Jump to content
Dogomania

Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kaa']Kleksik, jesteś moim 4 znalezionym psem , nie wysyłałam numeru konta bo Kleksik ma na razie bezpłatny tymczas u Kasi , jak by to się zmieniło , wtedy będziemy zbierać pieniążki i konto prześlę ( tu uśmiech) inaczej się nie da bo mi emotki nie działają[/QUOTE]

Kamień z serca. Troszkę się gubię. Jakby co, polecam się łaskawej pamięci [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_6.gif[/IMG] Moje działają [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_106.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dobre wieści:)dzwonila pani z katowic i chce adoptowac kleksika w najbliższych dniach. jeszce zobaczymy jak sie kleksik zaklimatyzuje i mam nadzieje ze nie bedzie tesknil ale ja mam ogromna nadzieje bo to idealne warunki dla niego. pani mieszka z synem 13letnim w 3pokojowym mieszkaniu w bloku, szuka psa w nastepstwie po poprzednim sznaucerku ktorego miala 15 lat, cudownie prawda? mysle ze to jest to:)ale poczekamy jeszcez zobaczymy...:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaja']dobre wieści:)dzwonila pani z katowic i chce adoptowac kleksika w najbliższych dniach. jeszce zobaczymy jak sie kleksik zaklimatyzuje i mam nadzieje ze nie bedzie tesknil ale ja mam ogromna nadzieje bo to idealne warunki dla niego. pani mieszka z synem 13letnim w 3pokojowym mieszkaniu w bloku, szuka psa w nastepstwie po poprzednim sznaucerku ktorego miala 15 lat, cudownie prawda? mysle ze to jest to:)ale poczekamy jeszcez zobaczymy...:)[/QUOTE]

Kasiu a wiesz może z jakiego ogłoszenia państwo się dowiedzieli? Zapowiada się bardzo dobrze , trzymam kciuki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiaja']dobre wieści:)dzwonila pani z katowic i chce adoptowac kleksika w najbliższych dniach. jeszce zobaczymy jak sie kleksik zaklimatyzuje i mam nadzieje ze nie bedzie tesknil ale ja mam ogromna nadzieje bo to idealne warunki dla niego. pani mieszka z synem 13letnim w 3pokojowym mieszkaniu w bloku, szuka psa w nastepstwie po poprzednim sznaucerku ktorego miala 15 lat, cudownie prawda? mysle ze to jest to:)ale poczekamy jeszcez zobaczymy...:)[/QUOTE]

No to super!!! Kciuki mocno zaciśnięte!!! :)

Link to comment
Share on other sites

wlaśnie przekazalam kleksa nowym wlascicielom, kleks odrazu obsypal ich buziakami nie zwracajac na mnie uwagi i nawet sie ze mnie nie zegnajac:)no cóż, tez nie lubie pozegnan:)w kazdym razie kleks pokochal nowych wlascicieli i oni go też!!!:)
poprosilam zeby wrzucili fotki na ten wątek i zobaczymy, mam dane tej pani wiec moge podać komuś ze schroniska zeby podpisać umowe. ja nie spisywalam umowy tylko same dane tak jak powiedziala pani ze schroniska w Rudzie śl. aha, kaa- pytalas z jakiej strony znalesli ogloszenie kleksa, na stronie schroniska "psy w potrzebie"...;)

Link to comment
Share on other sites

Livka zrobila taki super dla pewnej uroczej ,pilnie potrzebujacej wsparcia benki
zajrzyjcie tu plizz , a noze ktos swoja deklaracje Kleksikowa bedzie sklonny na nia przelac ??

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/174085-Bazarek-ksiAE-A-kowy-dla-chorej-zabiedzonej-bernardynki-Bazarek-potrwa-do-30-11-09r[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kleksik jest już po podróży z Wrocławia do Katowic. Był niespokojny przez całą drogę. Teraz jest już z nami w domu. Sprawdza wszystkie kąty, obwąchuje, przeszukuje. Wygląda na to, że jest zadowolony. Opróżnił michę z jedzeniem, napił się wody. Zaliczył też pierwszy spacer po najbliższej okolicy. Jutro czeka go dłuższa wizyta w Parku :) Wydaję się, że wszystko będzie dobrze. To niezwykle pogodny, radosny i pełen energii piesek. Baaardzo towarzyski.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ola i Maciek']Kleksik jest już po podróży z Wrocławia do Katowic. Był niespokojny przez całą drogę. Teraz jest już z nami w domu. Sprawdza wszystkie kąty, obwąchuje, przeszukuje. Wygląda na to, że jest zadowolony. Opróżnił michę z jedzeniem, napił się wody. Zaliczył też pierwszy spacer po najbliższej okolicy. Jutro czeka go dłuższa wizyta w Parku :) Wydaję się, że wszystko będzie dobrze. To niezwykle pogodny, radosny i pełen energii piesek. Baaardzo towarzyski.[/QUOTE]
witamy na forum :)))) i dziekujemy za dobre wiesci :))))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...