Jump to content
Dogomania

Kardusia

Members
 • Posts

  1025
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Location
  Mazury

Kardusia's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. An-na - pięknie się prezentujecie :loveu:. Chłopcy zupełnie nie ci sami, nawet oczki weselsze :p. Oby te domki się wykluły...mocno trzymam kciuki. Prześlij mi proszę na PW nr konta, to dzisiaj puszczę ;).
 2. [B]An-na -[/B] wielki szacunek dla CIEBIE. To co zrobiłaś dla tych Kajtusiów - to naprawdę wykracza poza ramy pojęcia "miłość do zwierząt"... Jesteś naszym naczelnym Archaniołem :smile: ! Kajtki pięknie się prezentują - futra pierwsza klasa :p. Oby tylko psychika zaczęła się odbudowywać... Cały czas myślami jestem z Wami...Lada moment uzupełnię konto chłopaków. Oby cudne domki się chłopakom trafiły :cool3:. Zasługują teraz na najlepsze z możliwych. Ja niestety nie mam nikogo w Krakowie kto mógłby sprawdzić. An-na - buziaki za wszystko co zrobiłaś...
 3. [B]An-na[/B] - buziaki ode mnie a od moich chłopaków - "podaj łapę" :p z merdnięciem ogonem ;). Fajnie,że wszystko pomyślnie przebiegło...to dzięki Tobie kochana Kobieto...:p A klejnoty...:roll:. Na co i po co...tylko same kłopoty z nimi. Mam nadzieję,że to nie brak klejnotów zaważył o zmianie decyzji adopcyjnej ?:roll: Niech nam chłopaczki dochodzą do dobrej formy - a prawdziwe życie dopiero na nich czeka. Taka mam nadzieję... Buziaki dla chłopaków i dla ich dobrego Anioła -> An-ny :)
 4. :-(:-(:-( - ale chyba czułam...Bałam się mojego przeczucia. Psiaki - trzymajcie się dzielnie. Jutro szczególnie jestem z Wami. Trudne ścieżki przed erdelkami. Dobrze,że są pod dobrym okiem i opieką An-ny :-). Wierzę,że wszystko się ułoży i będą prawdziwie rozpieszczani, kochani. Serdeczności :)
 5. Witam! Poszukuję bardzo dobrego domu, z odpowiedzialnymi opiekunami dla 2 -letniego airedale terriera (pies) - bez metryki, po rodowodowym ojcu. Pies posiada wszystkie cechy rasy, jest ślicznym chłopcem do pokochania. Znajduje się obecnie na południu Polski (okolice Krakowa). Pies może trafić tylko do domu, w którym dokona się kastracji psa. Mile widziany domek - w którym już był lub jest airedale terrier. Powód: pies pochodzi z pseudohodowli, w której "produkowało się" szczenięta... Tylko poważne oferty - proszę kierować na pw.
 6. Pan "hodowca" zbywał psa - byle zbyć, aby ktoś go tylko wziął...a mysliwemu potrzebny był psi nos i instynkt. Niektórzy nawet mówią,że niewidomy ma wyostrzone inne zmysły :(. Ciekawa jestem jakie warunki panują w tej hodowli?
 7. Czyli...:-( fajnie,że się piesek zgubił -pan bardzo widać "zaradny" - szybko uzupełnił pustostan :mad:. Może i ktoś kiedyś "pana" zamieni na lepszy model :angryy:... Dziewczyny - przynajmniej dobrze,że wiadomo co i jak. Rufusek do ADOPCJI :cool3: .Chyba nie będzie z tym kłopotu ? MOcno trzymam kciuki za pieseczka.
 8. Robin serdecznie pozdrawia :loveu:: [IMG]http://i45.tinypic.com/n4uwiv.jpg[/IMG]
 9. [B]Aniu, Ms_arwi, Linko, Jagódko - dziękuję Wam ogromnie za pomoc, za to,że moja rodzina już jest w komplecie, za to,że dzięki Wam Robin i ja mamy piękne Święta :loveu:... [/B] Robin jest cudownym psiakiem. Zastanawiam się skąd tyle mądrości w tej tak młodej, małej główce ? Moje chłopaki dogadują się cudownie. Nawet nie przypuszczałam,że będzie aż tak bezproblemowo i bezkonfliktowo. Najfajniejsze są ich zabawy. Jogi jest bardzo delikatny w stosunku do Robisia. Na spacerach nie mam problemu. Jogi stale uczy Robina jak się idzie w parze :p - a mniejszy brat już kuma o co chodzi :cool1:. Dwa psy - to jest TO :multi::multi::multi:! Pozwólcie,że tym "kanałem" złożymy Wam Świąteczne serdeczności: [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=green]Serdeczne życzenia[/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=green]radosnych, pięknych i wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia, miłych i niepowtarzalnych chwil w gronie Rodziny[/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=green]a także [/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=green]dobrego i zdrowego Nowego 2010 Roku[/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=green]życzy[/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=green]Kardusia [/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [CENTER][CENTER][B][I][COLOR=green]z rodziną oraz Robinem i Jogim[/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/CENTER] [B][I][COLOR=green] [IMG]http://www.dogomania.pl/%5BIMG%5Dhttp://i50.tinypic.com/2dor2b.jpg%5B/IMG%5D[/IMG][/COLOR][/I][/B] [IMG]http://i50.tinypic.com/2dor2b.jpg[/IMG] [URL="http://i49.tinypic.com/2ufu16a.jpg"][IMG]http://i49.tinypic.com/2ufu16a.jpg[/IMG] [/URL]
 10. Drogie "Cioteczki" - noc minęła spokojnie. Towarzycho umęczone padło ok. 22. I oczywiście... wszyscy na kupce!!! :eviltong: Mały od razu wgramolił się w moje legowisko, a Jogi z drugiej strony...I tak do rana ... Rano wspólne z Jogim siku, koopkanie - wszystko na 3-4 ROBIMY ! Śmiesznie to wygląda . Dwa michały - jeden duzy - drugi mały. Wczoraj Robin jeszcze sikał po babsku a już dzisiaj zadziera nogę prawie tak wysoko jak Jogi. Stara się mu dorównać. Jak Jogi szczeknie na jakiś sygnał, to i mały dzielnie dziamgotnie. On nie może być gorszy od duzego... :razz: Strasznie fajny jest mój mały robaczek . :p I wcale mu nie smakuje juniorowy pedigree (bo taki jadł w poprzednim DT). Jedzą z Jogim to samo - "łososia z ziemniakami" BRIT'a - to dopiero dla niego rarytas...I najchętniej z jednej miski. Najpierw Jogi swoją porcję, a potem z tej samej michy - Robin swoją. Jogi uwielbia chlebek - a Robin niestety nie lubi tego smaczku. Ciasteczko - owszem. ;) Obiecuję foteczki - ale teraz mam Animal Planett :loveu:. Pozdrawiamy merdająco :lol: [B]Jagódko [/B]- dziekuję za śliczne fotki :loveu:ślicznego chłopaka
 11. Kochani ! Jesteśmy już w domciu od 13-tej :-D !!! Robin jest CUDOWNY !!! Nie przypuszczałam,że aż tak ... Bardzo kumaty, sprytny i posłuszny. Jogi dostał głupawki jak zobaczył malego i niestety jeszcze mu nie przeszło :roll: . Chciałabym, żeby Jogulec miał tyle rozumu co ten mały :wink: :-D . Jesteśmy po wieczornym spacerku "razem". Na wspólnym spacerze Jogi szpanował - pokazywał jak to sie robi,żeby było razem i równo :-D, a mały się bardzo starał 8) . Fajny psiak - bedzie bardzo wiernym przyjacielem. Ciagle przy mnie i zaglada w oczy, czy wszystko OK? Czy już tu zostanę :) ? Najważniejsze,że Jogi nie jest tak zazdrosny - jak się obawiałam. Razem piją z jednej miski i razem jedzą. Każdy ma swoje jadło w swojej misce - ale jeden drugiemu podjada :wink: . Na razie Robin nie ma szokującego apetytu - musze go zachecać. Ale to dopiero pierwsze godziny w nowym miejscu - więc pomalutku dojdziemy i do perfekcji w jedzeniu. Podróż minęła bardzo dobrze, spokojnie. Jak tylko dojdziemy wszyscy do siebie - zrobię jakieś fotki i wstawię :) [B] Wszystkim bardzo dziękujemy - wspólnie z Robinem, za pomoc, serce i tyle dobrych serc :heart: :heart: :heart: . Szczególnie Jagodzie, Lince i Ani :) Dziewczyny - jesteście KOCHANE !!![/B] Na razie tyle. Jutro dam znać jak minęła pierwsza noc. Pozdrawiamy z kardusiowa :papa: Chyba chłopaki zaraz padną, bo już końca nie było tym swawolom :) ... [B]Aniu [/B]- wielkie dzięki !!! czy mam odesłać smyczkę i obróżkę ? I już dziękuję za książeczkę :) [B]Linko[/B] - wielkie dzięki !!! [B]Jagódko[/B] - nie znajduję odpowiednich słów podziękowania :)
 12. [B]Droga Linko[/B] - rozmawiałam z Jagodą. Masz Jej numer ? To Jagódka będzie odbierała chłopczyka od Ciebie. Jak tylko uwolnię się od medyków - spotykamy się z Jagodą i odbieram mojego synalka :p a potem do domciu...:lol:. [B]Linko - jestem Ci bardzo mocno wdzięczna za pomoc.[/B] Dzięki Tobie - temat transportu, dla mnie prawie nie do przeskoczenia, zostanie rozwiązany i Robin zakończy przygody swej tułaczki i niedoli...Choć wiem,że teraz jest pod bardzo dobrą opieką . Zaraz wysyłam Tobie PW... [B]Jagódko - jesteś niesamowicie kochana[/B]. Na tobie mozna polegać jak na Zawiszy :loveu:. Zawsze pomagasz... Wycałuję Cię - jak się spotkamy :lol:. No to na dzisiaj chyba wszystko. Czy Robin już wie,że czeka go daleka podróż [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]...?
 13. [B]Aniu [/B]- dobrze byłoby zrobić Robinowi szczepienie p-w wściekliźnie z uwagi na transport PKP...Oby sie ktoś nie upomniał o "kwit" - by Linka nie miała problemu w trasie ... [B]Aniu [/B]- troszkę później do Ciebie zatelefonuję - OK ? [B]Linka[/B] - uzgodniłam z Jagodą 1 z Olsztyna, że to ONA bezpośrednio na dworcu odbierze Robinka, a ja po lekarzach jadę do Jagódki po Robinka. Bo przypuszczam,że będę wolna po badaniach dopiero ok. 12-tej. Już z Jagódką uzgodniłam - ale jeszcze obgadamy szczegółowo. [B]Bardzo Ci dziękuję za podjęcie tej MISJI :loveu:. Jesteś KOCHANA ![/B] [B]Ms_arwi, Aniu[/B] - czy Robin będzie miał umowę adopcyjną ? Na czym lubi spać, Jakie ma przyzwyczajenia :roll: ? Jestem niecierpliwa...chciałabym już wszystko o nim wiedzieć :lol:. Jogi chyba coś czuje, że będzie sie działo - bo dzisiaj mu tak "palma" odbija jak nigdy dotąd :eviltong:...
 14. Aniu - super:loveu:. Bardzo się cieszę... Będzie to dla mnie duża POMOC. Wiem,że dałabym radę - ale swoje siły wobec tego wykorzystam dla swoich podopiecznych :loveu:. Jutro będę telefonowała. Czy Robin ma szczepienie p-ko wściekliźnie ? Będzie potrzebne w podrózy... Jeszcze raz Aniu - wielkie dzieki. Do usłyszenia, do jutra.
 15. [B]Aniu [/B]- czy Linka specjalnie dla Robina wyrusza w świat - czy mam mieć wyrzuty sumienia ? BO ja już chciałam pociągiem w środę jechać do Poznania o 6,15 z Olsztyna i powrotny miałabym o 11,20 z Poznania ...O tym chciałam właśnie dzisiaj z Tobą porozmawiać... Ale jeśli jest tak cudowna okazja - to już OGONEM MERDAM :p...:multi::loveu:. Jeśli można - to może ja zatelefonuję do Ciebie jutro - tylko prosze napisz mi o której mogę, gdyż może się zdarzyć, że nie będę mogła odebrać telefonu. Aniu - do torby proszę włóż jakieś "gałganki" - bo może się zdarzyć choroba lokomocyjna...:roll:. Ja do Olsztyna mam 50 km...to pryszcz. Wezmę do auta kontenerek, obrózkę i smyczkę. Jak duzy ( ? x ? cm) powinien być kontenerek dla Robina? Az mi się wierzyć nie chce,że to już prawie poniedziałek... [B]ANIU - WIELKIE DZIĘKI[/B] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG].
×
×
 • Create New...