Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jutro pewnie też będę na polach (tylko jeszcze nie wiem, o której) :)

Dziś spędziłyśmy tam ponad 2 godzinki, w towarzystwie Bzika (i jego pani) oraz innych piesków, w tym jednej rodezjanki, która podbiła serce Bzika :)
Najbardziej się wybiegała Eutka, która cały czas latała za piłeczką!!
Jagna odpuściła już na samym początku.

Link to comment
Share on other sites

Tak, Bzik się zakochał zdecydowanie :P Eutkę też próbował zarwać ale dała mu jasno do zrozumienia, żeby spadał. O Jagnie nie wspominając. Oj nie ma szczescia do kobiet moj białas. Było strasznie miło generalnie, chętnie to powtorzymy:) Jutro mamy o 10 trening więc od godziny 12 pies jest martwy po prostu, nie ma co liczyć na jakąkolwiek aktywność z jego strony :lol:

p.s. Palatina, czy wybieganie Eutki zakończyło się sukcesem? :> Czy nadal ją energia rozpiera? ;)

Link to comment
Share on other sites

Nawet nie wiem gdzie jest park skaryszewski :oops:

Oj, chociaż na wczorajszych polach było baaardzo fajnie to nie był to najlepszy pomysł bo na dzisiejszym porannym treningu moj pies po pol godzinie biegania powiedział "a sama sobie skacz" i PADŁ :roll: (och, jak za starych "dobrych czasów") Nie dziwie mu się, zmęczył się chłopak wczorajszymi amorami...
He he jeśli nie dostałaś telefonu od sąsiadów żebyś psa uciszyła to pewnie się wyluzowała Eutka po powrocie ;)

Link to comment
Share on other sites

Widocznie musicie się z Bezikiem wybiegiwać w inne dni (nie przed treningiem).

A co do parku Skaryszewskiego, to hmmm... Jeszcze 4 lata temu chętnie bym sie tam wybrała, bo mieszkałam przy Wiatracznej, a teraz nie bardzo mi się chce jechać, no chyba że za tydzień (wtedy planuję spędzić kilka dni u rodziców na Grochowie, więc Skaryszewski będzie nam bardzo na rękę).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']A my mamy cudowne miejsce na spacery dla psiarzy pod Warszawą.

Pola, łąki, las... bez ludzi, rzadko kiedy rowerzyści... woda... cisza i spokój.

Miejsce to odwiedzają póki co 2 rodki ;)[/quote]

Gdzie? gdzie ten raj na ziemi? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yash']o, [B]palatina[/B], to możemy spróbować zrobić spotkanko ;) Ja się zapytam [B]whiperki[/B] i [B]moonlight[/B].. :> co ty na to? ;)[/quote]
Oki :loveu:
Ja od 23 lipca planuję być na Grochowie tydzień i chętnie z Wami pospaceruję.

Link to comment
Share on other sites

Ale nam się upał zrobił...
Tak, wiem za zimno - źle, ale dziś psy mi padły na porannym spacerku! - też niefajnie.

Zna ktoś w Warszawie jakieś jeziorko, takie mniej syfne niż to na polach mok.? Plizzzzzzz.... Potrzebuję gdzieś psy zwodować ;)

A może się wybierzemy do lasu kabackiego? Tam jest cień (jeśli upał się utrzyma).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tebusa']Dokładnie to w Jabłonnie udało nam się znaleźć takie miejsce :) tylko już tam na granicy z Rajszewem.[/quote]

Dzieki za cynk ;) Moze kiedys sie tam wybierzemy poeksplorowac, jak trafi sie weekend z mniejszym upalem i wieksza iloscia wolnego czasu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...