągle za chude, co się uda smalcem przytuczyć to znowu chudnie ;)
Pozdrawiamy, jak ja dawno łOzullca nie widziałam, tera ide Klocka poszukać i innych :D

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]Ozzulek musi się odchudzić :mad:....niestety , teraz będzie dostawał RC Hepatic( wyszły podniesione parametry wątrobowe ) , a potem wskakujemy na jakieś obesity ... jest za ciężki a upalne lato pomogło mu utyć:cool3: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']Alus - a myslalas, by podac Zentonil malemu? Jak w tamtym roku Gucio mial podwyzszone wyniki watrobowe - Zentonil zalatwil sprawe!A poza tym - czesc powakacyjnie:([/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]Joluś nie znam tego ... zadzwonie do Ciebie jutro [/B][/COLOR]

[quote name='Kama & Diana']Kiedy zdjęcia?[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]czasu brak więc nie ma [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To - jak mowil nasz wet - "mercedes", i Gucio go zazywal i nasza zaprzyjaniona briardka, ktora ma rozwalona watrobe :poczytaj:
[url]http://www.biowet.com.pl/produkty.php?go1=1331[/url]
Niestety...cena tez jak za "mercedesa":( ALe "kochaj, placz, a potem płacz" - widzac obciazenia na rachunku:)
Jednen z psow z Dogo tez go zazywal - i pomogl!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sota36']To - jak mowil nasz wet - "mercedes", i Gucio go zazywal i nasza zaprzyjaniona briardka, ktora ma rozwalona watrobe :poczytaj:
[url]http://www.biowet.com.pl/produkty.php?go1=1331[/url]
Niestety...cena tez jak za "mercedesa":( ALe "kochaj, placz, a potem płacz" - widzac obciazenia na rachunku:)
Jednen z psow z Dogo tez go zazywal - i pomogl![/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]cena okropna ( karma + lek to 1/3 wypłaty )....jak nic nie znajde tańszego mus kupić [/B][/COLOR]

[quote name='Kiłi']Spotek na wątrobe (ALT 550) dostawał esseliv, spadło mu do 100 ;)[/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]czyli pomaga ...dziś zamówię , dzięki serdeczne za pomoc :calus:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Doberek;-)

a to sie Ozzulek normalnie przeżarł ....;-)

a nie ma przypadkiem ten esseliv czegoś tam mniej niż esentiale?...bo ktosik mi cos wspominał ze wlasnie kupujac ten pierwszy jako tanszy sie przejechał na składzie ...[/B][/I]



[I][B]aaaaaaaaaa teraz doczytałam żeś przejrzała skład :oops:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][I][B]Doberek;-)

a to sie Ozzulek normalnie przeżarł ....;-)

a nie ma przypadkiem ten esseliv czegoś tam mniej niż esentiale?...bo ktosik mi cos wspominał ze wlasnie kupujac ten pierwszy jako tanszy sie przejechał na składzie ...[/B][/I]



[I][B]aaaaaaaaaa teraz doczytałam żeś przejrzała skład :oops:[/B][/I][/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
sprawdzałam ...w obu jest 300 mg tej choliny :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']to oć duzo zostalo :grins: ... troszke ostre wyszlo ale to piwkiem albo winkiem mozna popic :grins:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]mam Tokaj :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='aga1215']Wyczytałam, że Ozzulek nie w formie :roll: co z tą jego wątrobą?[/QUOTE]
[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]
ma podniesione parametry watrobowe , niewiele ale dobrze że teraz to wyszło ...bierzemy sie za chłopaka ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Obama']asz Obama żywi się chyba tym samym :p[/QUOTE]

;)

[quote name='agaga21']alicja, ta strzelanina mam nadzieję, ze nie w waszej okolicy[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]a dokładnie że w mojej ..około 50 -100 m ode mnie na osiedlu domków szeregowych ....i na dodatek nasz znajomy :(.... właściciel takiego psiaczka Maxa mixa ONka z huskym , dawałam kiedyś tu foty jak z Ozzym Maxio przez płotek przegadują się [/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='furciaczek']Alutka cala i zdrowa...spanikowalam i od razu dzwonilam do niej bo chwile wczesniej zwiala mi z gg...a ja to taki panikaz ze szok:oops:[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]:glaszcze: Gosieńka spanikowana zadzwoniła do mnie :calus:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]oj działo się działo ... [/B][/COLOR]
[url]http://www.rybnik.com.pl/wiadomosci,boguszowice-gornik-strzelal-do-swoich-najblizszych,wia5-3266-11556.html[/url]
[url]http://www.rybnik.com.pl/fotogaleria,strzelanina-w-boguszowicach,fot5-7-817.html[/url]




[COLOR=Navy][B]a ja z czystym sumieniem mogę polecić , że jaksię coś psiakowi złego dzieje a nasz wet w rozjazdach ;) to nie idzie się w Rybniku do innych wetów tylko warto tutaj
[url]http://www.wetgliwice.pl/kontakt.html[/url] polecam [/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...