Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

[quote name='Marta_Ares']hurtownie hurtowniami, a producenci to producenci i na polskim rynku jeśli się dobrze poszuka spokojnie można znaleźć dobrego producenta ;-)[/QUOTE]

Oczywiście, ze tak.
Nie zmienia to jednak faktu, że od najlepszego nawet producenta można dostać bubel - bo takie są realia produkcji. (nie mam tu na myśli miękkich okuc, które nie nadają siędo tego typu spraw, ale rzeczywiście solidne, dobrze spawane i z porzadnych materiałów towar).
Nikt nie sprawdza jakości każdego okucia pojedynczo, tylko wybrane z partii. W związku z tym - wniosek prosty: może byc tak, że np. z partii 999 było ok, a to 1 zdarzyło się felerne - bo i tak przecież bywa. No i na to to już nie ma wpływu nikt ;-)

Ja osobiście w swoim życiu nie widziałam pekniętego kółka przy obroży czy jakimkolwiek innym sprzecie (nie tylko psim). Jednak wiem, jakie są realia produkcji tego typu towarów i stąd moje wnioski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monika i Max :)']Ma ktoś małego pieska o obwodzie szyjki 25-40 cm i lubi testować nowe produkty?[/QUOTE]

Ja się przyznam, że mam i chętnie bym potestowała ;)

[quote name='gato']Czy ktoś umie podpowiedzieć mi, kto mógłby zrobić skórzaną obrożę na zamówienie według wzoru, który ja zaproponuję? Zależy mi na tym, aby okucia były złote (w sensie w kolorze złota).[/QUOTE]

A do Pitmana pisałaś?

Link to comment
Share on other sites

i my możemy potestować. :smile:

A do nas dzisiaj doszły gadżeciaki, więc musze pochwalić Pocztę Polską, bo przed samymi świętami szły tylko 1 dzień priorytetem.
Wykonanie super, obróżka jeszcze piękniejsza niż myślałam, duuży plus. Na pewno nie ostanie nasze zamówienie :smile:
Postaram się zrobić jutro fotkę na modelu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']Okamia Proski najlepsza :)
a to małe dla kogo ?[/QUOTE]

Lucjusza Lucyfera Belzebuba - rudy kocur mojej siostry i największa miłość Prośki :evil_lol: Oddam go z dopłatą nie chcesz? :diabloti:
A Prośki obróżka jak i cała Prośka taka fajna prześmieszna jak ona :evil_lol: i komentarz mojego tzta - ty ale czaszki śmiechowe - jak Świniek :evil_lol:


Paulaa nasza też szła jeden dzień. Listonosz mnie już wyzywa bo codziennie mnie odwiedza :evil_lol:

Ja się zakochałam w Gadżeciakowych haftach - już mam pomysły na nowe :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Okamia']Lucjusza Lucyfera Belzebuba - rudy kocur mojej siostry i największa miłość Prośki :evil_lol: Oddam go z dopłatą nie chcesz? :diabloti:
[/QUOTE]
jakbym miała kotolubne psy to już bym miała jakiegoś kociatego w domu :lol:
świetne ma imie! :)
ja też się zastanaiwm nad tymi haftowanymi ale nadal mam wątpliwości bo psu jeszcze szyja rośnie i moge nie trafic z rozmiarem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gops']jakbym miała kotolubne psy to już bym miała jakiegoś kociatego w domu :lol:
świetne ma imie! :)
ja też się zastanaiwm nad tymi haftowanymi ale nadal mam wątpliwości bo psu jeszcze szyja rośnie i moge nie trafic z rozmiarem.[/QUOTE]

Prośka wcześniej każdemu kotu chciała pogonić kota, Kell nadal na niego poluje. One nigdy nie miały kontaktu z kotami. Ale wytłumaczyłam im że Lucuś jest aja i nie wolno i jakoś żyją. Fakt faktem K sama z nim nie zostaje ale Proś się z nim tuli więc z nią nie ma problemu. Choć na dworze nadal obie wszystkie koty gonią ;)

Kwestia ile Claytonowi jeszcze się ten karkol rozrośnie ;)
MakeBelive Mi w sumie jest ich nawet żal im je ubierać :evil_lol: Tyle wybierałam im kolorki :diabloti: Nad każdą siedziałam około 20 minut zanim jeszcze napisałam do Gadżeciaków :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

obroze odsyłam po swietach...teraz juz nie dam rady...bezie wymienione kółeczko...albo raczej zamontowane nowe ;)
od 4 lat kupuje akcesoria i to pierwszy raz kiedy soć zawiodło...tak wiec też zwalam na slepy los...i może dobrze, zę trafiło na mojego rudego i wieczorny spacer :)
tylko tak mi zal tej obroży teraz bo wygladała rewelacyjnie...i świąteczna była ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...