Jump to content
Dogomania

Był sobie Ozzy pies ideał 19.08.2004-8.09.2015 , posłał nam Tytusa małe utrapienie :) ur.18.10.2015


Alicja

Recommended Posts

[COLOR=Navy][B]Widziałem zdjęcia Ozzulca odkręcającego nakrętkę z Coca-Coli :diabloti:

Tobiasz też uwielbia wszystkie butelki i odkręcać nakrętki:p


a on nie ściera kurzy, tylko wyciera wylaną colę:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matusz'][COLOR=Navy][B]Widziałem zdjęcia Ozzulca odkręcającego nakrętkę z Coca-Coli :diabloti:

Tobiasz też uwielbia wszystkie butelki i odkręcać nakrętki:p


a on nie ściera kurzy, tylko wyciera wylaną colę:eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooo wnusio mylisz się :p najpierw wycierał ... a potem wziął buteleczkę :grins:[/B][/COLOR][/FONT]

[FONT=Verdana][COLOR=Black] [quote name='Izabela124.']Widzilam slicznego Ozzulka:multi::multi::multi:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]podziękował ślicznie :p[/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT]

[quote name='aga1215'][URL]http://images25.fotosik.pl/168/f59b8ae1fc51c824.jpg[/URL]

Impra była? Ozziego chyba suszy :hmmmm: :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]spokojnie ;)...Ozzy tylko troszkę za dużo śpiewał wespół z CSami dziś rano :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]mamcia nie dawaj Ozzulcowi tyle coli do picia bo go brzuszek rozboli :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

[FONT=Arial][B] [COLOR=Red]Cola też i leczy brzusio;) a Ozzy nie pije Colki :p[/COLOR][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][B] [COLOR=Red]Cola też i leczy brzusio;) a Ozzy nie pije Colki :p[/COLOR][/B][/FONT][/quote]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wkręcaj mi...też mówiłam że nie daje psu siarczanej wisienki jak pytali ;);) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie wkręcaj mi...też mówiłam że nie daje psu siarczanej wisienki jak pytali ;);) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: odkryłaś moje mroczne tajemnice ;)


[/B][/COLOR][/FONT][CENTER][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dzisiejsze niebo :roll:

[/B][/COLOR][/FONT][/CENTER]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/164/79d8ce902087789a.jpg[/IMG][/URL]

[CENTER][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/168/ea69c579a9320134.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/164/4a60e9d8bdf92b44.jpg[/IMG][/URL]



[FONT=Arial][COLOR=Red][B]na wsteczu 24 sztuki fot Ozzulkowych :grins:[/B][/COLOR][/FONT]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']
[B][FONT=Arial][COLOR=red]:multi: :multi: :multi:witaj [/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=red]wiedziałaś kiedy przyjść :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Ma się to wyczucie:shiny::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kiłi']Ma się to wyczucie:shiny::evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:cool2: i tak trzymać ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Izabela124.']Ale brzydkiv niebo, ale zdjecia wyszly super[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]niebo zwiastujące dalsze powiewy wiatru :razz: :razz: a ja wiatru nie lubiam :shake:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia'][URL]http://images33.fotosik.pl/164/79d8ce902087789a.jpg[/URL]

wowowowowowo niebo jak z horroruuuu..........swietneeee..........[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:roll:..bo ja lubiam takie mroczne klimaty :razz:;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandisia']Przyjedź do mnie z aparatem to uwiecznisz z mojego okna zabytkową kopalnię Ignacy i Niedobczyckie niebo tysz jak stwierdzisz że warte ofocenia :eviltong: :multi:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a wiesz że to wcale nie jest głupi pomyślunek :razz: :razz: i wiem kto by tam mógł ze mną też pojechać :multi: :multi: :multi: bo robi lepsiejsze fotaski ;)...poczekaj na wiosenkę to się zgadamy na focenie :cool2:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]
a wiesz że to wcale nie jest głupi pomyślunek :razz: :razz: i wiem kto by tam mógł ze mną też pojechać :multi: :multi: :multi: bo robi lepsiejsze fotaski ;)...poczekaj na wiosenkę to się zgadamy na focenie :cool2:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]

:thumbs: zgadzam sie na wszystko w ciemno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzolandia']ja ja jo wiym tys pomrocznosc niypospolito;-)

u nos zas WIEJEEEE ![/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]a u nos ....:hmmmm: nie wiem ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....mosz recht z tą niepospolitością ;)[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Pandisia']:thumbs: zgadzam sie na wszystko w ciemno :evil_lol:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie bój ...ze mną nie zginiesz :grins: [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka'][URL]http://images25.fotosik.pl/168/f59b8ae1fc51c824.jpg[/URL]

Oo widzę, że Ozzulek też lubi butelki :cool3: Śliczny morderca :loveu:

łoo matko ale niebo :crazyeye:[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: mam prywatny zakład utylizacji butelek plastikowych :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...

uwielbiam focić niebo :razz: :razz: :razz:inoże aparatos lichuśki nie oddaje tego co widać w rzeczywistości :shake:ale mimo to ....lubiam :roll::oops:....dziś TZ chciał mnie zamknąć na balkonie :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:bo mu już było zimno jak wietrzyłam ....znaczy fociłam ;)[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...