Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

Tak, gimnazjum 112 przy ulicy Solipskiej. Mieszkam przy ulicy równoległej do Solipskiej. Właśnie chodzi mi o ten park, zaraz za nim znajduje się staw. :cool3:

Jednym słowem kiedy masz czas na spacer? Ja w tygodniu najwięcej mam w środy (od 14) i czwartki (od 12), a w poniedziałki, wtorki i piątki mam czas od 15. Na spacer po szkole zawsze chodzę na 2 godziny, minimum 1,5.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

o widzę, że tutaj temat w moich okolicach :multi:
a my się, Vendetta, chyba znamy :cool3: ja też park kombatantów lub nad staw chodzę, ale z mało delikatnym bokserem o imieniu Figo, który owczarka szetlandzkiego nosem wciąga, z miłości co prawda, ale zawsze... niedelikatny jest, ale boksery takie są... :roll:

kiedyś się psy nasze bawiły, ale Figo był jeszcze maleńki (jeżeli jesteś tą osobą, o której myślę) ;)

tak czy siak, ja też w tych okolicach szukam partnera do zabawy. raczej nie maleństwo, bo niestety mój - jak mówiłam - mało delikatny, ale średniakowi już nic nie zrobi na pewno :) nadmienię, że niedziela niestety u mnie odpada raczej, poza tym jeszcze nie ten tydzień - ja jadę na wycieczkę z klasą. ale opłaca sie wcześniej szukać kogoś na spacery, prawda? :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, znamy bokserka Figo. Niestety to nie jest nasza waga. :evil_lol: Chodź możemy spróbować jeszcze raz. Grota jest już starsza, przeszła kilka znajomości z olbrzymami, więc może się uda? :cool3:

W takim razie niech będzie przy przejściu podziemnym. Proponuje jednak czekać na siebie już w parku (tunel to mało przyjemne miejsce), zaraz przy wejściu od strony przejścia podziemnego na ławeczce... Poza tym Park Kombatantów jest na tyle mały, że z łatwością się znajdziemy. :lol:

Link to comment
Share on other sites

to ja tez się podczepię (prawdopodobnie, bo jutro będę u okulisty, więc nie wiem czy zdążę) w takim razie, ok? :oops: 15.15 to będzie już właściwie po popołudniowym spacerze naszym, więc może zmęczony będzie trochę delikatniejszy, chociaż nie mogę obiecywać ;) ja do parku mam bliziutko, więc najwyżej wrócę, jeżeli się nie uda... cóż - takie to uroki posiadania boksera ;)

tylko Puchu powiedz proszę, czy Twoja psinka się nie boi sie dużych psów?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Puchu - jak wyglądają te pola na Skoroszach? Jak duzy jest to teren i jak daleko do ulic? Czy są bardzo uczęszczane przez spacerowiczów czy łażą tam tylko ludki z psami ? Szukam w w-wie takiego sporego terenu w miarę bezpiecznego i mało uczęszczanego na wybieganie psa.
Może znacie jakieś takie tereny gdzies w miare w obszarze W-wy, takie co by pies był w zasiegu wzroku. Pol Mokotowskich mam juz szczerze dosyć.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkańcom południowej Warszawy polecam łąki wilanowskie. Chodzę tam od 11 lat. Co prawda od jakiegos czasu sie "kurczą", ale jest jeszcze sporo terenów zupełnie dziewiczych, szczególnie od stron: północnej i południowej. Można stosunkowo łatwo podjechać samochodem i zostawić go na np. ul. Nowoursynowskiej (najlepsze zejścia na łąki są na przedłużeniu ul. Ciszewskiego i przy dawnych stajniach SGGW). Jesli się wchodzi od tych stajni - jest spory, kilkuhektarowy, pustz teren - nawet ogrodzony. Mozna tam fajnie powiczyć.
Tamtejsi spacerowicze to przede wszzstkem psiarze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cala2']Puchu - jak wyglądają te pola na Skoroszach? Jak duzy jest to teren i jak daleko do ulic? Czy są bardzo uczęszczane przez spacerowiczów czy łażą tam tylko ludki z psami ? Szukam w w-wie takiego sporego terenu w miarę bezpiecznego i mało uczęszczanego na wybieganie psa.
Może znacie jakieś takie tereny gdzies w miare w obszarze W-wy, takie co by pies był w zasiegu wzroku. Pol Mokotowskich mam juz szczerze dosyć.[/quote]
Obok jest ulica. Jest wydeptana ścieżka i w ciągu dnia chodzą tamtędy ludzie z Leroy Merlin. Na dłużej zatrzymują się tam tylko psiarze. Jak chcesz to w czwartek zrobię zdjęcia i sama ocenisz. Albo przekopiesz się przez galerię Arii z wakacji.
Jakby co kawałek dalej zaczynają się pola, którymi można przejść z Ursusa/Opaczy do Raszyna.

Link to comment
Share on other sites

Pole przy ul. Skoroszewskiej. Między Oriflame a Leroy.
Zdjęcie z początku czerwca (reszta [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=5908002&postcount=887"]klik[/URL]), robione z kilku metrowej "górki". Po tym polu spokojnie ganiają się labradory, boksery, onki nie zbliżając się specjalnie do ulicy.
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/103/c0900ec9abe771fb.jpg[/IMG][/URL]
Zdjęcia z marca [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showpost.php?p=4367617&postcount=684"]klik[/URL]
Chyba mam jeszcze gdzieś filmik jak ganiają...

[B]znikam[/B], trzy osoby, dwa psy i jedno zielone frisbee? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Beta&Czata'](najlepsze zejścia na łąki są na przedłużeniu ul. Ciszewskiego i przy dawnych stajniach SGGW). Jesli się wchodzi od tych stajni - jest spory, kilkuhektarowy, pustz teren - nawet ogrodzony. Mozna tam fajnie powiczyć. /quote]

To sa nadal stajnie SGGW ;)
Co do cwiczen, to w weekendy do poludnia mniej wiecej zajecia ma tam szkola dla psow i wtedy nie wiem, jak jest z wchodzxeniem (z konmi wchodze bez problemu, no ale jakby jest to teren za ktorego uzytkowanie place w pensjonacie za stajnie). Szkoda tylko, ze ptakow nie ma juz na polach wilanowskich i z wyzlem to juz trzeba jechac za miasto, jak sie chce spotkac.
Fajne tereny sa na Zawadach nad Wisla i analogicznie po drugiej stronie wisly - ostatnio nawet bazanta spotkalismy :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Beta&Czata']Mieszkańcom południowej Warszawy polecam łąki wilanowskie. Chodzę tam od 11 lat. Co prawda od jakiegos czasu sie "kurczą", ale jest jeszcze sporo terenów zupełnie dziewiczych, szczególnie od stron: północnej i południowej. Można stosunkowo łatwo podjechać samochodem i zostawić go na np. ul. Nowoursynowskiej (najlepsze zejścia na łąki są na przedłużeniu ul. Ciszewskiego i przy dawnych stajniach SGGW). Jesli się wchodzi od tych stajni - jest spory, kilkuhektarowy, pustz teren - nawet ogrodzony. Mozna tam fajnie powiczyć.
Tamtejsi spacerowicze to przede wszzstkem psiarze.[/quote]


A co tu tak cichutko? Ja również polecam łąki wilanowskie, moje psiaki uwielbiają tam biegać :D Niestety niedawno musiałam się przeprowadzić i już nie mamy dwóch kroków do takich cudnych terenów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...