Jump to content
Dogomania

*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!


piechcia15

Recommended Posts

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Zapraszam na bazarek z kosmetykami z AVONU, na Pabianice - czyli również na Sarę, bo Magda co miesiąc dopłaca z naszej skarbonki dla małej[/B]. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181612-NOWE-KOSMETYKI-AVON-PERFUMY-OKAZJA-Na-Pabianice-do-19-03-Zapraszam?p=14274125#post14274125[/url]

Link to comment
Share on other sites

Piechcia - a może 'kupimy' ogłoszenia dla Sary? Chyba, że jest ktoś chętny do pomocy...
Znalazłam bazarek, 10zł kosztuje zestaw ogłoszeń dla psa i jest on ogłaszany na 74 portalach. [url]http://www.dogomania.pl/threads/181266-bazarek-OGA-OSZENIOWY-74-strony-jedyne-10zA-na-Suri-do-31-03[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']jestem za, bo żadnej z nas nie chce się robić, ani czasu nie ma, a tak to ktoś zrobi oby tylko faktycznie tak było że 74...
to co kupować?[/QUOTE]
Pozostaje zaufać... Ja mogę usiąść w weekend, ale na pewno nie będzie to tyle no i przyznaje sie, że ostatnio nie za wiele mam czasu...:(

Link to comment
Share on other sites

no za dyszke, tak jak jest w ogłoszeniu:) ale patrząc na kolejkę w jakiej czekamy to chyba prędko się nie doczekamy:( nie przewidziałam tego, bo w sumie można było samemu przyłożyć się do tego i zrobić po kilka ogłoszeń każda i dycha byłaby w kieszeni. No trudno czekamy na obiecane 74:) Ja allegro mam non toper

Link to comment
Share on other sites

o matko ale pustki u Sarusi:(

mamy mozliwość dać Sare do dziennika zachodniego, jest spory odzew...koszt na na jeden powiat lub region /3-5 powiatow/ 13-30zł

albo np. na wtorek na tydzień koszt 30zł - jest spory odzew /miałam chyba z 50 telefonów o suke owczarka 5 letnia - juz ma super dom/

Link to comment
Share on other sites

ojj piechcia w końcu dotarła do domu!!:) ja się przez te koty wykończę!

co do ogłoszenia, jestem zdecydowanie za, tekst i kontakt jest w pierwszym poście. Telefon chyba mój nie wiosny. Nie będziemy jej życia zatruwać:) zajmę się tym i zrobię casting:)
a więc kiedy by to było?dajcie znać kiedy naładować telefon:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...