Jump to content
Dogomania

Lady, młodziutka, delikatna spanielka - doczekała się wspaniałego domku!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 230
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lady już u mnie:) spotkanie Suzy i Lady w miarę spokojne. Najpierw Lady warkneła i zjeżyła się delikatnie, potem Suzka gdy Lady zbliżyła się do jej miseczki. Nic wiecej nieprzyjaznego nie było i mam nadzieje, nie będzie. Obecnie Suzka leży na swoim fotelu i patrzy sie na mnie obrażona a Lady w legowisku smacznie śpi. Suz chyba nie będzie robić scen, ponieważ Lady mogła napić się spokojnie wody i w końcu położyła się na suzowym legowisku. jest naprawdę spokojnie. Niedługo wezmę obie pannice na spacer. Suz odreaguje na spacerze (wybiega się z swoją ulubienicą- posokowcem Sali).
Naprawdę Lady jest cudowna:loveu:
na bieżąco będę zdawać relacje:)

Link to comment
Share on other sites

Cudownie! Bardzo się cieszę, że Lady bezpieczna grzeje się już u Kocyk! Suzinko, nie obrażaj się, przecież Kocyk Ciebie kocha najbardziej! :loveu:

Kocyk wielkie dzięki za danie DT Lady! Strach pomyśleć jakby mogło się to skończyć, gdyby nie Ty! :Rose:

No to teraz pozostaje znaleźć tej wymarzony, idealny dom!








(Czuję, że nadużywam wykrzykników, przepraszam :oops: )

Link to comment
Share on other sites

psinki już zakumplowane. na spacerku zachowywały się jak dwie siostrzyczki. normalnie takie ocieplenie stosunków nagle nastało:) Suzka zachęcała Lady do zabawy jednak nic z tego nie wyszło, ponieważ nie mogłam jej puścić:(
wąchały i merdały ogonkami cały czas:)
kolacje zjadły grzecznie. Lady wcinała tak, że hoho:)
a gdy wróciłam ze sklepu prawie padłam trupem. przywitała mnie Lady leżąca na łóżku. Mat miętki jest:D gdy pisze tego posta na lóżku leżą obie zadowolone:loveu:
czy ja wspominałam, że mój pies jest cudowny:D:loveu: niuńka kochana:loveu:
a ja w Lady Mat się chyba zakochał... ciągle powtarza jakie to na śliczne uczka, łapki i w ogóle:P
cioteczki śpijcie spokojnie Suzka okazała się bardzo koleżeńska:) choć na początku było chłodno...

Link to comment
Share on other sites

To ja dopowiem. Lady jest naprawdę psem, który może wszelkie bajania o spanielowych agresjach wpakowac między bajki. Do samochodu weszła sama, tylko na siedzenie pomagałam. Całą droge jechała grzecznie, przytulona do mnie, tak od połowy drogi już na moich kolanach połową ciałka i łebkiem. Widać że jeździła autem - nie była to dla niej nowość.
No i zero sensacji.

Warkocik początkowy mnie zaskoczył, ale z tego co kocyk napisała, wynika że jest dobrze. Zresztą jak wychodziłam, to tych warkotów już nie było, aczkolwiek ady z początku też chciała iść.

To suńka, który się na pewno przywiąże.
Oglądałam też dzisiaj jej ząbki, białe, drobne, ostre. To młódka jest.

Jutro będę kontaktować się z domkiem. Miałam dzisiaj inne koncepcje, ale chyba jednak do sterylki Lady poczeka u Kocyka i Mata oraz Suzy.
Jutro umawiam termin na 8-9.10.
I w międzyczasie sprawdzę domek i porozmawiam z potencjalnymi chętnymi.
Jeśli wszystko będzie dobrze, zaraz po zabiegu sunia pojedzie już do siebie.

Link to comment
Share on other sites

och cudowna:) słucha się. nauczona jest czystości. dziś wieczorem puściłam ją ze smyczy i grzecznie chodziła przy nodze. Mat jest nią zachwycony:loveu: a Suzka traktuje ją normalnie. Ogólnie zachowuje się tak jak by u nas mieszkała a nie była dopiero od wczoraj:) zauważyłam, że nie lubi psiaków wiekszych od siebie. szczeka wtedy bardzo ale da się nad nią zapanować. wesoła jest, apetyt ma, na spacerki radośnie wychodzi. jest dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

No, to normalne, że psiaki muszą się dotrzec - a po jakiemu mają się dogadywać jak nie po psiemu?? Gdakać przecież nie umieją... :roll: :diabloti:
Cieszę się, że wszystko gra.
Tylko Kocyk, proszę, uważaj z tym spuszczaniem... czy to nie jest za wcześnie...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Mam ksiązeczke zdrowia Lady.
Goga dzwoniłaś umawiać się na wizytę do potencjalnego domku? :cool3:[/QUOTE]
Witam wszystkich forumowiczów :-)
Dostałam przed chwilką link od Kasi.
Myślę że mówiąc o domku stałym dla Lady myślała o nas :-). Czekamy na wizytę przedadopcyjną. Zaraz jak wyjdę z forum to zadzwonię pod wskazany nr.
Już nas przedstawiam, my tj: Klaudia & Mateusz
Napiszę krótko: kochamy psiaki baaaaaaardzo! W połowie wrzesnia po 14 latach odeszła od nas Sara (nasza psinka w typie owczarka nizinnego) - ból, płacz, pustka... Ehhh sami wiecie :-(
Jesteśmy gotowi dać domek i wszystkooooo co naj nowemu psiakowi - Lady powaliła nas i chcemy jej zapewnić cuuudowne życie :-)
To byłoby na tyle!
Resztę zobaczą i usłyszą Ci którzy się z nami spotkają :-)
Pozdrawiamy :-)
K&M

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marylin']Witam wszystkich forumowiczów :-)
Dostałam przed chwilką link od Kasi.
Myślę że mówiąc o domku stałym dla Lady myślała o nas :-). Czekamy na wizytę przedadopcyjną. Zaraz jak wyjdę z forum to zadzwonię pod wskazany nr.
Już nas przedstawiam, my tj: Klaudia & Mateusz
Napiszę krótko: kochamy psiaki baaaaaaardzo! W połowie wrzesnia po 14 latach odeszła od nas Sara (nasza psinka w typie owczarka nizinnego) - ból, płacz, pustka... Ehhh sami wiecie :-(
Jesteśmy gotowi dać domek i wszystkooooo co naj nowemu psiakowi - Lady powaliła nas i chcemy jej zapewnić cuuudowne życie :-)
To byłoby na tyle!
Resztę zobaczą i usłyszą Ci którzy się z nami spotkają :-)
Pozdrawiamy :-)
K&M[/quote]
[B]Marylin[/B], serdecznie witamy na dogo. :multi:

Mam nadzieję, że jak już Lady trafi do Was, to będziecie nas tu często odwiedzać? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Jejku... już jutro poznamy się z Lady :-)
Jutro po powrocie wszystko napiszę i obiecuję forumowiczom zdawanie realcji wszelkich:-)
Już nie mogę się doczekać!!!!!!

[quote name='snuszkak']witamy na wątku :p

jak tylko będziesz po spotkaniu z Lady u kocyk to napisz jak wrażenia[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...