Jump to content
Dogomania

4-mies. mix labka AKSA-mitka! JEDZIE DO DOMKU!


malagos

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Żeby jeszcze TŻ był, filmik by powstał. ale wraca dopiero we wtorek :cool1:
A jakby tak allegro? Niesmiało poproszę, na razie ze zdjątkiem, a potem filmik... :oops:
Miałam teraz maila z Pomorskiego - też kawał drogi :cool1:
Ale jest odzew, super!
Gdyby ona była w Warszawie, to by zwiekszyło jej szanse.
Nikt jej nie chce do dt?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Żeby jeszcze TŻ był, filmik by powstał. ale wraca dopiero we wtorek :cool1:
A jakby tak allegro? Niesmiało poproszę, na razie ze zdjątkiem, a potem filmik... :oops:
Miałam teraz maila z Pomorskiego - też kawał drogi :cool1:
Ale jest odzew, super!
Gdyby ona była w Warszawie, to by zwiekszyło jej szanse.
Nikt jej nie chce do dt?[/QUOTE]

mi się podoba, ale nie mam jak ją wziąć na dt. nie ma mnie dużo czasu w domu i jeszcze moje dwie sunie... zapytam koleżankę, może ona?

Link to comment
Share on other sites

Isadorko, a chodzą po wsi takie różne, różniste...
Basiu, szczęście do znajdywania, owszem, ale ile potem sie trzeba natrudzić, by znaleźć odpowiedni dom :cool1:

Nie macie dla tej suni jaichś propozycji? Na przyklad dobry domek? moze być z dziecmi, bo Aksamitka uwielbia sie bawić :multi:

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=4][COLOR=magenta]Sprawa sie skomplikowała, Aksamitkę wziełam do siebie, zajmuje budkę![/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/B]
A lada chwila przyjada 2 sunie z Zamoscia!

[B][SIZE=4]Pomocy![/SIZE][/B]
[B][SIZE=4][/SIZE][/B]
Jutro lepsze zdjecia i błagam o allegro!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos'][B][SIZE=4][COLOR=magenta]Sprawa sie skomplikowała, Aksamitkę wziełam do siebie, zajmuje budkę![/COLOR][/SIZE][/B]


A lada chwila przyjada 2 sunie z Zamoscia!

[B][SIZE=4]Pomocy![/SIZE][/B]

Jutro lepsze zdjecia i błagam o allegro!![/quote]

Małgosiu mogę zrobić ale nie wcześniej niż jutro wieczorem. Jak znajdziesz coś szybciej to rób.

Link to comment
Share on other sites

Isadora, zycie byś mi uratowała!
Przeciez rodzina mnie powiesi na nogę :shake: :placz:

To jest śliczna, czarna perełka! Grzeczna, radosna, po szczeniecemu rozbrykana. Taki diamencik do oszlifowania.
Przyzwyczajona do małych piesków, o rozumku często wielkosci orzeszka, znów jestem pozytywnie zaskoczona, raz Kumplem, który w lot chwytał wszystkie polecenia, teraz tą kruszyną. To niespotykanie madra suczka!

Wprowadziłam ją do kojca i dałam miseczkę z jedzeniem, to mało michy nie pożarła. Musiała zaznać wiele biedy w krótkim życiu. Na widok obróżki trochę sie cofała, ale jak założyłam jej, dałam chrupeczkę na poprawę humorku, zaraz sie rozpromieniła. do moich suczek uległa, pomerdała ogonkim i pokazała brzuszek. A one chyba dopiero po chwili zauważyły, że z kojca wyszła inna stwora, niż Ami :diabloti:
Jutro przypnę smycz i niech tak sobie chodzi po ogrodzie. Na noc wróci do kojca.

Link to comment
Share on other sites

Rano poszłam do kojca ją wypuscić, wyszła z budki zaspana i cieplutka, wylizałam mi dziób ( z wzajemnością :cool3:), sprawdziła, czy mam puste ręce (bo może coć do jedzenia przyniosłam? a owszem :p), pobiegała po ogrodzie, zrobiła wszystkie psie rzeczy spacerowe, nieśmiało zaczepiała Dalię do zabawy - jest cudna! :loveu:
Wróciła do kojca sama, ale wspomogłam decyzję postawieniem miski z chrupkami. Znów jadła dławiac sie i krztusząc, jakby nie jadła od tygodnia :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...