Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kiedyś byłam z sunią na takich targach - wymagali aktualnego zaświadczenia o szczenieniach i chodziłyśmy po całym budynku.
Niestety były też psy bez kagańców i rzuciły się z zębami na moją małą.
Myślę ze w regulaminie uczestników spotkania powinny być określone aktualne wymagania.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tej informacji też nie widzę. Byłam tam gdy odbywał się I Zjazd Retrieverów - każdy zarejestrowany piesek dostał chusteczkę uczestnika i my biletów wstępu nie kupowaliśmy.[/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]O szczepieniu tak napisali:[/SIZE][/FONT]
[B][U][SIZE=3][FONT=Times New Roman]Jakie kundle zapraszamy?[/FONT][/SIZE][/U][/B]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Wszystkie. Duże i małe. Pręgowane i łaciate. Psy i suczki. Bez wyjątków. Trzeba tylko spełnić jeden warunek: mieć aktualne szczepienia![/SIZE][/FONT]
[SIZE=3][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Wejście właściciele kundelków mieli w tamtym roku gratis (za okazaniem takiego świstka potwierdzającego udział w wystawie). 20 zł za wstęp to lekka przesada :roll:.

[QUOTE]Niestety były też psy bez kagańców i rzuciły się z zębami na moją małą.[/QUOTE]
Mi podczas wystawy moje kundliszcze jakaś sunia chciała zjeść :shake:.

Link to comment
Share on other sites

Byłam wczoraj, wejście 15 zeta.
Kupiłam dwa archiwalne nr. PP :lol: których nie miałam. Jeszcze mi pare brakuje :( ale nie będę specjalnie po nie jechać...i znowu płacić 15 zl...:roll: Szkoda że nie wiedziałam ze będzie stoistko z archiwalnymi numerami, przygotowałabym sobie karteczke :evil_lol:

Podobała mi się wystawa terrarystyczna :evil_lol:

Właśnie, jak tam wystawa na najpiękniejszego kundelka?:)

Link to comment
Share on other sites

W tym roku jakoś mniej psiaków było. Wszystko odbywało się w środku, najpiękniejszego kundliszcza nie wybrali tym razem bo wszystkie piękne były :cool3:.
Z nagród to Aria (wł. Puchu) dostała chyba dwie- żeby nie skłamać to jedną napewno za sztuczki (1 miejsce) i drugą skleroza nie pamięta, ale chyba za urodę (Paulina jak przyjdzie to mnie poprawi) :oops:. Moja Hexolina tym razem odmówiła współpracy i siedziała zestresowana :roll:. Za to wygłaskana została przez wiele osób i cwana bestia od jakiejś dziewczynki dostała dwie kiełbaski :evil_lol:. Na targach nie byłyśmy.
Zdjęć Ariuli mam kilka, ale dopiero za tydzień wstawię, bo tu gdzie aktualnie przebywam czytnika kart ani kabelka usb nie mam. Pewnie w Ariulowej galerii się jakiś filmik pojawi :razz: (jak kilka osób pomarudzi ;)).

Link to comment
Share on other sites

A ja kasę zaoszczędziłam :eviltong:. Jutro planuję zakup dwóch piłek na sznurku dla Hexi, bo Aresowi sprezentowałam Hexi piłkę i ta już jej do pyśka nie weźmie :roll:.

I jeszcze się pochwalę, że moja Hexi odkryła w sobie talent do agiliy :cool3:. Po wystawie poszłyśmy na pola mokotowskie i tam sprawdzałam Hexolinę. Podobało jej się i chyba w następnym roku się zapiszemy :razz:. I to dzięki Ariulowej właścicielce :loveu:. Tylko musimy popracować nad uspokojeniem zbytniego nakręcenia na piłeczkę, bo skok na Pauliny plecy z kładki (czy jak to się tam zwie) nie był najbezpieczniejszy :shake:. Skakanie całkiem całkiem nam szło. Jak na pierwszy raz jestem z suńki dumna :multi:. Ariulka pokazywała Hexi jak to się powinno robić ;).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

martita - kojarzysz Piegusa ze spacerów? Ja tyle bc widuje, ze trudno stwierdzić czy Was akurat widziałam. :) to może umówimy się w piątek ok. 16-17?

A gdzie jest górka trudno mi wytłumaczyć... Jak nie wiesz jak dojść, to można umówić się gdzie indziej i mozemy razem pojsc na miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Piegusa nie kojarze ze spacerow, a z obozu w Grotnikach, na ktory tez mialam jechac, myle sie???:roll:
Na Natolin dopiero w pazdzierniku sie przeprowadzam...
Fajnie byloby poznac miejsca spacerowe. Do lasku kabackiego chyba tez nie daleko, nie?
Bonsai, duzo bordkow jest na Ursynowie?Ja widzialam jak narazie 2

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak - byliśmy w Grotnikach. Ile bordkow jest na ursynowie trudno powiedzieć, ale w okolicach górki spaceruje co najmniej 3 (w tym jeden taki, co notorycznie zwiewa swojemu panu i nie daje się złapać) ;).
A tereny spacerowe są naprawdę dobre - pies ma gdzie się wybiegac bez strachu, ze wpadnie na ulice, no i nie jest tak tłoczno jak np. na Polach Mokotowskich. Spodoba Ci się. :)
Daj znać kiedy Ci pasuje.

A lasek jest na wyciągnięcie ręki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Martita, my się piszemy! Jesteśmy z ursynowa, konkretnie imielin, przy realu. Spacerujemy głównie pod laskiem, przy gòrce.

Tylko problem jest taki, ze Piegus raczej nie straszy. :eviltong:[/quote]

z nieba mi spadacie, bo mi psy zdziczaly jakos ostatnio i chetnie bym je pojedynczo zapoznala z kims cierpliwym. w ktorys ladny weekend moge sie na gorke wybrac :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...