Jump to content
Dogomania

Kleks anioł nie pies W DT DO 20 GRUDNIA. MA DOM


Justyna_wolontariat

Recommended Posts

oj, zapadl w serducho bo to nie jest zwykly pies;) bardzo chcialabym go zostawic i rozwazam to kilka razy dziennie ale za 2 lata koncze studia i wtedy nie wiem co ze mna bedzie i tym bardziej kleksikiem a u mnie w rodzinie wszycy juz "zapsieni" wiec wole go oddac jaknajszybciej bo potem moze byc baaardzo ciezko sie rozstac a po kilku latach to już cios :shake: ale w kazdym razie do schronu go nie oddam tylko do jakiegos dobrego domu na stale, trzeba szukac...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasiaja'][IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/members/97780-albums1079-picture2436.jpg[/IMG][/IMG]
udalo mi sie uchwycic w bezruchu pomiedzy piesczotami i zabawa:)postaram sie porobic wiecej i na maila bo tu juz nie moge(malo miejsca w albumie)[/QUOTE]
Ojojoj Kleksik ma u Ciebie jak w raju:loveu: kochana psinka

Link to comment
Share on other sites

dzwonila do mnie jakas pani z katowic i w ciagu tygodnia mamy sie umowic na spotkanie bo ma juz 1go sznaucerka i trzeba zapoznac go z kleksem;) kleksik bylby szczesliwy z towarzysza bo to bardzo zabawowy pies, ja mysle ze to super opcja:multi:ale poczekamy zobaczymy, jak sie nie dogadaja, biore keksa spowrotem do swojego przytułku, co wy na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a.piurek']Wstydzę się:oops:
Niech mi ktoś na priv wrzuci jeszcze raz nr konta na Kleksika, od ręki wpłacę swoją deklarację za dwa miesiące. Przepraszam za zwłokę, ale dogo odstatnio tak chodziło ze nic nie potrafiłam znaleźć.[/QUOTE]
Nie masz czego się wstydzić, bo tymczas u Kasi jest bezpłatny, Kasia ma ogromne serducho i nie bierze pieniędzy za przetrzymywanie Kleksika, już chyba dwa razy pisałam , że na razie nie wysyłam konta,;) ale deklarujących prosimy o pozostanie z nami gdyż nie wiemy ,czy Kleks nie będzie musiał znaleźć się np. na płatnym tymczasie, jeśli do 20 grudnia nie znajdzie domku. Na koncie Kleksa są pieniążki z bazarku na płatne Allegro, być może transport lub tp. I tak bardzo się cieszymy że jesteś z nami :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

moge komus wysłać foteczki na maila bo tu nie moge juz dorzucać, mam nadzieje ze ta kobitka z katowic wezmie kleksa bo szczerze mowiac on sie troche przy mnie nudzi jak siedze caly czas przy kompie a tak by sie pobawil z psem jakims zamiast z taka taka nudziara siedziec:)ale za to wychodzimy na spacerki 3 razy dziennie z chusta po parku i zawsze staramy sie przechodzic kolo jakis ludzi:)poza tym kleksik troche schudl bo nie chce jesc miesa z puszek i wcina tylko sucha, wiec troche sie martwie:roll: czytalam ze trzeba psa przeglodzic zeby jadl o stalych porach 2razy dziennie ale on tylko podjada chrupki przez caly dzien i jeszcze mam mu je zabierac?:shake:

Link to comment
Share on other sites

Możesz mi Kasiu wysłać fotki, [email][email protected][/email] , dorzucać tu możesz tylko musisz przez np. fotosik lub tinypic . Nie przejmuj się że Kleks nie chce jeść , niestety psy które od nas idą w większości marudzą przy jedzeniu :evil_lol:.
Kleks się na pewno przy Tobie nie nudzi,:razz: a psiego towarzystwa , ma pewnie dość, na długi czas i jest szczęśliwy że może bez przeszkód, od niego odpocząć. ;)

Link to comment
Share on other sites

zamieszczam jeszcze raz banerek dla kleksika już działający i podlinkowany do tego wątku, moze ktos skorzysta? zdjęcia dorzuce wieczorkiem, mokre buziaki od pana kleksa:lol:


[HTML][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/kleks-aniol-nie-pies-w-dt-do-20-grudnia-szukamu-ds-147625/"][IMG]http://i828.photobucket.com/albums/zz208/katar_2009/kleks2copy.png[/IMG][/URL][/HTML]

Link to comment
Share on other sites

uwaga uwaga, szykuje sie domek dla Kleksika:multi: malżeństwo z katowic ze sznaucerkiem chce przygarnąć go od soboty, jeśli pieski sie nie beda dogadywać wezme kleksa spowrotem oczywiście, będzie pusto i smutno bez włochatej kluseczki ale tam u małżenstwa z pieskiem do towarzystwa moze bedzie mial jeszcze lepiej:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...