Jump to content
Dogomania

Wyniki z ringu Siberian Husky (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Nitor-Nivalis

Recommended Posts

  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziękuję za gartulacje :D
Narazie nie mam zdjec z tej wystawy :( i mam tylko wyniki mojej małej :angel: ( wystawa była 26.11.2005, tylko ja tak często sprawdzam meila :oops: )
Miska, a oceniała Rita Kodike-Skadina z Litwy.

Mam za to zdjęcie małej Essy dzień po wystawie na huszczakowym spotkanku ( nie mylić z Asanpi :wink: )

[URL=http://imageshack.us][img]http://img229.imageshack.us/img229/6756/essy1115jy.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Ja się dołączam do gratulacji, szczególnie że w Estonii niby mało, ale za to 90% z nich to naprawdę dobre psy... tylko że Martucha musi zmienić nazwę przydomka, bo jak za granicą wymówić "Potęga Naturalności"??? Proponuję nazwę eksporortwą "Natural Power", brzmi bojowo, co? ;-)[/quote]

A niech sobie łamia języki, a co tam :lol: :lol: :lol: Dlatego imiona sa po anglikańsku, aby chociaz to było łatwo mówić :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='USH']To ja się pochwale, że synek Shapcia na INTERNATIONAL DOG SHOW - VILNIUS WINTER'05 stanął na pudle, a dokładniej był drugi na BIS PUPPY!!![/quote]

Gratulacje!
To też świetny wynik! :D
A czy wiadomo coś nt. ogólnych wyników Siberian Husky na wystawach w Wilnie? :roll:

Link to comment
Share on other sites

A możeby tak jakiś fan-klub Shapcia? :)

[quote]Chociaz twoich piesków chyba tym razem nie bierzemy pod uwagę[/quote]
Hmm... zakładając, że tradycyjnie zwinę manatki po pierwszym dniu zawodów i wrócę do domu, to czemu nie? Spokojnie, jeszcze 5 dni na decyzję :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Dobra no to typujemy, tylko co stawiacie, jeżeli będę miał rację?

Chłopaki pośrednia:
1) Talizman
2) First Express
3) Michael Jockson

Otwarta:
1) Trajan jak dacie mi go wystawić buhaha
2) Dj Red

Championy:
1) Paco
2) Lino

Honorowa:
1) Bursztyn?

A dziewczyn nie typuję bo nie widać, kto będzie. Wiem jedno: NjSR Jagienka chyba że Kaśka wywynie orła na zaśnieżonym ringu ;-)

Teraz Wasza kolej...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']Hmm... zakładając, że tradycyjnie zwinę manatki po pierwszym dniu zawodów i wrócę do domu, to czemu nie? Spokojnie, jeszcze 5 dni na decyzję :evilbat:[/quote]
sobie chyba zartujesz , a kto Ci na to pozwoli :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

dobra dobra - kto by Cie nie znal to by kupil. Zawsze stekasz , narzekasz a kurcze swoje kosisz - taaaa wiem krawat :wink:
W chalupie to sie umier.... , wiec pakuj "klocki" i zrob cos pozytecznego to historia dla Ciebie bedzie laskawa - ze nie wspomne o innych :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote] W chalupie to sie umier.... [/quote]
Spokojnie, na chwilę obecną właśnie próbuję odpalić Warhammera w 16bitowej palecie, bo coś się stawia. A do weekendu jeszcze czas :-)

[quote]wiec pakuj "klocki"[/quote]
Stary masz szczęście, że tego nie czytają bo by Cię przy najbliższej okazji zjadły żywcem... chociaż GAJA zerka co pewien czas w monitor.

Link to comment
Share on other sites

O, to trzeba będzie kiedys "przyciąć" po sieci... szkoda, że za to nie płacą ;-)
A psy? Im to chyba wszystko jedno czy biegają pod domem czy na drugim końcu Polski, szczególnie, że ta zima będzie dla nich ciężka, mam wrażenie, więc jeszcze kilka km na pewno do wiosny zrobią ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HUSKYTEAM']
Hmm... zakładając, że tradycyjnie zwinę manatki po pierwszym dniu zawodów i wrócę do domu, to czemu nie? Spokojnie, jeszcze 5 dni na decyzję :evilbat:[/quote]

No to tym razem byś się zdziwił, bo wystawa jest własnie tego pierwszego dnia :lol:
Ale za to możesz zrobić coś mniej tradycyjnego i pierwszego dnia pojechac na wystawę, a drugiego na zawody :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...