Jump to content
Dogomania

Spacer po Warszawie


mikimol

Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że można by na Polach Mokotowskich, robimy tam czasem spotkania BOSów, nie ma problemu ze spuszczaniem psów. W moim parku na Bródnie też w niedzielę nie powinno być problemu, SM nie bywa w weekendy, poza tym yorków sie nie czepiają :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='moon_light']Buhahahhahah dajcie spokój :evil_lol:
Jak następnym razem będzie mnnie spisywał i burknie "rodzice!" to mu podam "Aszra i Uxalanda";)[/quote]

buahahhahahahha:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: a jak:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

A może są tu jacyś pod-warszawiacy - Legionowianie? ;) Bo nam z Bzem nudno samym na spacerkach ;) Zawsze możemy się przejechać też do W-wy coby się pointegrować na spcaerkach :) Planujecie w najbliższym czasie jakieś pola mokotowskie czy inny park? :cool3: chętnie się wbijemy z białym :)

Link to comment
Share on other sites

hej wszystkim!bardzo dawno mnie tu nie było i widze ze nowe osoby sie udzielają-fajnie;) choć i ja nie stara;) pola mokotwskie są świetne ale jak nie mieszka sie tuż przy to trzeba troche czasu mieć aby tam pojechac. Ja najczęśćij przy siekirkach na polach spaceruje, w parku za kosciołem na ul.Chełmskiej i przy górce z godłem Powstańców jest też polana i no ludu;)

Link to comment
Share on other sites

zapomniałam..;) jeśłi ktoś mieszka w mojej okolicy(chełmska/czerniakowska-dolny mokotów/sadyba) to bardz bardzo bardzo chetnie bede sie spotykać na wspólne spacerki i zabawy....często na sie nudzi boi taki 2 godziny chodzenia to fajna sprawa ale ile mozna tylko chodzić0Skya najchętniej by sie wspólnie pobawiła, połaziła, pokompała także zapraszam!!!!!!!!podaje moją komórke i już dziś ok 14 chetna na spotkanie jestem;)0668845269!w sobote i niedziela jest wystawa więc odpadam ale od poniedząłku ok 10 rano lub 18....a zresztą dogadamy sie!dajcie znać i pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:multi:

Link to comment
Share on other sites

Jak nie pada to my i codziennie możemy na PM przychodzic w celu towarzyskim....szczęśliwie mieszkamy blisko:multi: ale ostatnio to pieski na wczasy powyjeżdżały......jak na PM bezpieskowie to ciekawiej jest w naszym jeszcze bliższym Parku mauzoleum ( żołnierzy radzieckich)...więc ostatnio tam częściej bywamy:lol: Każdy nowy znajomy piesek ( i sunia:loveu: ) mile widziane:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Agata my chetnie ale musimu sie jakos dogadac co do dnia i pory Niestety pogoda nie bardzo sprzyja dalekim wyjscia.Przed wczoraj byłam na kabatach z bydlakami nie dosc ze ja mokra to psy sflarzone i cała trase jechalismy 130 na psuto tzn nikt sie do nas nie zblizył, chyba bali sie o spodnia :]
PS: Agata a bedziecie na wystawie bo ja sie przymierzam ?? to moze bysmy sie spotkały ??

Link to comment
Share on other sites

Ja mam teraz pod opieką suczkę swoich rodziców, mała, młoda i wulkan energii. Potrzebuje kogoś do zabaw, bo z moją Jagna średnio dobrze się bawi (Jaguś jest leniwa i nie chce się bawić), a Czata ma cieczkę, więc spacer z nią odpada (póki co).

Link to comment
Share on other sites

I znowu się nam pogoda rypnęła...
Ja bym w tygodniu chciała Bzowi jakąś integracje z psami zorganizować, co powiecie na piątek ? :cool3: na PM ? Jeśli oczywiście nie będzie tak jak dziś ...

p.s. Palatina, będzicie z Jagną agility kontynuować jeszcze ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...