Jump to content
Dogomania

Pandisia

Members
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Pandisia

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 02/28/1975

Converted

 • Location
  Rybnik
 1. Sunia z silnym lękiem separacyjnym!!! Potrzeba pomoc behawiorysty!!!! Dorzucisz złotówkę? Wspomożesz jakkolwiek? W kasie Blanki jest okrągłe zero.....

  http://www.dogomania.pl/threads/192538-Sunia-z-silnym-lękiem-separacyjnym!!!-Potrzeba-pomoc-behawiorysty!!!!-RADOM

 2. http://www.dogomania.pl/threads/199784

  Czarek , fajny chłopak zaprasza na bazarek :-)

 3. [quote name='Ania i Kajber']Rydz jest juz w domu.[/QUOTE] Dziękuję bardzo za odpowiedź :)
 4. Mam prośbę. Chodzi o pieska który widniał na stronie schroniska jako Rydz (staruszek) miał numer 625 około 10 lat i był w budzie hospicjum. Wiecie może co się z nim stało? Chciałam zaktualizować jego wątek na naszym tollerowym forum gdzie miał założony wątek :oops:
 5. [quote name='Jola+Rani+Sari']Zarejestrowałam się, czekam na akceptację :) [B]Pandisiu[/B], popatrz tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/187094-Sisi-m%C5%82oda-goldenka-z-psudohodowli-w-wersji-kieszonkowej-w-DT-szuka-DS-"]http://www.dogomania.pl/threads/187094-Sisi-młoda-goldenka-z-psudohodowli-w-wersji-kieszonkowej-w-DT-szuka-DS-[/URL]) może też małą Sisi mogłabyś na forum ogłosić?[/QUOTE] Zrobię nie ma problemu.
 6. Psiaki w potrzebie poczytasz bez rejestracji.
 7. Zrobiłam wątek na tollerowym forum, można poczytać przez portal novascotia.pl
 8. Dziewczyny a może skontaktujcie się z fundacją "Szansa-na pomoc Goldenom"
 9. Śliczna mordka, zrobię jej wątek na tollerowym forum jeśli pozwolicie skopiować zdjęcia suni.
 10. [quote name='Granula']dostałam odpowiedź z hodowli, że oni byli już wirtualnymi opiekunami Depisia i że Depiś trafił do adopcji, z której wrócił, bo jest agresywny i może ugryźć swojego opiekuna :crazyeye: czy to prawda? bo mnie tu długo nie było i mogę nie być na bieżąco ze wszystkim podobno dużo osób zainteresowanych tą rasą wtedy nim się interesowało, ale agresja go zdyskwalifikowała Pani z hodowli napisała mi też, że gdyby było pozwolenie na adopcję Depisia jako psa do budy, to mogła by spróbować pomóc w szukaniu domu, zaargumentowała to tym, że psy z tej rasy są łagodne i każdy zainteresowany tą rasą szuka właśnie takiego psa, więc informacja o możliwości pogryzienia odstrasza wszystkich miłośników tej rasy[/QUOTE] Depi ma swój wątek na forum tollerowym i ja staram się na bieżąco wklejać zdjęcia jak się tutaj pokażą. Toller również tutaj zagląda.
 11. :multi: Foxik :multi: się objawił nam tutaj :loveu: Mam nadzieję że będzie dużo zdjęć :evil_lol:
 12. [B]Wszystkiego najlepszego Cuciola [/B]:tort::BIG::new-bday:
×
×
 • Create New...