Jump to content
Dogomania

Lady, młodziutka, delikatna spanielka - doczekała się wspaniałego domku!


supergoga

Recommended Posts

Lady została przywieziona do przytuliska pod Poznaniem wczoraj. Akurat byłyśmy z robocza wizytą - i stąd mamy wszystkie wieści.
To młoda sunia, bardzo łagodna, wystraszona na maksa, delikatna i nieśmiała.
Dla mnie śliczna, choć po ostatnich kilku naszych przypadkach mam co do nich takie "mieszane" uczucia.
Lady mnie powaliła na kolana. Całą noc myślałam o niej. Ale nie mogłam jej zabrać, bo musi odczekac tam swoje - na właściciela (oby) i kwarantannę.
Umówiłam się, że w poniedziałek, jeśli nie odnajdzie jej właściciel - zabiorę sunię - fakt, jeszcze nie wiem gdzie, ale mam nadzoeję, że pomożecie nam poszukać choćby DT.

Lady jest zadbana. Dała bez problemu założyć smycz, wyszła chętnie z kojca, w którym mieszka z piesekiem i inną sunią. Bardzo uległa, chyba ostatnia w tym łańcuchu.
Odpychana, przestawiana. Stała z łebkiem opartym o pręty kojca i patrzyła na nas. Szkoda słów.

Z powrotem musiałam wnieść małą na rękach - nie chciała tam wracać.
Dlaczego nikt jej nie dopilnował.
Oby nie wziął jej jakiś rozmnażacz. Mówiłam w biurze, że tylko jeśli właściciel ją opisze a ona go wyraźnie pozna - ale wiecie jak to jest.
Na wszelki wypadek juz szukam jej wyjścia.

Spanielkowe cioteczki - POMÓŻCIE!

[URL="http://img193.imageshack.us/i/leidi1.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9103/leidi1.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://img193.imageshack.us/i/leidi2.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3717/leidi2.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie no, kolejny spanielowy biedak... :-(

Mam potencjalny domek chętny na spaniela (jeszcze do sprawdzenia), domek w Szczecinie, ale psiak musi być sprawdzony do dzieci.

Zaraz ją wrzucę na forum spanielowe i wszystkie inne spanielowe wątki.

Ona nie może trafić do rozmnażacza!



Do kiedy sunia jest na kwarantannie?

Mogę jej zrobić Allegro, czasem ludzie szukają (i odnajdują) tam swoje psiaki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia & Ginger']Nie no, kolejny spanielowy biedak... :-(

Mam potencjalny domek chętny na spaniela (jeszcze do sprawdzenia), domek w Szczecinie, ale psiak musi być sprawdzony do dzieci.

Zaraz ją wrzucę na forum spanielowe i wszystkie inne spanielowe wątki.

Ona nie może trafić do rozmnażacza![/quote]


Ona wydaje się być bardzo łagodna. Widziała nas pierwszy raz, pozwalała wziąć na ręce i to w sytuacji stersowej, gdy chciałam ją wpakowac do kojca, gdzie nie chciała iść.
No taki wypłoszek delikatny.
Juz nie wiem, czy chcec żeby odszukał ją właściciel, czy żeby trafiła do odpowiedzialengo domu

Link to comment
Share on other sites

Supergoga napewno zmieni temat, gdy się pojawi.

Błagamy o DT dla Lady! Ona tak bardzo potrzebuje pomoc. Nie możemy dopuścić, żeby trafiła w ręce jakiegoś pseudohodowcy. Strach nawet nagłaśniać jej obecność w schronisku, bo to taka piękna sunia, że ktoś przeczyta , podjedzie do schroniska i ją zgarnie, a później będą kolejne ogłoszenia "śliczne sczeniaczki spanielki złote za 300zł " :angryy: Potrzebny DT choć na krótki czas, bo to cudo napewno błyskawicznie znajdzie dom.

Link to comment
Share on other sites

Juz jestem, mam kryzys w rodzinie - same dramaty. Przepraszam, że będę teraz rzadziej.
Zmienię tytuł. tyle że tymczas na razie nie może być daleko, bo gdyby jednak znalazł się właściciel - sunia musi być w poblizu. Jeszcze trochę.
Ja nie mogę jej zabrać, mimo że planowałam, bo zabieram mame po szpitalu - chyba w przyszłym tygodniu.

Link to comment
Share on other sites

Jutro postaram się wpaść i zobaczyć czy jest, podkarmić zwierzyniec.
Jeśli będzie to w pon. można ją zabrać i tak też dobrze by było zrobić, tam kręci się masę robotników, którzy mogą się nią zainteresować bo rasowa, albo dla siebie żeby zdobiła ogródek albo na sprzedaż :mad:
Ostatnio już jakiś się tak przglądał....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...