Jump to content
Dogomania

*Pabianice-czekała, czekała i się doczekała....Sara w Nowym Domu !!


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='piechcia15']no trudno mamy jeszcze jedną próbę. Gosia albo Aneta (nie wiem):) dajcie dane na pw aby zapłacić za ogłoszenie

........................[/QUOTE]

Piechcia Sara ma jeszcze opłacone jedno ogłoszenie - Bogusia wpłaciła za 2 emisje ogłoszenia dla Sary, dziękujemy:loveu:
Dziewczyny w związku z zerowym odzewem z DZ (nie tylko w przypadku Sary) uważam, żeby spróbować gdzie indziej - oglądałam możliwość fotoofert w Echo Miasta (to bezpłatne gazeta ukazująca się w 7 aglomeracjach) Koszt ogłoszenia niecałe 40zł - można dać Sarę albo na wydanie katowickie albo łódzkie, osobiście dałabym ją na Łódź tym razem. EM ukazuje się 2 x w tygodniu - w poniedziałki i czwartki, opłaca się dać na czwartkowe wydanie bo nakład jest zdecydowanie większy.
I co o tym myślicie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 940
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak dla mnie ogłoszenie w łódzkim EM z dopiskiem że pies znajduje sie w Kluczborku jest bez sensu. Wątpie żeby ktoś zadzwonił wtedy, bo jak ktoś zobaczy miasto to zrezygnuje. Więc albo wydanie łodzkie bez podawania miasta i wtedy trzeba wytłumaczyć że jest możliwość ewentualnego transportu, albo wydanie bliżej miejsca gdzie przebywa Sara.

Link to comment
Share on other sites

Piechcia, tak ogłoszenie dla Sary jest już opłacone przez Baldek.

[quote name='modliszka84']Jak dla mnie ogłoszenie w łódzkim EM z dopiskiem że pies znajduje sie w Kluczborku jest bez sensu. Wątpie żeby ktoś zadzwonił wtedy, bo jak ktoś zobaczy miasto to zrezygnuje. Więc albo wydanie łodzkie bez podawania miasta i wtedy trzeba wytłumaczyć że jest możliwość ewentualnego transportu, albo wydanie bliżej miejsca gdzie przebywa Sara.[/QUOTE]

Modliszka niestety właśnie nie ma nic bliżej; Byczyna jest tak mniej więcej pośrodku wydania śląskiego, wrocławskiego i łódzkiego.

Link to comment
Share on other sites

Halo! :) Dzień dobry! :))
Stęskniłam się i przyszłam!

Ja w ogłoszeniach na pytanie gdzie pies jest zwykle pytam "skąd pan/pani dzwoni?" i mówię, że zdarza się robić transporty na drugi koniec kraju, więc jeśli dom jest dobry to coś się wymyśli.
Będęczyhać przy telefonie, przecież gdzieś ten dom dla niej musi się znaleźć!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...