Jump to content
Dogomania

Wystawa Bielsko-Biała 2005 (Ustroń)


Ravk

Recommended Posts

Weterany na ringi! :D
Moim zdaniem to dobrze, że coraz więcej starszych psów jest pokazywanych na wystawach. Świadczy to o utrzymaniu ich świetnej kondycji również po okresie wcześniejszych sukcesów i użytkowania w hodowli. Warto pokazać widzom, że hodowcy dbają o swoje zwierzaki także po zakończeniu kariery :)
Moim zdaniem, poza klasą szczeniąt, właśnie klasa weteranów jest najsympatyczniejsza.
Kiedy na ringu prezentują się dojrzałe, a często wrecz bardzo dojrzałe psiaki, zawsze łezka mi się w oku kręci.
Mimo upływu lat są w doskonałej formie, radosne i eleganckie...
Tak trzymać :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 301
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja za parę tygodni wchodzę do klasy weteranów i mimo upływu lat mojego psa cieszę się.Jest wbardzo dobrej kondycji i oby jak najdłużej.
Też jadę z nim na Słowację,wystarczy 3 razy doskonała w klasie weteranów,w tym jedna z międzynarodowej. Nie pamietam od ilu sędziów,nie ma przedziału czasowego.Jest też chyba championat weteranów Węgier.Nie wiem czy gdzieś więcej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Jeszcze a'propos weteranów :lol:
Zdaje się, że na Słowacji jest tytuł Championa Weteranów :roll:
Czy ktoś coś wie na ten temat?
A może by tak u nas zawnioskować o utworzenie takiego tytułu?[/quote]

Tak rzeczywiście jest- w Czechach mają Championat Weteranów :D
Co więcej- weterany mogą wygrać rasę.
Niech mi ktoś powie, dlaczego w Polsce są tak dyskryminowane? :niewiem:

Z tego, co pamiętam, to grupa warszawskich delegatów została zobowiązana podczas Walnego Zebrania, żeby taki championat zaproponować na Walnym Zjeździe Delegatów (i zaklinam się- ja nie miałam z tym nic wspólnego :roll: ).

Ja też uważam, że weterani to jest coś.
O wiele trudniej jest takiego psiula utrzymać, zadbać o niego- to miłe, kiedy zostaje to docenione (i tu nastapiło głębokie westchnienie :wink: )

Link to comment
Share on other sites

[b]matrix...[/b] nie orientujesz się czy nasz oddział przedłuży termin przyjmowania zgłoszeń ?
Zgubiłam kase na wynajem mieszkania i teraz jestem w plecy ze 300 zł. i nie wiem czy mi starczy na opłacenie wystawy , a termin mija przed wypłatą :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Link to comment
Share on other sites

jak ostatnio rozmawiałem to mieliśmy mało zgłoszeń, oficjalnie chyba do 05 czerwca są przyjmowane zgłoszenia ale co rok termin jest przedłużany . Myślę, że w tym roku będzie podobnie. Mam taka cichą nadzieję, zę może do 12? Dogłosiłbym jeszcze 2 moje husky ale też czekam na wypłatę.... Jutro lub w piątek będę prawdopodobnie wiedział więcej to zaraz poinformuję...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SH']Ech... Eden przekroczył już Tęczowy most i hasa po niebieskiej łące :cry:[/quote]

ojej :( :( :(
on przeciez młodszy chłopak był od mojego Fenix'ka, który cały czas goni mi po podwórku z reszta gangu ... jakie to smutne :( :cry:

Edenik chorowały czy poprostu zasnał ........ ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']Czy wiadomo już, że taka propozycja została przedstawiona na Walnym Zebraniu?
NigdyNigdy jesteś ze stolicy to może już coś więcej potrafisz powiedzieć?
Trzeba się śpieszyć z tymi naszymi weteranami, bo trochę się starzeją...[/quote]

:niewiem:
Choć to wstyd, bo powinnam się tym zainteresować.... :roll:

[quote name='warg2003warg']NigdyNigdy czy na Czechach mozna ch.weteranów zrobić?[/quote]

Tak mi Dobre Wróżki powiedziały :wink:
....choć do bezpośredniego źródła nie sięgałam :roll:

Link to comment
Share on other sites

:n00b: U w a g a ! U w a g a !

:lol: Mam dobre wieści Związek K, w Bielsku- Białej będzie jeszcze :angel:
przyjmował zgłoszenia przez cały przyszły tydzień na wystawę
przez nich organizowaną na terenia Uzdrowiska U S T R O N . !




:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']Savannah po jakich rodzicach jest ten szczeniak który wystawuany będzie w Ustroniu?
Mam nadzieję, że trochę siberianów się zjawi. W tej rasie dla zwycięzców poszczególnych klas przewidziane są upominki :)[/quote]
no proszę...upominki-postarał się związek :wink:
a piesio jest po najbardziej znanym psie w PL-chyba nie muszę nic dodawac, heheh a matka to suka z hiszpanskim rodowodem ALASKA Nitor Nivalis :D mnie nie bedzie, a szkoda chcialabym zobaczyc jak sobie radzi malec :D juz wiadomo ile jest mniej wiecej psow w ustroniu sh?
Pzdr :wink:
Villarica Siberians

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedz, na razie nie wiadomo ile jest zgłoszeń ciągle napływają i są systematycznie nanoszone do komputera podział na rasy i coś więcej będziemy wiedzieć około 20 czerwca - tak więc jeszcze trochę cierpliwości.

Co roku husky są jakoś szczególnie wyróżniane na wystawie ustrońskiej ale bardziej za sprawą miłośników rasy... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='matrix.....']

Co roku husky są jakoś szczególnie wyróżniane na wystawie ustrońskiej ale bardziej za sprawą miłośników rasy... :)[/quote]



:stupid: Tak właśnie myślałam i nie pomyliłam się . :klacz:



:D dobrego nigdy za wiele

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...