Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Ewa&Duffel']Bardzo fajnie Iwan wygląda w tym komplecie z RD ! :) [/QUOTE]

Dziękujemy :D


[quote name='Ewa&Duffel']To jest niebieski czy błękitny ? [/QUOTE]

Niebieski :)


[quote name='Ewa&Duffel']Podobają mi się te odblaskowe, ale niestety ich wadą jest to, że te kostki z czasem pękają...[/QUOTE]

Plastikowe zapięcie ostatniej smyczy z Psiegoraju pękło po kilku dniach.. Ten jak na razie się trzyma i oby jak najdłużej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Mam pytanie do użytkowników szelek aktivdogowych - czy wam też klamra czasami nie załapie? Czasami mam tak że po prostu klamra puszcza chociaż wydaje się dobrze dopięta ostatnio nawet delikatnie ją dociskam.[/QUOTE]
:evil_lol:
(przepraszam nie moglam sie powstrzymac ) mi nigdy te zatrzaski jakie stosuje Tania nie wydawaly sie porzadne .

mam 2 pary szelek norweskich wczesniej mialam tez 2 ale nie aktivdogowe i zadne mi nigdy nie puscily , aktivdog musi miec slabe zapiecia
ale za to szelki guardy od taks mi 2 razy puscily w zatrzasku wiec to poprostu wina za slabych zatrzaskow , napisala bym do Tani na Twoim miejscu powinna wymienic zatrzaski skoro sie rozpinaja zanim jakis pies straci zycie i wleci pod auto bo zatrzask puscil. nie pisze tego zlosliwie , mysle ze skoro zawodzi tylko zatrzask powinni go wymienic .


co do rzeczy z eko skorka to naprawde super sprawa szybko schnie nic sie nie dzieje .

Link to comment
Share on other sites

Akira w różowej Envy ;) Ania dzięki ;) obroża jest super ;) dzisiaj była wodowana ;)
[img]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0013-17.jpg[/img]
[img]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0076-7.jpg[/img]
[img]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0108-5.jpg[/img]
[img]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0124-2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='omry']
Plastikowe zapięcie ostatniej smyczy z Psiegoraju pękło po kilku dniach.. Ten jak na razie się trzyma i oby jak najdłużej.[/QUOTE]
Nie chodziło mi o zapięcie, te z RD dobrze się trzymają i nigdy nie miałam z nimi problemów, tylko o te odblaskowe kostki na obroży ;) Nie mam akurat zdjęcia naszej obroży, ale te kostki popękały i za estetycznie to nie wygląda...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Mam pytanie do użytkowników szelek aktivdogowych - czy wam też klamra czasami nie załapie? Czasami mam tak że po prostu klamra puszcza chociaż wydaje się dobrze dopięta ostatnio nawet delikatnie ją dociskam.[/QUOTE]

Jedyną "awarię" jaką kiedyś miałam to to, że zatrzask nie chciał się zapiąć t.j. tak odskakiwał, ale okazało się, że taśmę skręciłam i po rpostu próbowałam włożyć nie tą stroną. Po za tym nic się nigdy nie odpięło. Szelki mamy już ponad pół roku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']:evil_lol:
(przepraszam nie moglam sie powstrzymac ) mi nigdy te zatrzaski jakie stosuje Tania nie wydawaly sie porzadne .

mam 2 pary szelek norweskich wczesniej mialam tez 2 ale nie aktivdogowe i zadne mi nigdy nie puscily , [B]aktivdog musi miec slabe zapiecia [/B][/QUOTE]
Gops, skąd to możesz wiedzieć jak takich szelek nie posiadasz ? wysnuwasz wnioski jedynie ze zdjęć i opisów na forum.
Kup, sprawdź i przekonaj się czy faktycznie takie słabe.
Ja mam od nich obroże i uważam że je za najlepsze jakie kiedykolwiek miałam. Szelek nie mam, bo sucz mi z szelek menda wyłazi. Nie wierzę też w to, że zastrzaski są słabe. Pamiętam, jak zamawiałam obrożę, Tania specjalnie dla mnie ściągała okucia, żeby były odpowiednie (akurat nie miała ich na stanie). Także dobiera wszystko pod psa, jego wielkość i temperament. To solidna "firma", nie szyją byle czego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa&Duffel']Nie chodziło mi o zapięcie, te z RD dobrze się trzymają i nigdy nie miałam z nimi problemów, tylko o te odblaskowe kostki na obroży ;) Nie mam akurat zdjęcia naszej obroży, ale te kostki popękały i za estetycznie to nie wygląda...[/QUOTE]

Aaaa :)
Ale to niedobrze..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']Jedyną "awarię" jaką kiedyś miałam to to, że zatrzask nie chciał się zapiąć t.j. tak odskakiwał, ale okazało się, że taśmę skręciłam i po rpostu próbowałam włożyć nie tą stroną. Po za tym nic się nigdy nie odpięło. Szelki mamy już ponad pół roku.[/QUOTE]

Właśnie u nas zdarza się sporadycznie takie 'odskakiwanie' i to nie jest wynikiem przekręconej taśmy. Właśnie dlatego piszę i jestem zaskoczona bo zatrzask jest z tych porządnych a tu sobie jaja robi (zatrzask).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Właśnie u nas zdarza się sporadycznie takie 'odskakiwanie' i to nie jest wynikiem przekręconej taśmy. Właśnie dlatego piszę i jestem zaskoczona bo zatrzask jest z tych porządnych a tu sobie jaja robi (zatrzask).[/QUOTE]
Poproś Tanię, to wymieni. Może akurat wadliwy się trafił.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Akira w różowej Envy ;) Ania dzięki ;) obroża jest super ;) dzisiaj była wodowana ;)
[url]http://i399.photobucket.com/albums/pp80/smileofredwitch/DSC_0013-17.jpg[/url]
[/QUOTE]
Obroża piękna, ale jakoś mało się odznacza od sierści. Na białych i czarnych psach wolę jakieś mocniejsze kolory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Smile of Red Witch']Ania dzięki ;)
Litterka mi się obróżka podoba ;) mamy sporo różnych innych odcieni różu oraz inne kolory a ten pudrowy róż jest fajny i pasuje Nam do szelek oraz obroży PINK Hearts ;)[/QUOTE]
Bo obroża jest przepiękna, też bym taką chciała;) Ale nadal wolałabym, żeby się bardziej odcinała od sierści. No, ale skoro Tobie i Twojemu psu się podoba, to super, w końcu o to w tym szale chodzi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Ciekawie te szelki wygladaja :) Moja wczoraj pluskala sie w wodzie w norweskich szelkach od DogStyle podszytych ekoskora - to jest rewelacja!! Schnie raz dwa, woda skorki nie niszczy, super sprawa na lato.[/QUOTE]

O to super, moje jeszcze nie były wodowane a też byłam ciekawa jak się zachowają :)
Dziś chyba pójdziemy popływać z futrem:D
Obroże z ekoskórką od Marty już kilka razy pływały i nadal wszystko ok :)
Wczoraj na wystawie była Woza i Hamiltony całkiem duży wybór, ale stwierdziłam że walczę z uzależnieniem i nic nie kupiłam chociaż miałam bardzooo ochotę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...