Jump to content
Dogomania

Lady, młodziutka, delikatna spanielka - doczekała się wspaniałego domku!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj Kochana!
Damy radę i postaramy się pomóc psiakom... Ja już czekam na Lady z niecierpliwością :-)
A wyspisz się innym razem :-P
Wszystkim forumowiczom przedstawiam Ellonię która ma ZŁOTE SERCE przygarnęła dwie boooskie sunie: Wegę i Łatkę
Obie są boooskie i mają u Elloni jak w raju!
Ściskam Cię mooocno
Dodaj zdjęcia swoich kobitek!!!
Aaaa na n-k widziałam że Pirat pojechał dzis do domku :-)

Ahha zapomniałabym że Ellonia ma jeszcze Diorkę - booooską króliczkę :-)


[quote name='eloonia']Klauduś, ściągnęłaś mnie tu i... pozbawiłaś snu ostatniej nocy, bo dopiero ok. 4 nad ranem odkleiłam się od kompa... ale dziękuję Ci za to :) :* i mam nadzieję cichą, że uda mi się chociaż trochę pomóc...[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Możesz mi wierzyć, że ja bardziej się doczekać nie mogę :-)))))))
Masz jakieś nowe wieści od kocyk co u naszej ślicznotki?


[quote name='supergoga']Eloonia, witamy na dogomanii. Bardzo się cieszę, że Marylin Cie do nas zaprosiła. Jest co robić i każda osoba chętna tu zajrzeć jest mile widziana.

A ja już się cieszę na spotkanie z Marylin przy adopcji Lady - a to coraz bliżej.:razz:[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Witam Wszystkich forumowiczów!
Jesteśmy po spotkaniu z Lady, Suzy i kocyk :-)
Wszystkie są suuuuper ale mała LAdy.... jest taka kochana, piękna... Brak słów!
usiłowałam z komórki zrobić parę fotek więc postaram sie je zaraz tu wstawić :-)
Kocyk przeslij to co mówiłysmy na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :-)
Wstawiłam foty do swojego albumu...ale nie wiem jak wstawić je aby były widoczne na forum jak na początku tego posta...
Gamoń jestem i już :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marylin']Witam Wszystkich forumowiczów!
Jesteśmy po spotkaniu z Lady, Suzy i kocyk :-)
Wszystkie są suuuuper ale mała LAdy.... jest taka kochana, piękna... Brak słów!
usiłowałam z komórki zrobić parę fotek więc postaram sie je zaraz tu wstawić :-)
Kocyk przeslij to co mówiłysmy na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] :-)
Wtawiłam foty do swojego albumu...ale nie wiem jak wstawić je aby były widoczne na forum jak na początku tego posta...[/quote]
Prześlij mi na maila, ja wstawię: asia_pie(małpa)op.pl ;)

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo oto fotki uroczej Lejdusi: :loveu: :loveu: :loveu:

[IMG]http://i35.tinypic.com/2v2ia0m.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/jgt7vn.jpg[/IMG]

[IMG]http://i33.tinypic.com/24vs190.jpg[/IMG]

[IMG]http://i37.tinypic.com/2rdkchz.jpg[/IMG]

[IMG]http://i37.tinypic.com/28vcao8.jpg[/IMG]



Dobrze się domyślam, że na zdjęciach są przyszli właścicicle Lejdusi? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Co do wstawiania zdjęć to wejdź na [COLOR=#000000][URL="http://www.tinypic.com"]www.tinypic.com[/URL][/COLOR]
Kliknij "Przegladaj" i wybierz odpowiednie zdjęcie ze swojego kompa. Następnie jeśli zdjęcie jest zbyt duże (rozmiar powyżej 640 x 640 pikseli), to kliknij "resize image?" i wybierz rozmiar (zdjęcia na forum mogą mieć rozmiar max 640 x 640 pikseli, więc albo zmniejsz wcześniej w jakimś programie, albo zaznacz w tinypic odpowiedni rozmiar).
Na koniec kliknij "Prześlij teraz!" i poczekaj, aż zdjęcie załaduje się na serwer.

Gdy już się załaduje, obok zdjęcia wyświetlą się różne linki, wybierasz ten pod napisem "Kod IMG forów i paneli dyskusyjnych", kopiujesz ten link i wklejasz na Dogo w oknie odpowiedzi. I tak postępujesz z każdym zdjęciem. Zatwierdzasz odpowiedź i zdjątka się wyświetlają.
Mam nadzieję, że napisałam zrozumiale. :cool3:

W jednym poście można wstawić max 5 zdjęć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marylin']Wielkie dzięki za pomoc i wstawienie fotek :-)
Dobrze się domyślasz,dobrze - to My we wlasnej osobie :-)
Cała nasza, już niedługo, trójka :-)[/quote]
Lejdusia bardzo do Was pasuje i Wy do Lejdusi. :cool3:
A Pańcio widzę będzie nosił psinkę na rękach. :cool3: :evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Cudne zdjęcia. Widzę Kocyk, że juz na Arenie sunia luzem biega - nie za wcześnie :mad:. My sobie pogadamy :mad:.

Sunia się ślicznie wkomponowała w ramionach nowych opiekunów.

Sterylka umówiona - 8.10. godz. 12.00.
Kocyk - dasz radę ją podwieźć do wetki?

A odbiór już przez właścicieli - umówimy się na miejscu w gabinecie.

Link to comment
Share on other sites

Lejdusia nie oddala się nawet na 3 kroki od Kocyk- jakby była na niewidzialnej smyczy :-) więc nie sądzę aby mogła uciec...
Mała niespecjalnie reaguje gdy się ją woła... albo ją źli ludzie tego nie nauczyli, albo nie przyzwycziła się do imienia "Lady", albo coś ma z uszkami...Jedno jest pewne - nie oddala nie od opiekunów!
Odbiór 8.10 :-) Hurrraaaaaaaa!!!!!!!
Supergoga zadzwonię dziś do Ciebie popołudniu jeśli mogę to się umówimy i wszystko dogadamy.
Miłego dnia :-)!

Link to comment
Share on other sites

nie ma problemu dojedziemy z nią na 12. a co do puszczania jej ze smyczy mała sie mnie słucha i pilnuje. reaguje jak ją wołam no i trzyma się blisko Suzy. nie złość się:oops: zawsze pilnuje ją też kilka par oczu. nie pusciłabym jej gdybym uznała, że nie jest gotowa lub nie będzie się słuchać i będzie uciekać.

Link to comment
Share on other sites

JUż my sobie porozmawiamy na osobności :cool3:.
Sunia nie reaguje na imię bo to ja jej nadałam - więc go nie zna jeszcze za dobrze. Ale tak do niej pasowało.
Czyli kocyk zawozi sunię na Polanke na 12.00 a my się z Marylin umawiamy w gabinecie weta na odbioór po południu.

Link to comment
Share on other sites

Huuraaaaaaaa nie mogę się już doczekać :-) Będe mogła być na Polance tak na 16:00 - 16:30 najwcześniej. Będzie dobrze?!
Zresztą zaraz zadzwonię do Pani :-)

[quote name='supergoga']JUż my sobie porozmawiamy na osobności :cool3:.
Sunia nie reaguje na imię bo to ja jej nadałam - więc go nie zna jeszcze za dobrze. Ale tak do niej pasowało.
Czyli kocyk zawozi sunię na Polanke na 12.00 a my się z Marylin umawiamy w gabinecie weta na odbioór po południu.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...