Jump to content
Dogomania

Obroże, szelki, smycze vol. 2


Maupa4

Recommended Posts

Może będziecie tak miłe (mili? :-) ) i nam podpowiecie, co Wam się najbardziej podoba...? :-)
[URL="http://www.facebook.com/events/502368973118583/"]WYDARZENIE[/URL] i [url=www.annalotowska.pl/miauhau/sonda.html]SONDA[/url]

Dzięki z góry za pomoc! :-)

Edited by mańka_
Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Może będziecie tak miłe (mili? :-) ) i nam podpowiecie, co Wam się najbardziej podoba...? :-)
[URL="http://www.facebook.com/events/502368973118583/"]WYDARZENIE[/URL] i [URL="http://www.annalotowska.pl/dogscraft/sonda.html"]SONDA[/URL]

Dzięki z góry za pomoc! :-)[/QUOTE]

Fajne te materiały, będziecie robić jakie zapięcia? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Półzacisk, półzacisk z łańcuszkiem, zatrzask z regulacją, klamra ;-)
+ to, co wg potrzeb - np. do testowania jeden z piesków otrzyma w poniedziałek półzacisk z zapięciem (zatrzask) - boi się zakładania przez głowę, a jednocześnie ma wyjątkowy talent do wychodzenia z obroży ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Półzacisk, półzacisk z łańcuszkiem, zatrzask z regulacją, klamra ;-)
+ to, co wg potrzeb - np. do testowania jeden z piesków otrzyma w poniedziałek półzacisk z zapięciem (zatrzask) - boi się zakładania przez głowę, a jednocześnie ma wyjątkowy talent do wychodzenia z obroży ;-)[/QUOTE]

Jak zaczniesz działalność daj znać :D Cudne te wzorki *__*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Śliczne są te wzorki! :D Aż za dużo do wyboru, ale zagłosowałam ^^[/QUOTE]

Dzięki! :-)
Do wyboru było jeszcze więcej, to nasz wstępny "przesiew".... masakra, ja tam bym wszystkie wzięła :cool3:

[quote name='masdamerka']Jak zaczniesz działalność daj znać :-D Cudne te wzorki *__*[/QUOTE]

Na pewno pojawi się info na FB - a jeśli nie bedzie opóźniej (a nie planujemy, tfu tfu) to zaczynamy od stycznia :-)

Link to comment
Share on other sites

Serio?
Szczerze powiedziawszy nie kojarzę nawet takiej firmy :oops:
Ale ja mało kojarzę - w zasadzie tylko Furkidz i ActivDog (ActivDog zapewne dlatego, że sama posiadam - tzn moje psy - i bardzo sobie chwalę, swietne obroże). No cóż, ale skoro nazywają się teraz inaczej, to chyba problemu nie ma ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Serio?
Szczerze powiedziawszy nie kojarzę nawet takiej firmy :oops:
Ale ja mało kojarzę - w zasadzie tylko Furkidz i ActivDog (ActivDog zapewne dlatego, że sama posiadam - tzn moje psy - i bardzo sobie chwalę, swietne obroże). No cóż, ale skoro nazywają się teraz inaczej, to chyba problemu nie ma ;-)[/QUOTE]
ano, ale craft się powtarza, i to już nie jest takie fajne :diabloti: ale tylko informuję
[quote name='gops']z collar craft studio moj 2 obroże nie przeżyły 3 spacerów tak się pozaciagało naszycie ...

no to czekamy na nowości :)[/QUOTE]
no nic dziwnego skoro wzięłaś całe satynowe obroże :grins:
znajomi mają, i satynowe, i bawełniane, na psach różnych ras, w tym na haszczolatających, i nic się z nimi niedobrego nie dzieje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']ano, ale craft się powtarza, i to już nie jest takie fajne :diabloti: ale tylko informuję

no nic dziwnego skoro wzięłaś całe satynowe obroże :grins:
znajomi mają, i satynowe, i bawełniane, na psach różnych ras, w tym na haszczolatających, i nic się z nimi niedobrego nie dzieje[/QUOTE]
wiem że to wina naszycia mam nauczke :)
druga sprawa że nie lubię ich szycia nie w koperte tylko pojedyńcze które chcąc nie chcąc jest słabsze, nie zerwały mi sie ale jednak wolałabym by miało inne syzcie czułabym się bezpieczniej.
a jak widzę niektóre obroże na fb ich z łączeniami nie spawanymi do regulacji to aż mam ochote ich opieprzyć ale tego nie robię nie moja srpawa , ja więcej nie kupie poporstu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='motyleqq']a ja odnoszę wrażenie, że jest coraz więcej kopiowania pomysłów od innych, zamiast czegoś naprawdę innowacyjnego ;) kiedy pojawił się Furkidz to było coś nowego, innego. teraz co chwilę pojawia się coś, co jest łudząco podobne.[/QUOTE]

ja tez tak sadze.

ale z drugiej strony to lepiej dla klienta. po pierwsze jest wybor, po drugie zawsze to trzeba jakos wyjsc na przeciw oczekiwaniom, zachecic promocjami itd.

ale wypadaloby chociaz inaczej niz konkurencja sie nazwac:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ale wypadaloby chociaz inaczej niz konkurencja sie nazwac:)))[/QUOTE]

Zdziwilibyście się - bo my się też zdziwiliśmy.
Właśnie dostaliśmy maila od Pani - właścicielki firmy..... DogCraft (a szukalismy - nie pojawia się w wyszukiwarce ani UPRP, ani w googlach) - i faktycznie, mają stronę (ale nie działa) i kwit z rozpoczęcia procesu rejestracji nazwy również.
W związku z tym - my nazwę zmienimy, bo na tym etapie to nie problem (chociaz metki trzeba będzie nowe zrobic) ;-)
Ciekawe, co z resztą - podobnych - nazw....

Link to comment
Share on other sites

Z nazwami jest wesoło. Bo tak właściwie możecie się teraz nazwać np. Dog'sCraft i to już jest inna nazwa, chociaż mocno kojarząca się z tą podaną przez Panią. Także teoretycznie możecie, ale nie będzie to szczytem kultury w biznesie;) Prawo polskie jest trochę zagmatwane w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Litterka']Z nazwami jest wesoło. Bo tak właściwie możecie się teraz nazwać np. Dog'sCraft i to już jest inna nazwa, chociaż mocno kojarząca się z tą podaną przez Panią. Także teoretycznie możecie, ale nie będzie to szczytem kultury w biznesie;) Prawo polskie jest trochę zagmatwane w tej kwestii.[/QUOTE]
Wydaje mi się, że mijałoby sie to z celem ;-) Nie zależy mi na byciu myloną z kimkolwiek ;-)
Głównie zdziwiło mnie to, że nie udało mi się (ani wczesniej, ani teraz) znaleźć tej nazwy przez wyszukiwarkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mańka_']Wydaje mi się, że mijałoby sie to z celem ;-) Nie zależy mi na byciu myloną z kimkolwiek ;-)
Głównie zdziwiło mnie to, że nie udało mi się (ani wczesniej, ani teraz) znaleźć tej nazwy przez wyszukiwarkę.[/QUOTE]

Oczywiście, ze nie namawiam, żebyście się podobnie nazywali, w końcu nie jesteście chińską podróbką (nazwy niko, badedas, puna i takie tam), ja tylko Wam naświetlam problem, z którym nasze prawo sobie nie radzi. A nie mogliście ich znaleźć, bo dopiero złożyli wniosek - jeszcze ich nie ma w systemie. Miło, że babka sama się odezwała.

Sądząc po nazwie hodowli, na pewno wpadniecie na jakiś fajny pomysł :) Może po prostu "Domowe obroże", te wszystkie brzmiące z angielska nazwy lekko mnie wkurzają, już się opatrzyły. Mamy piękny język i wypadałoby go używać. ;)

Link to comment
Share on other sites

Tak tak, zdecydowanie kombinujemy coś polskiego - w stylu śledzikujących :evil_lol:
W każdym razie dobrze, że szybko to się okazało - jakby np. za 2 miesiące, to bym była zła (na siebie chyba, bo na kogo), a teraz - luzik ;-)


To jak ktoś byłby tak miły i chciał jeszcze zagłosować w sondzie i podpowiedzieć tym, co to jeszcze nazwy nie mają - to zapraszam :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...