Jump to content
Dogomania

PRESTON...ogoniasty rottek z ADHD ;) najwierniejszy z wiernych :)


Ka-ka

Recommended Posts

no to, dziouchy, nie marzyć, tylko działać !!!!! ja Wam dam.....króki zlocik, drogo tak bardzo nie wychodzi, zawsze można podjechać na częśc tylko :wink: a gdzie my się inaczej spotkamy ????? :D

a co, KaRa, nie lubisz piffka?? 8)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Ka-ka']no to, dziouchym nie marzyć, tylko działać !!!!! ja Wam dam.....króki zlocik, drogo tak bardzo nie wychodzi, zawsze można podjechać na częśc tylko :wink: a gdzie my się inaczej spotkamy ????? :D

a co, KaRa, nie lubisz piffka?? 8)[/quote]

w wawce ;)

Link to comment
Share on other sites

ooooooooo...........no to my, to pełna kóltórka :wink:

a tak na serio, wiesz, ilości na litry to się rzadko zdarzają :oops: a po prostu lubię siąść ze znajomymi przy jednym czy dwóch piffkach i pogadać. mało przy czym tak się dobrze gada, jak przy piffku :D

tzn zgodził się wtedy na zlot?? no to jak się zgodził, to nie wolno tak teraz zdania zmieniać 8)

Link to comment
Share on other sites

nie daj się, nie daj się !!!!! pracuj nad nim dzielnie przez następne dni :D

musisz mu udowodnić, że bez spotkania z dogomaniakami, no to po prostu nie będziesz mogła normalnie funkcjonować 8) bo to jest niezbędne do życia, jak tlen. nie ma NIE, użyj kobiecego wdzięku :roll: :fadein:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst']no ale pewnie juz nie pamieta :evilbat:[/quote]

To przypomnij :lol:[/quote]

hihihi wlasnie to robie ale on mnie nie slucha :([/quote]

Bierz go do laryngologa :lol: to usłyszy :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']nie daj się, nie daj się !!!!! pracuj nad nim dzielnie przez następne dni :D

musisz mu udowodnić, że bez spotkania z dogomaniakami, no to po prostu nie będziesz mogła normalnie funkcjonować 8) bo to jest niezbędne do życia, jak tlen. nie ma NIE, użyj kobiecego wdzięku :roll: :fadein:[/quote]

hehehehehe najwyzej sie sama zapakuje z psem i ktos moze mnie przygarnie pod topik ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga10011']tu tez nagadaly :lol: .Moj Tz tez jeszcze opinii nie wyrazil :roll: .Ka-Ka ja nie chce nic mowic ale wstaw jakas fote zanim ci temat zablokuja :oops: :lol:[/quote]

hehehe tylko gadulam blokuja ;) :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='daga10011']tu tez nagadaly :lol: .Moj Tz tez jeszcze opinii nie wyrazil :roll: .Ka-Ka ja nie chce nic mowic ale wstaw jakas fote zanim ci temat zablokuja :oops: :lol:[/quote]

hehehe tylko gadulam blokuja ;) :D[/quote]

Odezwała się niemowa :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']tu tez nagadaly :lol: .Moj Tz tez jeszcze opinii nie wyrazil :roll: .Ka-Ka ja nie chce nic mowic ale wstaw jakas fote zanim ci temat zablokuja :oops: :lol:[/quote]

hehehe tylko gadulam blokuja ;) :D[/quote]

Odezwała się niemowa :lol:[/quote]

no ja duzo nie gadam :D

jak okna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='KaRa_TC'][quote name='dbsst'][quote name='daga10011']tu tez nagadaly :lol: .Moj Tz tez jeszcze opinii nie wyrazil :roll: .Ka-Ka ja nie chce nic mowic ale wstaw jakas fote zanim ci temat zablokuja :oops: :lol:[/quote]

hehehe tylko gadulam blokuja ;) :D[/quote]

Odezwała się niemowa :lol:[/quote]

no ja duzo nie gadam :D

jak okna :D[/quote]

Taa wcale dużo nie gadasz, widac to po Twoim liczniku postów :lol: :lol: :lol:

A okienka to tak,że z lekka nerwy mi puściły i mama musiała dokończyć :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...