Jump to content
Dogomania

Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

co za cudowne wieści Kleks ma domeczek. Jak cudownie ze troche nabrał zaufania do ludzi i okazał pełna krase swych uczuć u tymczasowej opiekunki. To cudowny dzień dla kasiaji, Klekciunia i nas wszystkich. Mam nadzieje że deklaracje Kleksika przejda na nastepnego biedaka, w tym łańcuszku szczęścia. Ogromne dzieki opiekunce za przyjęcie Kleksika i opieke nad nim.

dla dopełnienia szczęścia przypominam szczęśliwe zakończenie wąteczku , tj. pierwszego etapu Czarnego i Kitki.
Mój tymczas z Kielc który dotarł wczoraj, dziś pojechał do cudownego domku w Siemianowicach, a zjawiskowa sunia zagrożona w Pszczynie , mój gość na dt od wczoraj, już też ma domek stały, dom marzeń we Wrocławiu. Wiele dobrego dziś się dzieje. coś nowego, ważnego dziś trzeba podjąć bo się napewno uda.

życzę szczęścia Kleksiowi i jego nowej rodzinie, Prosimy o wprowadzenie adresówki, tak na wszelki wypadek u każdego adoptowanego psika .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ola i Maciek']Kleksik jest już po podróży z Wrocławia do Katowic. Był niespokojny przez całą drogę. Teraz jest już z nami w domu. Sprawdza wszystkie kąty, obwąchuje, przeszukuje. Wygląda na to, że jest zadowolony. Opróżnił michę z jedzeniem, napił się wody. Zaliczył też pierwszy spacer po najbliższej okolicy. Jutro czeka go dłuższa wizyta w Parku :) Wydaję się, że wszystko będzie dobrze. To niezwykle pogodny, radosny i pełen energii piesek. Baaardzo towarzyski.[/QUOTE]

Ale się cieszę! :) Wszystkiego najlepszego dla nowej rodzinki naszego ulubionego Kleksika!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, po Kleksiku zostały pieniążki z bazarku. Było 160 zł z tego było płacone wyróżnione allegro 13 zł i ogłoszenia na bazarku 7 zł . Pozostało 140 zł . Bardzo proszę o decyzje na jakiego psiaka przekazujemy pieniążki. Moja propozycja jest jedna, chodzi o badania i leczenie Ibisa z nużycą , który jest w hoteliku u Ani. A jeśli zdecydujecie inaczej to proszę o podanie wątku wybranego psiaka. A może dla bernardynki, której link do bazarku wstawiła Orpha?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/124316-POMOCY-Kolejny-nawrA-t-choroby-A-YSY-CHORY-IBIS-POTRZEBNE-600-zA-na-leczenie[/url]

Link to comment
Share on other sites

Kaa, poniewaz jest to pierwsza propozycja w szczęśliwym łańcuszku więc dla zapewnienia sukcesu idzmy za ta propozycją i dopełnijmy kaską dostępną skarbonkę Ibisa, bo zaczęte trzeba kończyć. Proponuję Ibisa i cioteczki pewno sie zgodzą. Ja znów kwestuję aż do zbanowania za spam. W TAKI TYLKO SPOSÓB MOGĘ POMÓC A W GRUDNIU SIE DORZUCĘ. mam teracz az 6 stałych deklaracji więc..... Z Ibisem napewno sie też uda.

Link to comment
Share on other sites

No więc pieniądze po szczęśliwej adopcji Kleksika, niech przyniosą szczęście kolejnym dwóm psiakom , zostaną podzielone po połowie na Ibiska i Dziewczynkę Pati :lol:. Poproszę osoby odpowiedzialne za finanse psiaków ,aby potwierdziły na wątku Kleksa że pieniądze dotarły :lol:;).

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj zameldowaliśmy się z Kleksem u Jego nowego lekarza. Przyjął to z dużym spokojem. Pozwolił sobie zajrzeć w oczka, uszy, zważył się. Wszystko jest ok. Wczoraj wieczorem zaliczył też swoją pierwszą kąpiel w nowym miejscu. Jak zwykle bezproblemowo. Poszliśmy też na zakupy: spanie, smycz, obróżka, miejsce na adres, zestaw nagród i jedzenie. Dwa zapoznawcze, długie spacery. Zwiedził już praktycznie całe osiedle i dużą część Parku. Mamy wrażenie, że poczuł się tu dobrze, bo zaczyna szczekać i zaczepiać psy, niestety te największe. Ale mamy nadzieję, że wszystko jest do opanowania.
Jak podładujemy baterie w aparacie, zrobimy zdjęcia.
Generalnie wszystko jest ok. Śpi, je, pomrukuje, bawi się. Radość i tyle. Pozdrawiamy wszystkich, których los Kleksa interesuje :)

Link to comment
Share on other sites

pewnie ze tesknie, az sie lezka w oku kreci jak wspominam ta śmiesznote, ale ciesze sie ze sie tak ułozylo, lepiej byc nie moglo :) buziaki dla kleksiunia!!!wszystkeigo dobrego dla właścicieli:)aha, i dziekuje bardzo za pomoc wszystkim milośniczkom kleksia:)za chuste, milion ogloszen w jego sprawie i mile slowa na forum, za zainteresowanie:)udalo sie uratowac cudowna psinke:multi:

Link to comment
Share on other sites

Pani KASIU,Bardzo, bardzo serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziekuję za cudowna decyzję zapewnienia Kleksikowi startu w nowe życie, a właściwie i za uratowanie mu życia, udało się mimo obaw. Hurrrra! Nie tylko radość dla Kleksa, ale mam nadziejęże wiele radości dostarczy przytulak nowej rodzinie.Tyle osób kibicowało i starało sie , teraz mają radości co niemiara.

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy pięknie - dziś dotarły pieniążki dla Dziewczynki Pati :loveu::loveu::loveu:
Całe [B]70 zł[/B] , które pomoże bieduli wydostać się z koszmaru.

[B][COLOR=red]Kleksikowi i wszystkim życzliwym osobom z jego wątku serdecznie dziękujemy! [/COLOR][/B]


:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...