Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[COLOR="blue"]Nasze szopy od Marty wczoraj przeżyły 3godzinne kiszenie w wodzie i też wszystko jest ok!:)
Od Taks miałam kiedyś obróżkę i bardzo dobrze się trzymała, później trafiła do schroniska i przed długi czas
też było wszystko ok, rzecz jasna brudziła się ale nic nie było zardzewiałe czy sprute.
A takie ocenianie zanim się osobiście coś kupi to jakoś nie bardzo...Activdoga też mam i jestem super zadowolona
perfekcyjnie zrobione okucia dobre nie rdzewieją, a jak sama Tania proponuje wymianę klamry to już całkiem nie rozumiem
takowego krytykowania. Jedynie z Rogzów mechaci mi się smycz do kompletu szelek a tak same szelki i 3 obroże mają się bardzo
dobrze, nitki nie wyłażą, nie mechacą się a przeżyły już dużo wodowań również w błotsku;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Ktoś na tym wątku miał do sprzedania różowego red dingo M. Nie wiem czy to jeszcze aktualne.[/QUOTE]

Byłoby super gdyby ktoś miał do odsprzedania takową obróżkę :cool3:

A póki co ide dzisiaj na polowanie łańcuszkowej smyczy dla mojego gryzaka małego :razz: mam nadzieje,ze na metalu sie oduczy gryźć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie strasznie mi się podoba no. Ale mi nic na razie nie potrzebne, mam całe dwie obroże i szelki, wystarczy xd najwyżej jeszcze drugie szelki sobie dokupię za jakiś czas, bo teraz głównie ich używam, wygodniej mi na nich psa prowadzić i łatwiej nad nim panować.
Obrożę nową kupię jak uda mi się z nowym domownikiem, ale to jeszcze nic pewnego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Hahaha czemu nie mam małego psa :P[/QUOTE]

mhihihi na wystawie i tak były chyba w b dobrej cenie albo ktos się pomylił bo jak patrze teraz to w tym Canifel taka obroża kosztuje 21zł plus przesyłka :D nic tylko na wystawach na nie polować!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]i łańcuch krowi miałaś kupować:evil_lol:

dubliny są strasznie fajne ale jak na mnie za drogie[/COLOR][/QUOTE]
I tak chodzę cały czas w szelkach więc po co mi xd
Może na wystawie w krk pomyślę.

Dla mnie też.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']mhihihi na wystawie i tak były chyba w b dobrej cenie albo ktos się pomylił bo jak patrze teraz to w tym Canifel taka obroża kosztuje 21zł plus przesyłka :D nic tylko na wystawach na nie polować![/QUOTE]
bo ty kupowałaś od innego faceta ze starszej serii niż jest w canifel ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]i łańcuch krowi miałaś kupować:evil_lol:

dubliny są strasznie fajne ale jak na mnie za drogie[/COLOR][/QUOTE]
Czy ja wiem czy takie drogie. Woza kosztuje podobnie, a niszczy się w zatrważającym tempie niestety. Taki dublindog posłuży dłużej - tak sądzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']Czy ja wiem czy takie drogie. Woza kosztuje podobnie, a niszczy się w zatrważającym tempie niestety. Taki dublindog posłuży dłużej - tak sądzę.[/QUOTE]
Zgodzę się, że DublinDog może posłuży dłużej-dlatego ma taką cenę (a przy okazji jest ładny). A co do obróż Wozy, jest na odwrót- wydaje mi się, że ludzie kupują ją zwłaszcza dlatego, bo są bardzo ładne, a przy okazji wytrzymałe. Może nie tak wytrzymałe jak DublinDog, ale w tym przypadku elegancja skóry kosztuje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']Zgodzę się, że DublinDog może posłuży dłużej-dlatego ma taką cenę (a przy okazji jest ładny). A co do obróż Wozy, jest na odwrót- wydaje mi się, że ludzie kupują ją zwłaszcza dlatego, bo są bardzo ładne, a przy okazji wytrzymałe. Może nie tak wytrzymałe jak DublinDog, ale w tym przypadku elegancja skóry kosztuje ;)[/QUOTE]
No jasne. Skóra jest szalenie elegancka. Miałam 3 obroże wozy. Dwie szybko sprzedałam, jedną miałam 3 miesiące. Niestety, ale ślady zniszczenia pojawiały się bardzo szybko, a używana była na zwykłe "eleganckie" spacery. Skóra zaczęła się szybko łuszczyć i pękać, a dbałam o nią smarując odpowiednim preparatem.
Nie wiem jak DublinDog zachowuje się np. po kilku miesiącach przebywania w pełnym słońcu, wietrze, w wysokiej letniej temperaturze. Czy to tworzywo nie będzie się łuszczyć, pękać ? Jednak jestem prawie pewna że posłuży dłużej niż skórzana woza.
Kurcze, chętnie bym taką obrożę kupiła.

Link to comment
Share on other sites

Hej

Dlatego właśnie biorę Dublin Dogi. Patrząc przyszłościowo , na pewno długo psiakom posłużą. Wolę kupić jedną rzecz , droższą, ale wiedząc że jest porządna, schludna i wystarczy na długi okres czasu, niż kilka razy wydawać pieniądze na powiedzmy dobre rzeczy, ale zużywające się szybciej przy takich warunkach jak woda, piasek, błoto.
Tak naprawdę taka inwestycja wychodzi nam na dobre i oszczędzamy ;)

Jak kupuje łańcuszek, tez kupuję np. firmy Herman Sprenger, bo reszta przy wodzie, lub przy deszczu ( nawet gdy jest wycierany ) zardzewieje lub zmatowieje.

Rogz sa fajne, też mam, ale wiem że nie wezmę ich na "mokry" i "brudny" spacer. Są fajne wytrzymałe, ale niemam "serca" heh, katowac takich obroży i wymieniać je co raz jak się zmechacą ( bo wytrzymałe w moim przypadku są) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']No jasne. Skóra jest szalenie elegancka. Miałam 3 obroże wozy. Dwie szybko sprzedałam, jedną miałam 3 miesiące. Niestety, ale ślady zniszczenia pojawiały się bardzo szybko, a używana była na zwykłe "eleganckie" spacery. Skóra zaczęła się szybko łuszczyć i pękać, a dbałam o nią smarując odpowiednim preparatem.
[/QUOTE]
Myślałam, że wyraziłam się jasno;) Takie jest moje zdanie i według mnie skóra sama w sobie jest elegancka.
Sama nie mam obróż skórzanych i skóropodobnych dla swoich psów, bo nie są szalenie wytrzymałe. Miałam jedną, moja mama sama zrobiła obrożę ze skóry. Była bardzo piękna i bardzo wytrzymała. Nie zakładam jej psom, gdyż miała wypalone imię wcześniejszej suczki, która już odeszła.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Luna']Myślałam, że wyraziłam się jasno;) Takie jest moje zdanie i według mnie skóra sama w sobie jest elegancka.
[/QUOTE]
A czy ja się z Tobą spieram? Twierdzę, że sie mylisz? Przyznałam Ci nawet rację, więc nie rozumiem tego troszkę.
Porównałam jedynie jednorazowy wydatek jaki trzeba zrobić kupując wozę i dublindog - bo zakres cenowy bardzo podobny. Wiele osób kupiło wozę (ja zresztą też) i jakoś paradoksalnie na skórzaną obrożę nie było mi szkoda 80zł. Patrząc teraz wstecz, stwierdzam, że to był duży błąd.

Drzalka, ile Cie wyniosły te obroże ?

Link to comment
Share on other sites

Endher, a ta obroża z naszywką "agility" na czerwonej taśmie, co to jest?
Fajna kolekcja :)

Dzięki :) To obroża stąd: [url]http://www.cleanrun.com/index.cfm?fuseaction=product.display&product_id=1836[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='psyja']mhihihi na wystawie i tak były chyba w b dobrej cenie albo ktos się pomylił bo jak patrze teraz to w tym Canifel taka obroża kosztuje 21zł plus przesyłka :D nic tylko na wystawach na nie polować![/QUOTE]

aaa ja tylko z daleko oglądała żeby mnie nie kusiło kupić :P Mogłam jednak coś kupić :D

Mnie też się dublindogi podobają ale ta cena... Ciekawa jestem czy to z czego są zrobione wyciera włosy bardzo.

Co do Wozy to widziałam smycz od Metheory krótko użytkowaną i drugą starszą z Dingo i o dziwno dingo wyglądało dużo lepiej, a woza cała złuszczona i popękana.

[B]Endhe[/B]r, super kolekcja :D
Floral z rogza śliczny, szkoda że jest tylko 2cm :(
no i icream też rewelacja :D
Ta obroża z USA też świetna :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Migori']
Nie wiem jak DublinDog zachowuje się np. po kilku miesiącach przebywania w pełnym słońcu, wietrze, w wysokiej letniej temperaturze. Czy to tworzywo nie będzie się łuszczyć, pękać ? Jednak jestem prawie pewna że posłuży dłużej niż skórzana woza.
Kurcze, chętnie bym taką obrożę kupiła.[/QUOTE]
My mamy Dublin Doga od września, używany praktycznie na każdym leśnym/błotnym/wodnym spacerze. Nadal jest jak nowy :) Nie widać żadnych śladów po zabawie z innymi psami, wodzie, błocie czy piasku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']My mamy Dublin Doga od września, używany praktycznie na każdym leśnym/błotnym/wodnym spacerze. Nadal jest jak nowy :) Nie widać żadnych śladów po zabawie z innymi psami, wodzie, błocie czy piasku.[/QUOTE]

potwierdzam:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Niestety anulowałam zamówienie, bo niema tych wzorków Dublin Doga w rozmiarze L. Chciałam wziąć podobne, turkus i róż w paski, ale też niema L.
Podobno, niema już tej kolekcji i nowa pojawi się w lipcu.
Cóż poczekamy, może coś nam podpasuje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...