Jump to content
Dogomania

PRESTON...ogoniasty rottek z ADHD ;) najwierniejszy z wiernych :)


Ka-ka

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

właśnie sobie uświadomiłam, że za 8 godzin mam egzamin
chyba by trzeba wrócić do nauki :placz:

więc dla osłody i na poprawę humorku:
o proszę, jak się ładnie śmieję :D:D:D

[img]http://img90.echo.cx/img90/5066/g322owa36xk.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

uuu...to współczuję opóźnień

a ja??? hahahahaha......nie znacie kogoś, kto potrzebuje do pracy młodej dziewczyny?? bo chyba niedługo będe musiała zacząć jej szukać :evil:

niestety, wkopałam się z 2 egzaminami. dzisiaj to była poprawka-nota bene u mojego dziekana...tylko, że dziekana nie było, był jedynie jakiś durny facet znany z tego, że wszystko, wszystkich i za wszystko uwala 0X i dał nam, którzy mielismy 1 godz wykładu tygodniowo, ten sam test, który dał ludziom z finansów i bankowości, którzy-pomijając kierunek-mają 2 godziny..... nie chciało mu się kombinować, to poszedł po najmniejszej linii oporu

nie muszę chyba dodawać, że na teście były rzeczy,których nie ma u nas na wykładach, ani nawet nie znalałam na wykładach f&b z zeszłego roku :evil: :evil: :evil:

więc jeśli zdam-to juz sobie obiecałam, że w weekend szukam kogoś na wspólne piffko poegzaminacyjne :wink: ale to jest raczej niemożliwe...więc pozostaje trucie tyłka dziekanowi o normalną poprawkę, bo w przeciwnym razie bronię się na jesieni, czyli zablokuję się ze studiami mgr na rok.... :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

Link to comment
Share on other sites

owszem, porobiło się :cry: a tak się starałam :wallbash:
wyniki są jutro, na szczęście byłam teraz po wyniki z prognozowania-czwóreczka :D:D:D (a u prof. Stańko to bardzo dobrze 8) )
więc jeszcze jutro wyniki z poprawki dziekana, a w środę druga z poprawek-u promotorki :P ale narozrabiałam w tę sesję-pierwszy raz mi sie tak ładnie udało wszystko skopać :roll: :lol:
mam nadzieję, że sie wszystko ułoży, bo inaczej ......... :hand: (ze studiów, of course)

a piffko...noooo....ja mam nadzieję, że pod tym namiocikiem niejedno się wieczorkiem wypije (piffko, oczywiście :wink: )

Link to comment
Share on other sites

dzisiejszy do przodu-jeszcze musimy uświadomić dziekanowi, że naprawdę chce nam zrobić poprawkę teraz :hmmmm: (bo poprzednia trochę nie fair była :oops: )

jeśłi się uda-nie jest źle, nie jest źle......:wink: jeszcze się w lipcu wtedy obronię :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...