Jump to content
Dogomania

Wystawa Bielsko-Biała 2005 (Ustroń)


Ravk

Recommended Posts

Zglosilam mojego psiura i na klubowke i na krajowke. O dziwo w potwierdzeniu dostalam tylko jeden numerek startowy. Znajomi, ktorzy tez jada na obie wystawy-to samo. Chyba na niedziele bedziemy sobie musieli numerek "przerobic". Wyglada nawet jakby miejsce puste specjalnie zostawili:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='resuruss']Katalog ogladnelam i emocje opadly!!!!Juz nie zalezalo mi na stawce-bo co ma byc to bedzie ,ale do skraju irytacji doprowadzal mnie blad 404!!!!!Tez sobie poczekam ,bo przed nami cala dziesiata grupa...i czesc dziewiatej!!!!Mam nadzieje ,ze bedzie gdzies skrawek cienia ,bo mi sie psy poparza na sloneczku....[/quote]

Na tym stadionie raczej kiepska sprawa z cieniem... obiekt nasłoneczniony jak mało który. My też będziemy musieli swoje odczekać, bo przed nami sporo innych pastuchów.

Link to comment
Share on other sites

Gosiku nie przesadzaj - przed nami zaledwie 16 czy 17 pastuchów innych ras :lol: więc przypuszczam, że coś około 11. z minutami powinniśmy już wchodzić.

Ring 3 - sędzia Krystyna Szulc

Mam nadzieję, że ring będzie w podobnym miejscu, co rok temu. Zdala od ON, przy drzewkach i ławeczkach po przeciwnej stronie :wink: Będzie przynajmniej minimum cienia ;-)
Ciekawe czy parkin też taki drogi będzie jak rok temu :evil:

Acha, potwierdzenie dostałam wczoraj - było wysłane priorytetem :D

Link to comment
Share on other sites

I tak trzbe swoje odczekać, a nie napisałam że będzie przed nami mnóstwo psów. To że ring 3 i że Krystyna Szulc to wiem, bo jest to w katalogu :D Jak się nie wystawimy do 12 to nawet Ci te drzewka nie pomogą... słoneczko później tam z przodu świeci :D

Link to comment
Share on other sites

To chyba będzie trzeba rozejrzeć się za jakimś namiotem, parasolką, basenem :lol:

Mam nadzieję, że Pani Szulc nie pozwoli nam się ugotować :fadein: :wink:
Chociaż coś dzisiaj pogoda się psuje...

Prognoza na niedzielę wg onetu:
Zachmurzenie umiarkowane z przejaśnieniami. Temperatura 17/27 °C, wiatr północny 12 km/h, bez opadów.

Hmmm, pogoda powtórkowa z zeszłego roku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PSYLLA'][b]cockermanka[/b] to spotkamy się na jednym ringu tylko my ok 40 psów wcześniej :wink:[/quote]
O! świetnie!
Ale Ci dobrze...tylko 40 psów przed Wami... :roll:
Ja zabieram pawilon - sprawdza sie świetnie i na słońcu i na deszczu :wink:
[b]PSYLLA [/b]- jakby co,to ja jestem taka ruda zołza :wink: ,znak charakterystyczny - cztery cockery - dwie czarne sunie ,biało-czarna sunia i niebiesko-srebrny pies.Acha - pawilon mamy zielony 8)
Może będzie chwilka na pogadanie :D

[b]Złośnica[/b]...Ty masz jakiej "chody" w ZKwP ? czy jak?! :P o 10 rano wejśc na ring to marzenie !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cockermanka'][b]Złośnica[/b]...Ty masz jakiej "chody" w ZKwP ? czy jak?! :P o 10 rano wejśc na ring to marzenie ![/quote]

hmmm...mamy taką sędzine co to na sędziowanie się nie spóźnia stąd założyłam że wchodzę o 10...dodatkowo bullki idą jako pierwsze i na dodatek na pierwszy strzał jest kl. psów pośrednia więc My 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golden_owner']
A na wystawke zabieram namiocik, bo przybyc zamierzam raniutko, a oceniani bedziemy raczej po poludniu :/[/quote]

Namiocik to może się przydać - czy deszczyk, czy słoneczko będzie... ja jednak słyszałam, że od jutra ma się zacząć psuć pogoda :( Oby ten co mi to powiedział, mylił się i to bardzo ... Z dwojga złego ja osobiście wolę słoneczko :D

A wystawa tuż, tuż... :)

Link to comment
Share on other sites

Dziś w Ustroniu śliczna, letnia pogoda :)
Nie wiem co będzie w weekend ale ja wróże słoneczko i jakąś małą burze po południu :wink:

P.S. Burze podczas wystawy Ustrońskiej to już prawie tradycja. Ktos pamięta tę dwa lata temu?? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Też dostaliśmy już potwierdzenie! :multi:
W kopercie znalazłam min. karteczkę z napisem [b]KATALOG[/b]
mimo, że wystawiam [b]w klasie szczeniąt[/b].
I stąd moje tytanie:
Czy w Ustroniu szczeniaki dostają katalog?
Czy po prostu miałam fuksa i ktoś włożył to przez przypadek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']hmmm...mamy taką sędzine co to na sędziowanie się nie spóźnia stąd założyłam że wchodzę o 10...dodatkowo bullki idą jako pierwsze i na dodatek na pierwszy strzał jest kl. psów pośrednia więc My 8)[/quote]
No pięknie :D Mam nadzieje,że zajrzysz do nas pochwalić się tytułami :wink:
będziemy przy ringu 14...a może mnie sie uda na chwilkę podejść i zobaczyć Lugerka na ringu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...